WizTree 3 - en to cs translation catalogue (228 entries)

en: (Fast)
cs: (Rychlé)

en: (No Extension)
cs: (Žádné Přípony)

en: (Selecting ALL can be very slow!)
cs: (Vybrání VŠEHO může být velmi pomalé!)

en: (Warning: can be slow!)
cs: (Varování: může být pomalé!)

en: (You can hide the Donate button by making a donation)
cs: (Tlačítko Darovat skryjete provedením finančního daru.)

en: (click for more information)
cs: (klikněte pro více informací)

en: <Folder>
cs: <Složka>

en: A keyboard enhancement utility that makes it easy to type accented and other special Unicode characters on a standard US/UK keyboard using easy to remember keyboard shortcuts.
cs: Nástroj rozšíření klávesnice usnadňuje psaní diakritiky nebo dalších speciálních Unicode symbolů na standartních US/UK klávesnicích používáním snadno zapamatovatelných klávesových zkratek.

en: A powerful yet easy to use web gallery downloading tool. It supports most of the popular image hosting sites (such as flickr, facebook, Google image search, imgur, deviantart etc.).
cs: Výkonný a zároveň snadno použitelný nástroj pro stahování webových galerií. Podporuje většinu populárních webů pro hostování obrázků (například Flickr, Facebook, vyhledávání obrázků Google, Imgur, Deviantart atd.).

en: ALL
cs: VŠECHNO

en: About
cs: O Aplikaci

en: Add Folder
cs: Přidat Složku

en: All Files
cs: Všechny Soubory

en: Allocated
cs: Alokované

en: Alternate row colors
cs: Střídat barvy řádků

en: Always Run as Administrator
cs: Spustit vždy jako Správce

en: An update is available
cs: Aktualizace je dostupná

en: Apply Filter
cs: Použít Filtr

en: As of version 2.0, WizTree can now also scan non NTFS hard drives, network drives, USB drives, and individual directories.
cs: Od verze 2.0 WizTree dokáže skenovat také disky bez NTFS, síťové disky, USB disky a jednotlivé adresáře.

en: Attributes
cs: Atributy

en: Auto scan after making selection
cs: Po výběru automatický sken

en: Bytes
cs: Bajty

en: CSV file
cs: CSV soubor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Check for updates
cs: Vyhledat aktualizace

en: Check for updates now
cs: Vyhledat aktualizace teď

en: Clear
cs: Smazat

en: Click on the "View Update" button to learn more.
cs: Pokud chcete vědět víc, klikněte na tlačítko "Zobrazit Aktualizaci".

en: Color
cs: Barva

en: Color Blind
cs: Barvoslepé

en: Color By
cs: Barva Od

en: Colors
cs: Barvy

en: Command Prompt Here
cs: Otevřít zde Příkazový Řádek

en: Command Prompt windows - are you sure?
cs: Příkazový Řádek Windows - jste si jistí?

en: Confirmation
cs: Potvrzení

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copy Path
cs: Kopírovat Cestu

en: Copy file and size info to clipboard
cs: Kopírovat informace o souboru a velikost do schránky

en: Cut
cs: Vyjmout

en: Dark
cs: Tmavý

en: Default
cs: Výchozí

en: Delete (No undelete possible)
cs: Smazat (Neobnovitelné)

en: Delete (to Recycle Bin)
cs: Smazat (do Koše)

en: Dismiss
cs: Odmítnout

en: Display Byte values
cs: Zobrazit hodnoty v Bajtech

en: Display Dynamic values
cs: Zobrazit Dynamické hodnoty

en: Display GB values
cs: Zobrazit hodnoty v GB

en: Display KB values
cs: Zobrazit hodnoty v KB

en: Display MB values
cs: Zobrazit hodnoty v MB

en: Display TB values
cs: Zobrazit hodnoty v TB

en: Don't locate duplicates
cs: Nehledat duplicitní soubory

en: Don't show this again
cs: Neukazovat znovu

en: Dump MFT File
cs: Vypsat MFT soubor

en: Dumping MFT file, please wait...
cs: Vytváření výpisu MFT, počkejte prosím...

en: Dumping file
cs: Soubor s výpisem

en: Dup Count
cs: Počet Dup.

en: Dup Size
cs: Velikost Dup.

en: Duplicate Files:
cs: Duplicitní Soubory:

en: Duplicates only
cs: Pouze duplikáty

en: Either one or both of "Export Files" and "Export Folders" must be selected for the export to be valid.
cs: Jedna nebo obě možnosti "Exportovat Soubory" a "Exportovat Složky" musejí být vybrané, aby byl export platný.d

en: Enable drag/drop
cs: Povolit přetahování

en: Enable gradient colors in treemap
cs: Povolit přechodné barvy ve Stromové mapě

en: Enter Supporter Code
cs: Vložte Klíč Podporovatele

en: Enterprise license
cs: Enterprise licence

en: Error
cs: Chyba

en: Error checking for updates:
cs: Chyba při hledání aktualizací:

en: Exclude Filter:
cs: Vyloučit Filtr:

en: Exit
cs: Odejít

en: Expand All
cs: Rozbalit Vše

en: Explore Folder
cs: Prozkoumat Složku

en: Explorer windows - are you sure?
cs: Průzkumník Souborů Windows - jste si jistí?

en: Export
cs: Exportovat

en: Export "Last Accessed" and "Created" dates
cs: Exportovat data "Poslední přístup" a "Vytvořeno"

en: Export File Types to CSV file
cs: Exportovat Typy Souboru do CSV souboru

en: Export Files
cs: Exportovat Soubory

en: Export Folders
cs: Exportovat Složky

en: Export MFT record number
cs: Exportovat číslo MFT záznamu

en: Export complete.
cs: Export dokončen.

en: Export drive size information
cs: Exportovat informace o velikosti disku

en: Export file name:
cs: Exportovat název souboru

en: Export percentage of parent value
cs: Exportovat procenta rodičovské hodnoty

en: Export to .CSV file
cs: Exportovat do .CSV souboru

en: Export total size and allocated size of folders (excluding sub folders)
cs: Exportovat celkovou velikost a alokovanou velikost složek (bez podsložek)

en: Extension
cs: Přípona

en: Failed to import CSV file
cs: Importování CSV souboru selhalo

en: Failed to update Windows Explorer context menu
cs: Upravení kontextové nabídky Průzkumníku Souborů selhalo

en: File
cs: Soubor

en: File Extension(s)
cs: Přípona(y) Souboru

en: File Name
cs: Název Souboru

en: File Search Filter:
cs: Filtr Hledání Souborů:

en: File Type
cs: Typ Souboru

en: File View
cs: Zobrazení Souborů

en: File already exists - overwrite?
cs: Soubor již existuje - přepsat?

en: File group minimum size (set to 0 to disable file grouping)
cs: Minimální velikost skupiny souborů (nastavením na 0 se seskupování souborů zakáže)

en: File in
cs: Soubor v

en: File not found
cs: Soubor nenalezen

en: Files
cs: Soubory

en: Files in
cs: Soubory v

en: Filter Scan Results
cs: Filtrovat Výsledky Skenu

en: Folder
cs: Složka

en: Folders
cs: Složky

en: For example, to type an à (a with grave accent), you press Ctrl+` then press a. These shortcuts work from any Windows application.
cs: Například, abyste napsali à (s velkým přízvukem), zmáčkněte Ctrl +` a poté . Tyhle zkratky fungují pro jakoukoliv Windows aplikaci.

en: Generated by
cs: Generoval

en: Height
cs: Výška

en: Help support WizTree development by making a donation
cs: Podpořte vývoj WizFile posláním finančního daru

en: Help us make WizTree better!
cs: Pomozte nám vylepšit WizTree!

en: If you use WizTree commercially or you'd just like to support the freeware community then please make a donation by clicking on the Donate button at the top right of the screen. Thank you! :)
cs: Pokud používáte WizTree komerčně nebo byste pouze chtěli podpořit freeware komunitu, přispějte prosím kliknutím na tlačítko Darovat nahoře obrazovky. Děkuji! :)

en: Include Filter:
cs: Zahrnout Filtr:

en: Information
cs: Informace

en: Invalid Key - Please try again.
cs: Neplatný Klíč - Zkuste to znovu.

en: It does this in the FASTEST way possible - you simply won't find any other application of this type that's quicker! Use the information WizTree provides to quickly locate and remove "space hogs" from your hard drive.
cs: Dělá to NEJRYCHLEJŠÍM možným způsobem - rychlejší aplikaci tohoto typu prostě nenajdete! Použijte informace poskytnuté WizTree k rychlému nalezení a odstranění "žroutů" místa na vašem disku.

en: It doesn't require any complicated setup or project files - it just works.
cs: Nevyžaduje žádné komplikované setupy nebo projektové soubory - prostě to funguje.

en: It is recommended that you copy and paste your supporter code.
cs: Je doporučené klíč zkopírovat a vložit.

en: Items
cs: Položky

en: Language
cs: Jazyk

en: Lifetime
cs: Doživotní

en: Light
cs: Světlý

en: Loading file list...
cs: Načítání seznamu souborů...

en: Loading tree...
cs: Načítání stromu...

en: Locate by Name, Size
cs: Hledat podle Jména, Velikosti

en: Locate by Name, Size, Date
cs: Hledat podle Jména, Velikosti, Data

en: MFT Dump
cs: MFT Výpis

en: MFT Dump cancelled...
cs: MFT Výpis zrušen...

en: MFT data dump complete.
cs: Výpis MFT dat dokončen.

en: MFT data dumped to file
cs: MFT data byly vypsány do souboru

en: MFT file
cs: MFT soubor

en: Match entire path
cs: Shoda s celou cestou

en: Match file name only
cs: Shoda pouze s názvem souboru

en: Max files to display:
cs: Max. zobrazených souborů:

en: Max folder depth (0 = no limit):
cs: Maximální hloubka složek (0 = bez limitu)

en: Modified
cs: Upraveno

en: Monitor file system for changes
cs: Sledovat změny souborového systému

en: Multiple
cs: Více

en: New Instance
cs: Nová Instance

en: No MFT root found!
cs: Nenalezen žádný kořen MFT!

en: No update found.
cs: Nenalezeny žádné aktualizace.

en: Normally the MFT is only scanned when an entire drive is selected. This option can speed up the scanning of folders containing a large number of files, but can be slower for smaller folders.
cs: Běžně se MFT skenuje pouze při výběru celého disku. Tato možnost dokáže zrychlit skenování složek s velkým počtem souborů, ale může zpomalit skenování menších složek.

en: Number of Decimal places to display
cs: Počet desetinných míst, která se mají zobrazit

en: Only use digits 0 to 9 and letters A to F.
cs: Používejte pouze čísla od 0 do 9 a písmena od A do F.

en: Open file on double click
cs: Otevřít soubor po dvojím kliknutí

en: Options
cs: Nastavení

en: Path
cs: Cesta

en: Percent
cs: Procenta

en: Percent of Drive
cs: Procenta Disku

en: Percent of Parent
cs: Procenta Rodiče

en: Please install an older version of WizTree with a suitable version date, or purchase a new supporter code.
cs: Nainstalujte prosím starší verzi programu WizTree s vhodným datem verze nebo si zakupte nový klíč podporovatele.

en: Please restart WizTree as Administrator to dump the MFT file
cs: K vytvoření výpisu MFT, spusťte WizTree jako Správce

en: Please select an NTFS formatted drive.
cs: Prosím, vyberte disk naformátovaný s NTFS.

en: Please visit the Antibody Software website for more great software, such as:
cs: Prosím, navštivte webovou stránku Antibody Software pro více skvělého softwaru, jako je:

en: Ready...
cs: Připraveno...

en: Remove Folder
cs: Odstranit Složku

en: Reselect Child
cs: Vybrat znovu Dítě

en: Reserved Space:
cs: Rezervované Místo:

en: Reset Configuration to default values
cs: Vrátit konfiguraci na původní hodnoty

en: Reset tree expansion
cs: Resetovat rozšíření stromu

en: Restart as Administrator
cs: Spustit znovu jako Správce

en: Save
cs: Uložit

en: Save Treemap Image as .png file
cs: Uložit Stromovou mapu jako Image.png

en: Scan
cs: Sken

en: Scan MFT (if possible) when a folder is selected for analysis
cs: (Pokud možno) Skenovat MFT, když je pro analýzu vybrána složka

en: Scan complete in
cs: Sken dokončen za

en: Scanning...
cs: Skenování...

en: Select
cs: Vybrat

en: Select All
cs: Vybrat Oba

en: Select CSV file
cs: Vybrat CSV soubor

en: Select Folder
cs: Vybraná Složka

en: Select Multiple
cs: Vybrat Více

en: Select None
cs: Vybrat Žádné

en: Select Parent
cs: Vybrat Rodiče

en: Select:
cs: Vybrat:

en: Selected Files
cs: Vybrané Soubory

en: Selected only
cs: Pouze vybrané

en: Selection
cs: Výběr

en: Selection:
cs: Výběr:

en: Shades of Gray (single color)
cs: Stíny Šedé (jedna barva)

en: Show Allocated Size on Treemap
cs: Ukázat Alokovanou Velikost na Stromové mapě

en: Show File Types
cs: Ukázat Typy Souborů

en: Show Folder and File Names on Treemap
cs: Ukázat Složky a Názvy Souborů na Stromové mapě

en: Show Free Space on Treemap
cs: Ukázat Volné Místo na Stromové mapě

en: Show Treemap
cs: Ukázat Stromovou mapu

en: Show horizontal lines in grids
cs: Zobrazit vodorovné čáry v mřížkách

en: Show max modified date of all sub folders/files as folder's last modified date
cs: Ukázat poslední datum upravení všech podsložek/souborů jako poslední datum upravení složky

en: Size
cs: Velikost

en: Sorry, your supporter code is only valid for versions of WizTree with version date
cs: Omlouváme se, ale váš klíč podporovatele je platný pouze pro WizTree s datem verze

en: Sorting file list...
cs: Řazení seznamu souborů...

en: Space Free:
cs: Volné Místo:

en: Space Used:
cs: Použité Místo:

en: Split file names into root, folder, filename and extension
cs: Rozdělit názvy souborů na root, složku, název souboru a příponu

en: Supporter Code
cs: Klíč Podporovatele

en: Supporter code not valid for this version
cs: Klíč podporovatele není platný pro tuto verzi

en: Supporter license
cs: Podporovatelská licence

en: Thank you for your support!
cs: Děkujeme za vaši podporu!

en: The MFT is a special hidden file used by the NTFS file system to keep track of all files and folders on a hard drive. Scanning for files this way completely bypasses the operating system (Windows) and provides a huge performance boost.
cs: MFT je speciální skrytý soubor používaný souborovým souborem NTFS k udržování záznamu o všech složkách a souborech na disku. Skenování disků tímto způsobem kompletně obejde Windows a přináší obrovský přínos ve výkonu.

en: They cannot both be selected.
cs: Nemohou být vybrány oba.

en: This version of WizTree has version date
cs: Tahle verze WizTree má datum verze

en: Total Files:
cs: Celkem Souborů:

en: Total Size
cs: Celková Velikost

en: Total Space:
cs: Celkové Místo:

en: Tree View
cs: Zobrazení Stromu

en: Tweaks
cs: Úpravy

en: UI Theme
cs: Motiv UI

en: Upgrades until:
cs: Aktualizace do:

en: Use WizTree classic theme
cs: Používat klasické téma WizTree

en: Version Date:
cs: Datum Verze:

en: View Update
cs: Zobrazit Aktualizaci

en: WARNING: Take care not to remove any files that are required for the correct operation of your PC!
cs: VAROVÁNÍ: Dávejte pozor na odstraňování souborů nutných ke správnému běhu vašeho PC!

en: Warning
cs: Varování

en: What is WizTree?
cs: Co je WizTree?

en: What makes WizTree so fast?
cs: Co dělá WizTree tak rychlým?

en: When scanning NTFS formatted hard drives (most modern hard drives use this format), WizTree reads the hard drive's Master File Table (MFT) directly from the disk.
cs: Při skenování disků s NTFS (většina moderních disků používá tento formát), WizTree čte Master File Table (MFT) přímo z disku.

en: Width
cs: Šířka

en: Windows Explorer context menu
cs: Kontextové menu Průzkumníku Souborů Windows

en: WizFile is an extremely rapid file finder application that uses methods similar to WizTree to rapidly index your hard drives. File search results are returned instantly as you type. WizFile provides a real time view of all files on your hard drives - any changes to the file search results will be updated in real time as they occur. It requires minimal CPU and RAM usage and has a negligible impact on the performance of your PC.
cs: WizFile je extrémně rychlá aplikace na hledání souborů, která používá podobné metody jako WizTree k rychlému indexování vašich disků. Výsledky vyhledávání se okamžitě zobrazují při psaní. WizFile poskytuje zobrazení všech souborů na vašem disku v reálném čase - jakékoliv změny ve vyhledávání souborů se okamžitě aktualizují. Využívá minimum CPU a RAM a má zanedbatelný dopad na výkon vašeho PC.

en: WizTree is the world's fastest disk space analyzer. It scans your hard drive and shows you which files and folders are using the most disk space.
cs: WizTree je nejrychlejší analyzátor disku na světě.

en: WizTree requires "Administrator" rights to enable high speed scanning of NTFS hard drives and to access all system files and folders. Click on the "Restart as Administrator" button to enable Administrator rights.
cs: WizTree vyžaduje "Správcovská" oprávnění k vysoko rychlostnímu skenování NTFS disku a k přístupu ke všem systémovým souborům a složkám. Klikněte na tlačítko "Spustit jako Správce", abyste udělili oprávnění Správce.

en: WizTree will now restart.
cs: WizTree se teď restartuje.

en: You are about to open
cs: Chystáte se otevřít

en: You can hide this message by making a donation
cs: Tlačítko Darovat skryjete provedením finančního daru

en: Zoom in Treemap
cs: Přiblížit v Stromové mapě

en: Zoom out Treemap
cs: Oddálit ve Stromové mapě

en: canceled
cs: zrušeno

en: files
cs: soubory

en: files - are you sure?
cs: soubory - jste si jistí?

en: is included within
cs: je součástí

en: lifetime
cs: doživotní

en: or earlier.
cs: nebo dřívější.

en: seconds
cs: sekund

en: user license
cs: uživatelská licence
