Spotify 1.2.92.0.g0d749c41 - en to sr_RS translation catalogue (186 entries)

en: &Copy
sr_RS: &Kopiraj

en: &Delete
sr_RS: &Izbriši

en: &Develop
sr_RS: &Programirajte

en: &Edit
sr_RS: &Izmeni

en: &File
sr_RS: &Fajl

en: &Help
sr_RS: &Pomoć

en: &Log Out
sr_RS: &Odjavi me

en: &Minimize to Tray
sr_RS: &Umanji za traku

en: &Next
sr_RS: &Sledeće

en: &Open Miniplayer
sr_RS: &Otvorite mini-plejer

en: &Paste
sr_RS: &Nalepi

en: &Pause
sr_RS: &Pauziraj

en: &Play
sr_RS: &Pusti

en: &Playback
sr_RS: &Reprodukcija

en: &Redo
sr_RS: &Ponovi

en: &Reload
sr_RS: Ponovo učitaj

en: &Repeat
sr_RS: &Ponovi

en: &Reset Zoom
sr_RS: &Resetuj zumiranje

en: &Show Spotify
sr_RS: &Prikaži Spotify

en: &Shuffle
sr_RS: &Nasumično pusti

en: &Troubleshooting
sr_RS: Rešavanje problema

en: &Undo
sr_RS: &Opozovi

en: &View
sr_RS: &Prikaži

en: A new Spotify upgrade is available, but the automatic upgrade failed. The reason could be that Spotify was installed with another user account. You can continue using the current version or manually reinstall using the link below.
sr_RS: Nova Spotify nadogradnja je dostupna, ali automatska nadogradnja nije uspela. Razlog može biti to što je Spotify instaliran pomoću drugog korisničkog naloga. Možete da nastavite da koristite aktuelnu verziju ili da je ručno reinstalirate pomoću linka u nastavku.

en: About Spotify
sr_RS: O usluzi Spotify

en: Actual Size
sr_RS: Stvarna veličina

en: Add to Liked Songs
sr_RS: Dodaj u lajkovane pesme

en: All Files
sr_RS: Svi fajlovi

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
sr_RS: Želite li stvarno da onemogućite hardversko ubrzanje?

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
    
    This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
sr_RS: Želite li stvarno da onemogućite hardversko ubrzanje?
    
    To će onemogućiti korišćenje grafičkog procesora (GPU) na računaru, što ponekad može da reši probleme sa grafikom, ali može i da uspori Spotify prilikom osvežavanja ekrana.
    
    Da bi ovo podešavanje stupilo na snagu, treba da restartujete Spotify.

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
sr_RS: Želite li stvarno da omogućite hardversko ubrzanje?

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
    
    This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
sr_RS: Želite li stvarno da onemogućite ubrzanje hardvera?
    
    To će omogućiti korišćenje grafičkog procesora (GPU) na računaru, što može da ubrza Spotify prilikom osvežavanja ekrana, ali isto tako može, u retkim slučajevima, da dovede i do problema sa grafikom.
    
    Da bi ovo podešavanje stupilo na snagu, treba da restartujete Spotify.

en: Are you sure you want to reset app data?
    
    This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
sr_RS: Želite li stvarno da resetujete podatke aplikacije?
    
    Ovim ćete resetovati aplikaciju u prvobitno stanje i restartovati je. Bićete odjavljeni i morate ponovo da se prijavite.

en: Are you sure?
sr_RS: Da li ste sigurni?

en: Audio Files
sr_RS: Audi fajlovi

en: Bring All to Front
sr_RS: stavi sve u prvi plan

en: Cancel
sr_RS: Otkaži

en: Close
sr_RS: Zatvori

en: Continue on this device
sr_RS: Nastavi na ovom uređaju

en: Copy
sr_RS: Kopiraj

en: Copy Version Info
sr_RS: Kopiraj informacije o verziji

en: Cu&t
sr_RS: Isec&i

en: Custom Files
sr_RS: Prilagođeni fajlovi

en: Cut
sr_RS: Iseci

en: Delete
sr_RS: Izbriši

en: Develop
sr_RS: Programirajte

en: Disable &Hardware Acceleration and Restart
sr_RS: Onemogući hardversko ubrzanje i restartuj

en: Disable Hardware Acceleration and Restart
sr_RS: Onemogući hardversko ubrzanje i restartuj

en: Disable and Restart
sr_RS: Onemogući i restartuj

en: Do not show this message again
sr_RS: Ne prikazuj ovu poruku ponovo

en: E&xit
sr_RS: I&zađi

en: Edit
sr_RS: Izmeni

en: Emoji & Symbols
sr_RS: Emodžiji i simboli

en: Enable &Hardware Acceleration and Restart
sr_RS: Omogući hardversko ubrzanje i restartuj

en: Enable Hardware Acceleration and Restart
sr_RS: Omogući hardversko ubrzanje i restartuj

en: Enable and Restart
sr_RS: Omogući i restartuj

en: File
sr_RS: Fajl

en: Filter
sr_RS: Filtrirajte

en: Go Back
sr_RS: Nazad

en: Go Forward
sr_RS: Napred

en: Hardware Acceleration
sr_RS: Hardversko ubrzanje

en: Help
sr_RS: Pomoć

en: Hide Others
sr_RS: Sakrij druge

en: Hide Spotify
sr_RS: Sakrij Spotify

en: Image Files
sr_RS: Fajlovi slika

en: Licensing Information
sr_RS: Informacije o licenciranju

en: Liked Songs
sr_RS: Lajkovane pesme

en: Local Files
sr_RS: Lokalni fajlovi

en: Log Out
sr_RS: Odjavite se

en: Migrating Spotify Cache
sr_RS: Prenošenje Spotify keša

en: Minimize
sr_RS: Umanji

en: New Playlist
sr_RS: Nova plejlista

en: New Playlist Folder
sr_RS: novi folder sa plejlistama

en: Next
sr_RS: Sledeće

en: Not now
sr_RS: Ne sada

en: Offline Mode
sr_RS: Oflajn režim

en: Open File
sr_RS: Otvori fajl

en: Open Spotify
sr_RS: Otvorite Spotify

en: Open Spotify to pick up where you left off.
sr_RS: Otvorite Spotify da biste nastavili tamo gde ste stali.

en: P&references...
sr_RS: P&odešavanja…

en: P&revious
sr_RS: P&rethodno

en: Paste
sr_RS: Nalepi

en: Pause
sr_RS: Pauziraj

en: Play
sr_RS: Pusti

en: Playback
sr_RS: Reprodukcija

en: Preferences
sr_RS: Podešavanja

en: Previous
sr_RS: Prethodno

en: Private Session
sr_RS: Privatna sesija

en: Quit Spotify
sr_RS: Napusti Spotify

en: Recently Played
sr_RS: Nedavno puštano

en: Redo
sr_RS: Ponovi

en: Reload
sr_RS: Ponovo učitaj

en: Remove from Liked Songs
sr_RS: Uklonite iz lajkovanih pesama

en: Repeat
sr_RS: Ponovi

en: Report &Issue...
sr_RS: Prijavite &problem…

en: Report Issue...
sr_RS: Prijavite problem…

en: Reset &App Data and Restart
sr_RS: Resetuj podatke aplikacije i restartuj

en: Reset App Data and Restart
sr_RS: Resetuj podatke aplikacije i restartuj

en: Restart Spotify
sr_RS: Restartuj Spotify

en: SCTA Information
sr_RS: SCTA informacije

en: Search
sr_RS: Pretraga

en: Seek Backward
sr_RS: Preskoči unazad

en: Seek Forward
sr_RS: Preskoči unapred

en: Select &All
sr_RS: Izaberi &sve

en: Select All
sr_RS: Izaberi sve

en: Services
sr_RS: Usluge

en: Show &Logs in Explorer
sr_RS: Prikaži evidencije u istraživaču

en: Show All
sr_RS: Prikaži sve

en: Show Logs in Finder
sr_RS: Prikaži evidencije u Pretraživaču

en: Shuffle
sr_RS: Nasumično

en: Skip
sr_RS: Preskoči

en: Spotify Community
sr_RS: Spotify zajednica

en: Spotify Failed to Upgrade
sr_RS: Nadogradnja usluge Spotify nije uspela

en: Spotify Help
sr_RS: Pomoć za Spotify

en: Spotify needs your permission to install an update.
sr_RS: Spotify traži dozvolu za instaliranje ažuriranja.

en: The cache contains local copies of music data, playlists and album art.
sr_RS: Keš sadrži lokalne kopije muzičkih podataka, plejlista i omota albuma.

en: Third-party Software
sr_RS: Nezavisni softver

en: This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
sr_RS: To će onemogućiti korišćenje grafičkog procesora (GPU) na računaru, što ponekad može da reši probleme sa grafikom, ali može i da uspori Spotify prilikom osvežavanja ekrana.
    
    Da bi ovo podešavanje stupilo na snagu, treba da restartujete Spotify.

en: This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
sr_RS: To će omogućiti korišćenje grafičkog procesora (GPU) na računaru, što može da ubrza Spotify prilikom osvežavanja ekrana, ali isto tako može, u retkim slučajevima, da dovede i do problema sa grafikom.
    
    Da bi ovo podešavanje stupilo na snagu, treba da restartujete Spotify.

en: This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
sr_RS: Ovim ćete resetovati aplikaciju u prvobitno stanje i restartovati je. Bićete odjavljeni i morate ponovo da se prijavite.

en: Troubleshooting
sr_RS: Rešavanje problema

en: Undo
sr_RS: Opozovi

en: Video Files
sr_RS: Video fajlovi

en: View
sr_RS: Prikaži

en: Volume &Down
sr_RS: &Smanji jačinu zvuka

en: Volume &Up
sr_RS: &Povećaj jačinu zvuka

en: Volume Down
sr_RS: Smanji jačinu zvuka

en: Volume Up
sr_RS: Povećaj jačinu zvuka

en: Window
sr_RS: Prozor

en: Windows (32 bit)
sr_RS: Windows (32 bitа)

en: Windows (64 bit)
sr_RS: Windows (64 bitа)

en: Your &Account
sr_RS: Vaš &nalog

en: Your Account
sr_RS: Vaš nalog

en: Zoom
sr_RS: Uvećaj

en: Zoom &In
sr_RS: &Uvećaj

en: Zoom &Out
sr_RS: &Umanji

en: Zoom In
sr_RS: Uvećaj

en: Zoom Out
sr_RS: Umanji

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSAppleMusicUsageDescription]
en: Spotify will scan your Music folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
sr_RS: Spotify će potražiti audio-fajlove u folderu Muzika. Pronaći ćete ih u bočnoj navigaciji ako omogućite Lokalne fajlove u podešavanjima usluge Spotify.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSBluetoothAlwaysUsageDescription]
en: This will allow Spotify to find Bluetooth accessories.
sr_RS: Ovo će omogućiti usluzi Spotify da pronađe Bluetooth dodatnu opremu.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSDownloadsFolderUsageDescription]
en: Spotify will scan your Downloads folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
sr_RS: Spotify će potražiti audio-fajlove u folderu Preuzimanja. Pronaći ćete ih u bočnoj navigaciji ako omogućite Lokalne fajlove u podešavanjima usluge Spotify.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSLocalNetworkUsageDescription]
en: This lets you listen on different devices. Spotify will also get access to local audio files.
sr_RS: Ovo vam omogućava slušanje na različitim uređajima. Spotify će dobiti i pristup lokalnim audio fajlovima.

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleDisplayName]
en: Spotify Installer
sr_RS: Alatka za instaliranje usluge Spotify

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleName]
en: Spotify Installer
sr_RS: Alatka za instaliranje usluge Spotify

[ctx: sInstallerOsxAskUserToAuthenticate.]
en: Spotify needs permission to install.
sr_RS: Spotify traži dozvolu za instaliranje.

[ctx: sInstallerOsxAskUserToQuitSpotify]
en: Please quit Spotify and try again
sr_RS: Napustite Spotify i pokušajte ponovo

[ctx: sInstallerOsxContinueInBackground]
en: Continue in background
sr_RS: Nastavi u pozadini

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to download Spotify.
sr_RS: Došlo je do greške pri pokušaju preuzimanja usluge Spotify.

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedRetryIn]
en: Download failed. Retrying in %ds.
sr_RS: Preuzimanje nije uspelo. Probaćemo ponovo za %1$d s.

[ctx: sInstallerOsxDownloadingSpotify]
en: Downloading Spotify…
sr_RS: Preuzima se Spotify…

[ctx: sInstallerOsxExtractionFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to extract Spotify.
sr_RS: Došlo je do greške pri pokušaju izdvajanja usluge Spotify.

[ctx: sInstallerOsxGenericErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
sr_RS: Došlo je do greške pri pokušaju instaliranja usluge Spotify.

[ctx: sInstallerOsxInstallFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
sr_RS: Došlo je do greške pri pokušaju instaliranja usluge Spotify.

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailed]
en: Installation Failed
sr_RS: Instaliranje nije uspelo

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailedDefaultButtonTitle]
en: Download from Spotify.com
sr_RS: Preuzmite sa Spotify.com

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteContinueButtonTitle]
en: Continue Installation
sr_RS: Nastavi instaliranje

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteDesc]
en: The installation of Spotify is almost complete. Do you really want to quit?
sr_RS: Instaliranje usluge Spotify je skoro dovršeno. Da li stvarno želite da odustanete?

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteTitle]
en: Installation Incomplete
sr_RS: Instaliranje nije dovršeno

[ctx: sInstallerOsxInstallingSpotify]
en: Installing Spotify…
sr_RS: Instalira se Spotify…

[ctx: sInstallerOsxMMAboutInstallSpotify]
en: About Install Spotify
sr_RS: O instaliranju usluge Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMBringAllToFront]
en: Bring All to Front
sr_RS: stavi sve u prvi plan

[ctx: sInstallerOsxMMHelp]
en: Help
sr_RS: Pomoć

[ctx: sInstallerOsxMMHideInstallSpotify]
en: Hide Install Spotify
sr_RS: Sakrij instaliranje usluge Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMHideOthers]
en: Hide Others
sr_RS: Sakrij druge

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotify]
en: Install Spotify
sr_RS: Instalirajte Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotifyHelp]
en: Install Spotify Help
sr_RS: Instalirajte pomoć za Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMMinimize]
en: Minimize
sr_RS: Umanji

[ctx: sInstallerOsxMMQuitInstallSpotify]
en: Quit Install Spotify
sr_RS: Napusti instaliranje usluge Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMServices]
en: Services
sr_RS: Usluge

[ctx: sInstallerOsxMMShowAll]
en: Show All
sr_RS: Prikaži sve

[ctx: sInstallerOsxMMWindow]
en: Window
sr_RS: Prozor

[ctx: sInstallerOsxMMZoom]
en: Zoom
sr_RS: Uvećaj

[ctx: sInstallerOsxMountFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to mount the downloaded Spotify disk image.
sr_RS: Došlo je do greške pri pokušaju instaliranja preuzete Spotify slike diska.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonDoNotMove]
en: Do not move
sr_RS: Ne premeštaj

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonMove]
en: Move to Applications folder
sr_RS: Premesti u folder Aplikacije

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationCouldNotMove]
en: Could not move to Applications folder
sr_RS: Premeštanje u folder Aplikacije nije uspelo

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoInDownloadsFolder]
en: This will keep your Downloads folder uncluttered.
sr_RS: Na taj način nećete prenatrpati folder Preuzimanja.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoWillRequirePasswd]
en: Note that this will require an administrator password.
sr_RS: Imajte u vidu da će za to biti potrebna administratorska lozinka.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionMessage]
en: I can move myself to the Applications folder if you'd like.
sr_RS: Mogu sâm da premestim svoj sadržaj u folder Aplikacije ako želite.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitle]
en: Move to Applications folder?
sr_RS: Želite li da premestite u folder Aplikacije?

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitleHome]
en: Move to Applications folder in your Home folder?
sr_RS: Želite li da premestite u folder Aplikacije u folderu Početna?

[ctx: sInstallerOsxQuitButtonTitle]
en: Quit
sr_RS: Odustani

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformDesc]
en: Sorry, this version of Spotify is for macOS %s or later.
sr_RS: Žao nam je, ova verzije usluge Spotify je za macOS %1$s ili noviji.

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformHelp]
en: Find installers for older versions
sr_RS: Pronađite instalacione programe za starije verzije

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformTitle]
en: Unsupported Platform
sr_RS: Nepodržana platforma

en: unknown
sr_RS: Nepoznato
