Spotify 1.2.92.0.g0d749c41 - en to pl_PL translation catalogue (186 entries)

en: &Copy
pl_PL: &Kopiuj

en: &Delete
pl_PL: &Usuń

en: &Develop
pl_PL: &Rozwiń

en: &Edit
pl_PL: &Edytuj

en: &File
pl_PL: &Plik

en: &Help
pl_PL: Pomo&c

en: &Log Out
pl_PL: Wy&loguj się

en: &Minimize to Tray
pl_PL: Zminimalizuj do paska

en: &Next
pl_PL: &Następny

en: &Open Miniplayer
pl_PL: &Otwórz miniodtwarzacz

en: &Paste
pl_PL: &Wklej

en: &Pause
pl_PL: &Pauza

en: &Play
pl_PL: &Odtwarzaj

en: &Playback
pl_PL: &Odtwarzanie

en: &Redo
pl_PL: &Wykonaj ponownie

en: &Reload
pl_PL: &Wczytaj ponownie

en: &Repeat
pl_PL: &Powtarzaj

en: &Reset Zoom
pl_PL: &Resetuj powiększenie

en: &Show Spotify
pl_PL: Program w Spotify

en: &Shuffle
pl_PL: &Losowo

en: &Troubleshooting
pl_PL: &Rozwiązywanie problemów

en: &Undo
pl_PL: &Cofnij

en: &View
pl_PL: &Wyświetl

en: A new Spotify upgrade is available, but the automatic upgrade failed. The reason could be that Spotify was installed with another user account. You can continue using the current version or manually reinstall using the link below.
pl_PL: Nowa aktualizacja Spotify jest już dostępna, jednak automatyczne uaktualnienie aplikacji nie powiodło się. Być może aplikacja Spotify została zainstalowana przy użyciu innego konta użytkownika. Możesz dalej korzystać z bieżącej wersji lub samodzielnie zainstalować aplikację ponownie, korzystając z poniższego linku.

en: About Spotify
pl_PL: O Spotify

en: Actual Size
pl_PL: Obecny rozmiar

en: Add to Liked Songs
pl_PL: Dodaj do Polubionych utworów

en: All Files
pl_PL: Wszystkie pliki

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
pl_PL: Czy na pewno chcesz wyłączyć przyspieszenie sprzętowe?

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
    
    This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
pl_PL: Czy na pewno chcesz wyłączyć przyspieszenie sprzętowe?
    
    Spowoduje to wyłączenie procesora GPU na Twoim komputerze, co pomaga czasem rozwiązać problemy z grafiką, ale może też spowolnić Spotify podczas odświeżania ekranu.Musisz ponownie uruchomić aplikację Spotify,​ aby zmiany w ustawieniach zostały uwzględnione.

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
pl_PL: Czy na pewno chcesz włączyć przyspieszenie sprzętowe?

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
    
    This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
pl_PL: Czy na pewno chcesz włączyć przyspieszenie sprzętowe?
    
    Spowoduje to włączenie procesora GPU na Twoim komputerze, co przyspieszy działanie Spotify podczas odświeżania ekranu, ale może w rzadkich przypadkach spowodować problemy z grafiką.
    
    Musisz ponownie uruchomić aplikację Spotify,​ aby zmiany w ustawieniach zostały uwzględnione.

en: Are you sure you want to reset app data?
    
    This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
pl_PL: Na pewno chcesz zresetować dane aplikacji?
    
    Spowoduje to zresetowanie aplikacji do pierwotnego stanu i jej zrestartowanie. Gdy to nastąpi, konieczne będzie ponowne logowanie na konto.

en: Are you sure?
pl_PL: Na pewno?

en: Audio Files
pl_PL: Pliki audio

en: Bring All to Front
pl_PL: Umieść wszystko na wierzchu

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Close
pl_PL: Zakończ

en: Continue on this device
pl_PL: Słuchaj na tym urządzeniu

en: Copy
pl_PL: Kopiuj

en: Copy Version Info
pl_PL: Kopiuj informacje o wersji

en: Cu&t
pl_PL: Wy&tnij

en: Custom Files
pl_PL: Pliki niestandardowe

en: Cut
pl_PL: Wytnij

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Develop
pl_PL: Rozwiń

en: Disable &Hardware Acceleration and Restart
pl_PL: Wyłącz &przyspieszenie sprzętowe i restartuj

en: Disable Hardware Acceleration and Restart
pl_PL: Wyłącz przyspieszenie sprzętowe i restartuj

en: Disable and Restart
pl_PL: Wyłącz i uruchom ponownie

en: Do not show this message again
pl_PL: Nie pokazuj ponownie tej informacji

en: E&xit
pl_PL: Z&amknij

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Emoji & Symbols
pl_PL: Emoji i symbole

en: Enable &Hardware Acceleration and Restart
pl_PL: Włącz &przyspieszenie sprzętowe i restartuj

en: Enable Hardware Acceleration and Restart
pl_PL: Włącz przyspieszenie sprzętowe i restartuj

en: Enable and Restart
pl_PL: Włącz i uruchom ponownie

en: File
pl_PL: Plik

en: Filter
pl_PL: Filtruj

en: Go Back
pl_PL: Wróć

en: Go Forward
pl_PL: Do przodu

en: Hardware Acceleration
pl_PL: Przyspieszenie sprzętowe

en: Help
pl_PL: Pomoc

en: Hide Others
pl_PL: Ukryj pozostałe

en: Hide Spotify
pl_PL: Ukryj Spotify

en: Image Files
pl_PL: Obrazy

en: Licensing Information
pl_PL: Informacje o licencjach

en: Liked Songs
pl_PL: Polubione utwory

en: Local Files
pl_PL: Pliki lokalne

en: Log Out
pl_PL: Wyloguj się

en: Migrating Spotify Cache
pl_PL: Przenoszenie pamięci podręcznej Spotify

en: Minimize
pl_PL: Minimalizuj

en: New Playlist
pl_PL: Nowa playlista

en: New Playlist Folder
pl_PL: Nowy folder playlisty

en: Next
pl_PL: Dalej

en: Not now
pl_PL: Nie teraz

en: Offline Mode
pl_PL: Tryb offline

en: Open File
pl_PL: Otwórz plik

en: Open Spotify
pl_PL: Otwórz Spotify

en: Open Spotify to pick up where you left off.
pl_PL: Otwórz Spotify i kontynuuj odtwarzanie od miejsca, w którym przerwano.

en: P&references...
pl_PL: P&referencje...

en: P&revious
pl_PL: P&oprzedni

en: Paste
pl_PL: Wklej

en: Pause
pl_PL: Pauza

en: Play
pl_PL: Odtwórz

en: Playback
pl_PL: Odtwarzanie

en: Preferences
pl_PL: Preferencje

en: Previous
pl_PL: Poprzedni

en: Private Session
pl_PL: Sesja prywatna

en: Quit Spotify
pl_PL: Zamknij Spotify

en: Recently Played
pl_PL: Ostatnio odtwarzane

en: Redo
pl_PL: Przywróć

en: Reload
pl_PL: Załaduj ponownie

en: Remove from Liked Songs
pl_PL: Usuń z Polubionych utworów

en: Repeat
pl_PL: Powtórz

en: Report &Issue...
pl_PL: Zgłoś &problem…

en: Report Issue...
pl_PL: Zgłoś problem…

en: Reset &App Data and Restart
pl_PL: Resetuj &aplikację i restartuj

en: Reset App Data and Restart
pl_PL: Resetuj aplikację i restartuj

en: Restart Spotify
pl_PL: Zamknij i otwórz ponownie Spotify

en: SCTA Information
pl_PL: Informacje SCTA

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Seek Backward
pl_PL: Przewiń do tyłu

en: Seek Forward
pl_PL: Przewiń do przodu

en: Select &All
pl_PL: Wybierz &wszystko

en: Select All
pl_PL: Wybierz wszystko

en: Services
pl_PL: Usługi

en: Show &Logs in Explorer
pl_PL: Pokaż &pliki dziennika w Eksploratorze

en: Show All
pl_PL: Pokaż wszystko

en: Show Logs in Finder
pl_PL: Pokaż pliki dziennika w Finderze

en: Shuffle
pl_PL: Odtwarzanie losowe

en: Skip
pl_PL: Pomiń

en: Spotify Community
pl_PL: Społeczność Spotify

en: Spotify Failed to Upgrade
pl_PL: Błąd aktualizacji Spotify

en: Spotify Help
pl_PL: Pomoc Spotify

en: Spotify needs your permission to install an update.
pl_PL: Spotify potrzebuje Twojej zgody na zainstalowanie aktualizacji.

en: The cache contains local copies of music data, playlists and album art.
pl_PL: Pamięć podręczna zawiera lokalne kopie plików muzycznych, playlist i okładek albumów.

en: Third-party Software
pl_PL: Oprogramowanie stron trzecich

en: This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
pl_PL: Spowoduje to wyłączenie procesora GPU na Twoim komputerze, co pomaga czasem rozwiązać problemy z grafiką, ale może też spowolnić Spotify podczas odświeżania ekranu.Musisz ponownie uruchomić aplikację Spotify,​ aby zmiany w ustawieniach zostały uwzględnione.

en: This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
pl_PL: Spowoduje to włączenie procesora GPU na Twoim komputerze, co przyspieszy działanie Spotify podczas odświeżania ekranu, ale może w rzadkich przypadkach spowodować problemy z grafiką.
    
    Musisz ponownie uruchomić aplikację Spotify,​ aby zmiany w ustawieniach zostały uwzględnione.

en: This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
pl_PL: Spowoduje to zresetowanie aplikacji do pierwotnego stanu i jej zrestartowanie. Gdy to nastąpi, konieczne będzie ponowne logowanie na konto.

en: Troubleshooting
pl_PL: Rozwiązywanie problemów

en: Undo
pl_PL: Cofnij

en: Video Files
pl_PL: Pliki wideo

en: View
pl_PL: Pokaż

en: Volume &Down
pl_PL: Ci&szej

en: Volume &Up
pl_PL: Głoś&niej

en: Volume Down
pl_PL: Ciszej

en: Volume Up
pl_PL: Głośniej

en: Window
pl_PL: Okno

en: Windows (32 bit)
pl_PL: Windows (wersja 32-bitowa)

en: Windows (64 bit)
pl_PL: Windows (wersja 64-bitowa)

en: Your &Account
pl_PL: Twoje &konto

en: Your Account
pl_PL: Twoje konto

en: Zoom
pl_PL: Powiększ

en: Zoom &In
pl_PL: Pow&iększ

en: Zoom &Out
pl_PL: P&omniejsz

en: Zoom In
pl_PL: Powiększ

en: Zoom Out
pl_PL: Pomniejsz

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSAppleMusicUsageDescription]
en: Spotify will scan your Music folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
pl_PL: Spotify poszuka plików audio w folderze Muzyka. Znajdziesz je z boku po włączeniu dostępu do plików lokalnych w ustawieniach Spotify.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSBluetoothAlwaysUsageDescription]
en: This will allow Spotify to find Bluetooth accessories.
pl_PL: Pozwoli to Spotify znajdować inne urządzenia przez Bluetooth.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSDownloadsFolderUsageDescription]
en: Spotify will scan your Downloads folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
pl_PL: Spotify poszuka plików audio w folderze Pobrane. Znajdziesz je z boku po włączeniu Pliki lokalne w ustawieniach Spotify.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSLocalNetworkUsageDescription]
en: This lets you listen on different devices. Spotify will also get access to local audio files.
pl_PL: Pozwoli Ci to słuchać muzyki na różnych urządzeniach. Spotify uzyska również dostęp do lokalnych plików audio.

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleDisplayName]
en: Spotify Installer
pl_PL: Instalator Spotify

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleName]
en: Spotify Installer
pl_PL: Instalator Spotify

[ctx: sInstallerOsxAskUserToAuthenticate.]
en: Spotify needs permission to install.
pl_PL: Spotify potrzebuje zgody na instalację.

[ctx: sInstallerOsxAskUserToQuitSpotify]
en: Please quit Spotify and try again
pl_PL: Zamknij Spotify i spróbuj ponownie

[ctx: sInstallerOsxContinueInBackground]
en: Continue in background
pl_PL: Kontynuuj w tle

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to download Spotify.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas próby pobierania Spotify.

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedRetryIn]
en: Download failed. Retrying in %ds.
pl_PL: Pobieranie nie powiodło się. Ponowna próba za %1$d s.

[ctx: sInstallerOsxDownloadingSpotify]
en: Downloading Spotify…
pl_PL: Pobieranie Spotify...

[ctx: sInstallerOsxExtractionFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to extract Spotify.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas próby wyodrębnienia Spotify.

[ctx: sInstallerOsxGenericErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas próby zainstalowania Spotify.

[ctx: sInstallerOsxInstallFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas instalacji Spotify

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailed]
en: Installation Failed
pl_PL: Instalacja nie powiodła się

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailedDefaultButtonTitle]
en: Download from Spotify.com
pl_PL: Pobierz z Spotify.com

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteContinueButtonTitle]
en: Continue Installation
pl_PL: Kontynuuj instalację

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteDesc]
en: The installation of Spotify is almost complete. Do you really want to quit?
pl_PL: Instalacja aplikacji Spotify jest prawie ukończona. Na pewno chcesz zakończyć?

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteTitle]
en: Installation Incomplete
pl_PL: Instalacja nie została ukończona

[ctx: sInstallerOsxInstallingSpotify]
en: Installing Spotify…
pl_PL: Instalowanie Spotify...

[ctx: sInstallerOsxMMAboutInstallSpotify]
en: About Install Spotify
pl_PL: O Instalatorze Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMBringAllToFront]
en: Bring All to Front
pl_PL: Umieść wszystko na wierzchu

[ctx: sInstallerOsxMMHelp]
en: Help
pl_PL: Pomoc

[ctx: sInstallerOsxMMHideInstallSpotify]
en: Hide Install Spotify
pl_PL: Ukryj Instalator Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMHideOthers]
en: Hide Others
pl_PL: Ukryj pozostałe

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotify]
en: Install Spotify
pl_PL: Instalator Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotifyHelp]
en: Install Spotify Help
pl_PL: Pomoc z instalatorem Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMMinimize]
en: Minimize
pl_PL: Minimalizuj

[ctx: sInstallerOsxMMQuitInstallSpotify]
en: Quit Install Spotify
pl_PL: Zamknij Instalator Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMServices]
en: Services
pl_PL: Usługi

[ctx: sInstallerOsxMMShowAll]
en: Show All
pl_PL: Pokaż wszystko

[ctx: sInstallerOsxMMWindow]
en: Window
pl_PL: Okno

[ctx: sInstallerOsxMMZoom]
en: Zoom
pl_PL: Powiększ

[ctx: sInstallerOsxMountFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to mount the downloaded Spotify disk image.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas próby zmontowania pobranego obrazu dysku Spotify.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonDoNotMove]
en: Do not move
pl_PL: Nie przenoś

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonMove]
en: Move to Applications folder
pl_PL: Przenieś do folderu Aplikacje

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationCouldNotMove]
en: Could not move to Applications folder
pl_PL: Nie można przenieść do folderu Aplikacje

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoInDownloadsFolder]
en: This will keep your Downloads folder uncluttered.
pl_PL: Zapewni to porządek w Twoim folderze Pobrane pliki.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoWillRequirePasswd]
en: Note that this will require an administrator password.
pl_PL: Uwaga: wymaga to hasła administratora.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionMessage]
en: I can move myself to the Applications folder if you'd like.
pl_PL: Jeśli chcesz, mogę przejść do folderu Aplikacje.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitle]
en: Move to Applications folder?
pl_PL: Przenieść do folderu Aplikacje?

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitleHome]
en: Move to Applications folder in your Home folder?
pl_PL: Chcesz przenieść do folderu Aplikacje w Twoim folderze głównym?

[ctx: sInstallerOsxQuitButtonTitle]
en: Quit
pl_PL: Wyjdź

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformDesc]
en: Sorry, this version of Spotify is for macOS %s or later.
pl_PL: Tę wersję Spotify można instalować tylko na urządzeniach z systemem macOS %1$s lub nowszym.

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformHelp]
en: Find installers for older versions
pl_PL: Wyszukaj instalatory dla starszych wersji

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformTitle]
en: Unsupported Platform
pl_PL: Nieobsługiwana platforma

en: unknown
pl_PL: nieznana
