WizTree 3 - en to pl_PL translation catalogue (230 entries)

en: (Fast)
pl_PL: (Szybko)

en: (No Extension)
pl_PL: (Brak rozszerzenia)

en: (Selecting ALL can be very slow!)
pl_PL: (Wybranie Wszystkie może być bardzo wolne!)

en: (Warning: can be slow!)
pl_PL: (Ostrzeżenie: może być wolne!)

en: (You can hide the Donate button by making a donation)
pl_PL: (Możesz ukryć przycisk 'Donate' dokonując wpłaty)

en: (click for more information)
pl_PL: (kliknij, aby uzyskać więcej informacji)

en: 32 bit
pl_PL: 32 bity

en: 64 bit
pl_PL: 64 bity

en: A keyboard enhancement utility that makes it easy to type accented and other special Unicode characters on a standard US/UK keyboard using easy to remember keyboard shortcuts.
pl_PL: Narzędzie zwiększające możliwości klawiatury, ułatwia wpisywanie znaków diakrytycznych i innych specjalnych znaków Unicode na standardowej klawiaturze US/UK za pomocą łatwych do zapamiętania skrótów klawiaturowych.

en: A powerful yet easy to use web gallery downloading tool. It supports most of the popular image hosting sites (such as flickr, facebook, Google image search, imgur, deviantart etc.).
pl_PL: Potężne, ale łatwe w obsłudze narzędzie do pobierania galerii internetowej. Obsługuje większość popularnych stron hostingowych obrazów (takich jak flickr, facebook, wyszukiwarkę obrazów Google, itp.).

en: ALL
pl_PL: Wszystkie

en: About
pl_PL: O programie

en: Add Folder
pl_PL: Dodaj folder

en: All Files
pl_PL: Wszystkie pliki

en: Allocated
pl_PL: Przydzielono

en: Alternate row colors
pl_PL: Alternatywne kolory rzędów

en: Always Run as Administrator
pl_PL: Zawsze uruchom jako administrator

en: An update is available
pl_PL: Dostępna jest aktualizacja

en: Apply Filter
pl_PL: Zastosuj filtr

en: As of version 2.0, WizTree can now also scan non NTFS hard drives, network drives, USB drives, and individual directories.
pl_PL: Od wersji 2.0, WizTree posiada możliwość skanowania dysków twardych innych niż NTFS (dysków sieciowych, dysków USB i poszczególnych katalogów).

en: Attributes
pl_PL: Atrybuty

en: Auto
pl_PL: Automatyczny

en: Auto scan after making selection
pl_PL: Automatyczne skanowanie po dokonaniu wyboru

en: Bytes
pl_PL: Bajty

en: CSV file
pl_PL: Plik CSV

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Check for updates
pl_PL: Sprawdź aktualizacje

en: Check for updates now
pl_PL: Sprawdź aktualizacje teraz

en: Clear
pl_PL: Wyczyść

en: Click on the "View Update" button to learn more.
pl_PL: Kliknij przycisk "Wyświetl aktualizację", aby dowiedzieć się więcej.

en: Color
pl_PL: Kolor

en: Color Blind
pl_PL: Dla daltonistów

en: Color By
pl_PL: Kolor wg

en: Colors
pl_PL: Kolory

en: Command Prompt Here
pl_PL: Wiersz poleceń

en: Command Prompt windows - are you sure?
pl_PL: Okna wiersza poleceń - czy na pewno?

en: Confirmation
pl_PL: Potwierdzenie

en: Copy
pl_PL: Kopiuj

en: Copy Path
pl_PL: Kopiuj ścieżkę

en: Copy file and size info to clipboard
pl_PL: Kopiuj nazwę i rozmiar pliku do schowka

en: Cut
pl_PL: Wytnij

en: Dark
pl_PL: Ciemny

en: Default
pl_PL: Domyślny

en: Delete (No undelete possible)
pl_PL: Usuń (bez możliwości cofnięcia usunięcia)

en: Delete (to Recycle Bin)
pl_PL: Usuń (do kosza)

en: Dismiss
pl_PL: Odrzuć

en: Display Byte values
pl_PL: Wyświetlaj wartości w bajtach

en: Display Dynamic values
pl_PL: Wyświetlaj wartości dynamicznie

en: Display GB values
pl_PL: Wyświetlaj wartości w GB

en: Display KB values
pl_PL: Wyświetlaj wartości w KB

en: Display MB values
pl_PL: Wyświetlaj wartości w MB

en: Display TB values
pl_PL: Wyświetlaj wartości w TB

en: Don't locate duplicates
pl_PL: Nie lokalizuj duplikatów

en: Don't show this again
pl_PL: Nie pokazuj ponownie

en: Dump MFT File
pl_PL: Zrzut pliku MFT

en: Dumping MFT file, please wait...
pl_PL: Zrzucanie pliku MFT, proszę czekać...

en: Dumping file
pl_PL: Plik zrzutu

en: Dup Count
pl_PL: Liczba duplikatów

en: Dup Size
pl_PL: Rozmiar duplikatu

en: Duplicate Files:
pl_PL: Pliki duplikatów:

en: Duplicates only
pl_PL: Tylko duplikaty

en: Either one or both of "Export Files" and "Export Folders" must be selected for the export to be valid.
pl_PL: Należy wybrać jeden lub oba „Pliki eksportowe” i „Foldery eksportowe”, aby wybrany eksport był prawidłowy.

en: Enable drag/drop
pl_PL: Włącz przeciągnięcie/upuszczenie

en: Enable gradient colors in treemap
pl_PL: Włącz kolory gradientu w mapie drzewa

en: Enter Supporter Code
pl_PL: Wprowadź kod wspierającego

en: Enterprise license
pl_PL: Licencja dla przedsiębiorstw

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Error checking for updates:
pl_PL: Błąd podczas sprawdzania aktualizacji:

en: Exclude Filter:
pl_PL: Wyklucz filtr:

en: Exit
pl_PL: Zakończ

en: Expand All
pl_PL: Rozwiń wszystko

en: Explore Folder
pl_PL: Przeglądaj folder

en: Explorer windows - are you sure?
pl_PL: Okna eksploratora - czy na pewno?

en: Export
pl_PL: Eksport

en: Export "Last Accessed" and "Created" dates
pl_PL: Eksportuj daty "Ostatniego dostępu" i "Utworzenia"

en: Export File Types to CSV file
pl_PL: Eksportuj typy plików do pliku CSV

en: Export Files
pl_PL: Pliki eksportu

en: Export Folders
pl_PL: Foldery eksportu

en: Export MFT record number
pl_PL: Eksportuj numer zapisu MFT

en: Export complete.
pl_PL: Eksportowanie zakończone.

en: Export drive size information
pl_PL: Eksportuj informacji o rozmiarze dysku

en: Export file name:
pl_PL: Nazwa pliku eksportu:

en: Export percentage of parent value
pl_PL: Procent eksportu wartości nadrzędnej

en: Export to .CSV file
pl_PL: Eksportuj do pliku .CSV

en: Export total size and allocated size of folders (excluding sub folders)
pl_PL: Eksportuj całkowity rozmiar i przydzielony rozmiar folderów (z wyłączeniem podfolderów)

en: Extension
pl_PL: Rozszerzenie

en: Failed to import CSV file
pl_PL: Nie można zaimportować pliku CSV

en: Failed to update Windows Explorer context menu
pl_PL: Nie udało się zaktualizować menu kontekstowego Eksploratora Windows

en: File
pl_PL: Plik

en: File Extension(s)
pl_PL: Rozszerzenia plików

en: File Name
pl_PL: Nazwa pliku

en: File Search Filter:
pl_PL: Filtr wyszukiwania:

en: File Type
pl_PL: Typ pliku

en: File View
pl_PL: Widok plików

en: File already exists - overwrite?
pl_PL: Plik już istnieje - nadpisać?

en: File group minimum size (set to 0 to disable file grouping)
pl_PL: Minimalny rozmiar grupy plików (ustawiony na 0, aby wyłączyć grupowanie plików)

en: File in
pl_PL: Plik w

en: File not found
pl_PL: Nie znaleziono pliku

en: Files
pl_PL: Pliki

en: Files in
pl_PL: Pliki w

en: Filter Scan Results
pl_PL: Filtruj wyniki skanowania

en: Folders
pl_PL: Foldery

en: For example, to type an à (a with grave accent), you press Ctrl+` then press a. These shortcuts work from any Windows application.
pl_PL: Na przykład, aby wpisać à (a z akcentem), naciśnij Ctrl+`, a następnie naciśnij przycisk a. Skróty te działają w dowolnej aplikacji Windows.

en: Generated by
pl_PL: Wygenerowane przez

en: Height
pl_PL: Wysokość

en: Help support WizTree development by making a donation
pl_PL: Wesprzyj rozwój WizTree wpłacając darowiznę

en: Help us make WizTree better!
pl_PL: Pomóż nam udoskonalić WizTree!

en: If you use WizTree commercially or you'd just like to support the freeware community then please make a donation by clicking on the Donate button at the top right of the screen. Thank you! :)
pl_PL: Jeśli używasz WizTree komercyjnie lub chcesz po prostu wesprzeć darmowy program, proszę dokonać wpłaty klikając przycisk Donate w prawym górnym rogu ekranu. Dziękujemy!

en: Include Filter:
pl_PL: Uwzględnij filtr:

en: Information
pl_PL: Informacje

en: Invalid Key - Please try again.
pl_PL: Nieprawidłowy klucz - proszę spróbować ponownie.

en: It does this in the FASTEST way possible - you simply won't find any other application of this type that's quicker! Use the information WizTree provides to quickly locate and remove "space hogs" from your hard drive.
pl_PL: Wykonuje to w możliwie najszybszy sposób - po prostu nie znajdziesz żadnych innych aplikacji tego typu, które są szybsze! Wykorzystaj informacje podane przez WizTree do szybkiego zlokalizowania i usunięcia plików i folderów zajmujących najwięcej miejsca na dysku twardym.

en: It doesn't require any complicated setup or project files - it just works.
pl_PL: Nie wymaga żadnych skomplikowanych ustawień lub pliku projektu - po prostu działa.

en: It is recommended that you copy and paste your supporter code.
pl_PL: Zalecane jest skopiowanie i wklejenie kodu sponsora.

en: Items
pl_PL: Elementy

en: Language
pl_PL: Język

en: Lifetime
pl_PL: Dożywotnia

en: Light
pl_PL: Jasny

en: Loading file list...
pl_PL: Ładowanie listy plików..

en: Loading tree...
pl_PL: Ładowanie drzewa...

en: Locate by Name, Size
pl_PL: Lokalizacja wg nazwy, rozmiaru

en: Locate by Name, Size, Date
pl_PL: Lokalizacja wg nazwy, rozmiaru, daty

en: MFT Dump
pl_PL: Zrzutu tabeli MFT

en: MFT Dump cancelled...
pl_PL: Anulowano zrzut MFT...

en: MFT data dump complete.
pl_PL: Zrzut danych MFT jest kompletny.

en: MFT data dumped to file
pl_PL: Dane MFT zrzucono do pliku

en: MFT file
pl_PL: Plik MFT

en: Match entire path
pl_PL: Wg całej ścieżki

en: Match file name only
pl_PL: Tylko wg nazwy pliku

en: Max files to display:
pl_PL: Wyświetlaj max plików:

en: Max folder depth (0 = no limit):
pl_PL: Maksymalna głębokość folderu (0 = bez limitu):

en: Modified
pl_PL: Zmodyfikowano

en: Monitor file system for changes
pl_PL: Monitoruj system plików pod kątem zmian

en: Multiple
pl_PL: Wiele

en: New Instance
pl_PL: Nowe wystąpienie

en: No MFT root found!
pl_PL: Nie znaleziono głównego MFT!

en: No update found.
pl_PL: Nie znaleziono aktualizacji.

en: Normally the MFT is only scanned when an entire drive is selected. This option can speed up the scanning of folders containing a large number of files, but can be slower for smaller folders.
pl_PL: Zwykle MFT jest skanowany tylko wtedy, gdy wybiera cały dysk. Ta opcja może przyspieszyć skanowanie folderów zawierających dużą liczbę plików, ale może być wolniejsze w przypadku mniejszych folderów.

en: Number of Decimal places to display
pl_PL: Liczba miejsc dziesiętnych do wyświetlenia

en: Only use digits 0 to 9 and letters A to F.
pl_PL: Użyj tylko cyfr od 0 do 9 oraz liter od A do F.

en: Open file on double click
pl_PL: Otwórz plik po podwójnym kliknięciu

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Path
pl_PL: Ścieżkę

en: Percent
pl_PL: Procent

en: Percent of Drive
pl_PL: Procent dysku

en: Percent of Parent
pl_PL: Procent nadrzędnego

en: Please install an older version of WizTree with a suitable version date, or purchase a new supporter code.
pl_PL: Zainstaluj starszą wersję WizTree z odpowiednią datą wersji lub zakup nowy kod sponsora.

en: Please restart WizTree as Administrator to dump the MFT file
pl_PL: Proszę zrestartować WizTree jako administrator, aby zrzucić plik MFT

en: Please select an NTFS formatted drive.
pl_PL: Proszę wybrać dysk sformatowany w formacie NTFS NTFS.

en: Please visit the Antibody Software website for more great software, such as:
pl_PL: Odwiedź stronę Antibody Software, aby poznać więcej doskonałych programów:

en: Ready...
pl_PL: Gotowy...

en: Remove Folder
pl_PL: Usuń folder

en: Reselect Child
pl_PL: Wybierz ponownie podrzędny

en: Reserved Space:
pl_PL: Zarezerwowane:

en: Reset Configuration to default values
pl_PL: Przywróć domyślne ustawienia programu

en: Reset tree expansion
pl_PL: Zresetuj rozwinięcie drzewa

en: Restart as Administrator
pl_PL: Uruchom jako administrator

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Save Treemap Image as .png file
pl_PL: Zapisz mapę drzewa jako plik .png

en: Scan
pl_PL: Skanuj

en: Scan MFT (if possible) when a folder is selected for analysis
pl_PL: Skanuj MFT (jeśli to możliwe), gdy folder jest wybierany do analizy

en: Scan complete in
pl_PL: Skanowanie zakończono w

en: Scanning...
pl_PL: Skanowanie...

en: Select
pl_PL: Wybierz

en: Select All
pl_PL: Zaznacz wszystkie

en: Select CSV file
pl_PL: Wybierz plik CSV

en: Select Folder
pl_PL: Wybierz folder

en: Select Multiple
pl_PL: Wybierz wiele

en: Select None
pl_PL: Nie zaznaczaj nic

en: Select Parent
pl_PL: Wybierz nadrzędny

en: Select:
pl_PL: Wybierz:

en: Selected Files
pl_PL: Pliki wybrane

en: Selected only
pl_PL: Tylko wybrane

en: Selection
pl_PL: Wybrano

en: Selection:
pl_PL: Wybrano:

en: Shades of Gray (single color)
pl_PL: Odcienie szarości (jeden kolor)

en: Show Allocated Size on Treemap
pl_PL: Pokaż przydzielony rozmiar na mapie drzewa

en: Show File Types
pl_PL: Pokaż typy plików

en: Show Folder and File Names on Treemap
pl_PL: Wyświetl nazwy folderów i plików na mapie drzewa

en: Show Free Space on Treemap
pl_PL: Pokaż wolne miejsce na mapie drzewa

en: Show Treemap
pl_PL: Pokaż mapę drzewa

en: Show horizontal lines in grids
pl_PL: Pokaż poziome linie w siatkach

en: Show max modified date of all sub folders/files as folder's last modified date
pl_PL: Pokaż maks. zmodyfikowaną datę wszystkich folderów/plików jako ostatnia zmodyfikowana data folderu

en: Size
pl_PL: Rozmiar

en: Sorry, your supporter code is only valid for versions of WizTree with version date
pl_PL: Niestety, kod sponsora jest ważny tylko dla wersji WizTree o dacie

en: Sorting file list...
pl_PL: Sortowanie listy plików...

en: Space Free:
pl_PL: Wolne miejsce:

en: Space Used:
pl_PL: Zajęte miejsce:

en: Split file names into root, folder, filename and extension
pl_PL: Podziel nazwy plików do nazwy głównej, folderu, nazwy pliku i rozszerzenia

en: Supporter Code
pl_PL: Kod Wspierającego

en: Supporter code not valid for this version
pl_PL: Kod wspierającego nie jest ważny dla tej wersji

en: Supporter license
pl_PL: Licencja spierającego

en: Thank you for your support!
pl_PL: Dziękuję za Twoje wsparcie!

en: The MFT is a special hidden file used by the NTFS file system to keep track of all files and folders on a hard drive. Scanning for files this way completely bypasses the operating system (Windows) and provides a huge performance boost.
pl_PL: MFT jest to ukryty, specjalny plik używany w systemie plików NTFS, aby monitorować wszystkie pliki i foldery na dysku twardym. Skanowanie plików w ten sposób całkowicie omija system operacyjny (Windows) i zapewnia ogromny wzrost wydajności.

en: They cannot both be selected.
pl_PL: Nie można wybrać obu.

en: This version of WizTree has version date
pl_PL: Ta wersja WizTree ma datę

en: Total Files:
pl_PL: Całkowicie plików:

en: Total Size
pl_PL: Całkowity rozmiar

en: Total Space:
pl_PL: Dostępne miejsce:

en: Tree View
pl_PL: Widok Drzewa

en: Tweaks
pl_PL: Ulepszenia

en: UI Theme
pl_PL: Motyw UI

en: Upgrades until:
pl_PL: Aktualizacje do:

en: Use WizTree classic theme
pl_PL: Użyj klasycznego motywu WizTree

en: Version Date:
pl_PL: Data wersji:

en: View Update
pl_PL: Wyświetl aktualizację

en: WARNING: Take care not to remove any files that are required for the correct operation of your PC!
pl_PL: UWAGA: Należy uważać, aby nie usunąć plików, które są wymagane do prawidłowego działania komputera !

en: Warning
pl_PL: Ostrzeżenie

en: What is WizTree?
pl_PL: Czym jest WizTree?

en: What makes WizTree so fast?
pl_PL: Jak to działa?

en: When scanning NTFS formatted hard drives (most modern hard drives use this format), WizTree reads the hard drive's Master File Table (MFT) directly from the disk.
pl_PL: Podczas skanowania dysków twardych sformatowanych w NTFS (większość nowoczesnych dysków twardych korzysta z tego formatu), WizTree odczytuje bezpośrednio z dysku twardego główną tabelę plików (MFT).

en: Width
pl_PL: Szerokość

en: Windows Explorer context menu
pl_PL: Menu kontekstowe w Eksploratorze Windows

en: WizFile is an extremely rapid file finder application that uses methods similar to WizTree to rapidly index your hard drives. File search results are returned instantly as you type. WizFile provides a real time view of all files on your hard drives - any changes to the file search results will be updated in real time as they occur. It requires minimal CPU and RAM usage and has a negligible impact on the performance of your PC.
pl_PL: WizFile to niezwykle szybka aplikacja do wyszukiwania plików, która wykorzystuje metody podobne do WizTree do szybkiego indeksowania dysków twardych. Wyniki wyszukiwania plików są zwracane natychmiast w miarę pisania. WizFile zapewnia widok wszystkich plików w czasie rzeczywistym na dyskach twardych - wszelkie zmiany w wynikach wyszukiwania plików będą aktualizowane w czasie rzeczywistym w miarę ich wystąpienia. Wymaga minimalnego zużycia procesora i pamięci RAM i ma znikomy wpływ na wydajność komputera.

en: WizTree is the world's fastest disk space analyzer. It scans your hard drive and shows you which files and folders are using the most disk space.
pl_PL: WizTree jest analizatorem miejsca na dysku. Skanuje cały dysk twardy i pokazuje, które pliki i foldery zajmują najwięcej miejsca na dysku.

en: WizTree requires "Administrator" rights to enable high speed scanning of NTFS hard drives and to access all system files and folders. Click on the "Restart as Administrator" button to enable Administrator rights.
pl_PL: WizTree wymaga uprawnień "Administrator", aby móc szybko skanować dyski twarde NTFS oraz uzyskać dostęp do wszystkich systemowych plików i folderów. Kliknij przycisk "Uruchom jako administrator", aby włączyć uprawnienia administratora.

en: WizTree will now restart.
pl_PL: WizTree zostanie uruchomiony ponownie.

en: You are about to open
pl_PL: Zamierzasz otworzyć

en: You can hide this message by making a donation
pl_PL: Tę wiadomość można ukryć, dokonując darowizny

en: Zoom in Treemap
pl_PL: Powiększ mapę drzewa

en: Zoom out Treemap
pl_PL: Zmniejsz Mapę drzewa

en: canceled
pl_PL: anulowano

en: files
pl_PL: pliki

en: files - are you sure?
pl_PL: pliki - czy na pewno?

en: is included within
pl_PL: jest zawarty w

en: lifetime
pl_PL: dożywotnia

en: n/a
pl_PL: nie dotyczy

en: or earlier.
pl_PL: lub wcześniejszej

en: seconds
pl_PL: sekund

en: user license
pl_PL: licencja użytkownika
