Spotify 1.2.92.0.g0d749c41 - en to pa_PK translation catalogue (182 entries)

en: &Copy
pa_PK: &کاپی کرو

en: &Delete
pa_PK: &ڈیلیٹ کرو

en: &Develop
pa_PK: &ڈویلپ کرو

en: &Edit
pa_PK: &ترمیم کرو

en: &File
pa_PK: &فائل

en: &Help
pa_PK: &مدد

en: &Log Out
pa_PK: &لاگ آؤٹ کرو

en: &Minimize to Tray
pa_PK: &ٹرے تیکر گھٹاؤ

en: &Next
pa_PK: &اگلا

en: &Open Miniplayer
pa_PK: &ਮਿੰਨੀਪਲੇਅਰ کھولو

en: &Paste
pa_PK: &پیسٹ کرو

en: &Pause
pa_PK: &روکو

en: &Play
pa_PK: &چلاؤ

en: &Playback
pa_PK: &پلے بیک

en: &Redo
pa_PK: &فیر کرو

en: &Reload
pa_PK: فیر لوڈ کرو

en: &Repeat
pa_PK: &دہراؤ

en: &Reset Zoom
pa_PK: &زوم نوں فیر سیٹ کرو

en: &Show Spotify
pa_PK: Spotify &وکھاؤ

en: &Shuffle
pa_PK: &شفل کرو

en: &Troubleshooting
pa_PK: نقص دی ازالہ کاری

en: &Undo
pa_PK: &کالعدم کرو

en: &View
pa_PK: &ویکھو

en: A new Spotify upgrade is available, but the automatic upgrade failed. The reason could be that Spotify was installed with another user account. You can continue using the current version or manually reinstall using the link below.
pa_PK: اک نویں Spotify اپ گریڈ دستیاب اے، پر خودکار اپ گریڈ ناکام ہو گئی۔ ایہہ وجہ ہو سکدی اے کہ Spotify نوں کسے ہور صارف اکاؤنٹ دے ذریعے انسٹال کیتا گیا سی۔ تسی موجودہ ورژن دا ورتاؤ جاری رکھ سکدے او یا تھلے موجود لنک دے ذریعے فیر دستی انسٹال کر سکدے او۔

en: About Spotify
pa_PK: Spotify دے بارے اچ

en: Actual Size
pa_PK: اصل سائز

en: Add to Liked Songs
pa_PK: لائیک کیتے گانیاں اچ شامل کرو

en: All Files
pa_PK: ساریاں فائلاں

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
pa_PK: کی تہانوں پک اے کہ تُسی ہارڈ ویئر ایکسیلریشن نوں غیر فعال کرنا چاہندے او؟

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
    
    This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
pa_PK: کی تہانوں پک اے کہ تُسی ہارڈ ویئر ایکسیلریشن نوں غیر فعال کرنا چاہندے او؟
    
    ایہدے کارن تہاڈے کمپیوٹر اچ گرافکس پروسیسر(GPU) دا ورتاؤ غیر فعال ہو جاوے گا، جیہڑا کدی کدائی گرافکس دے مسلائیاں نوں حل کردا اے، پر اسکرین اتے فیر وکھاندے ہووے Spotify نوں ماٹھا وی کر سکدا اے
    
    ۔ایس سیٹنگ نوں لاگو کرن لئی، تہانوں Spotify نوں فیر سٹارٹ کرنا پووے گا۔

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
pa_PK: کی تہانوں پک اے کہ تُسی ہارڈ ویئر ایکسیلریشن نوں فعال کرنا چاہندے او؟

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
    
    This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
pa_PK: کی تہانوں پک اے کہ تُسی ہارڈ ویئر ایکسیلریشن نوں فعال کرنا چاہندے او؟
    
    ایہدے نال تہاڈے کمپیوٹر اچ گرافکس پروسیسر(GPU) دا ورتاؤ فعال ہو جاوے گا، جیندے نال اسکرین اتے فیر وکھاندے ہووے Spotify دی رفتار تیز ہو سکدی اے، پر کجھ صورتاں اچ ایندی وجہ نال گرافکس دے مسئلے پیس آسکدے نے۔
    
    ایس سیٹنگ نوں لاگو کرن لئی، تہانوں Spotify نوں فیر سٹارٹ کرنا پووے گا۔

en: Are you sure you want to reset app data?
    
    This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
pa_PK: کیہ تہانوں پک اے کہ تُسی ایپ دا ڈیٹا ری سیٹ کرنا چاہندے او؟
    
    ایہدے نال ایپ اپنی اصل حالت تے ری سیٹ ہو جاوے گی تے ری اسٹارٹ ہووے گی۔ تسی لاگ آؤٹ ہو جاؤ گے تے فیر لاگ ان ہون دی لوڑ ہووے گی۔

en: Are you sure?
pa_PK: کیہہ تہانوں پک اے؟

en: Audio Files
pa_PK: آڈیو دیاں فائلاں

en: Bring All to Front
pa_PK: سبھ نوں سامنے لیاؤ

en: Cancel
pa_PK: منسوخ کرو

en: Close
pa_PK: بند کرو

en: Continue on this device
pa_PK: ایس آلے تے جاری رکھو

en: Copy
pa_PK: کاپی کرو

en: Copy Version Info
pa_PK: ورژن دی جانکاری کاپی کرو

en: Cu&t
pa_PK: &کٹ کرو

en: Custom Files
pa_PK: کسٹم فائلاں

en: Cut
pa_PK: کٹ کرو

en: Delete
pa_PK: ڈیلیٹ کرو

en: Develop
pa_PK: ڈویلپ کرو

en: Disable &Hardware Acceleration and Restart
pa_PK: ہارڈ ویئر دی تیز رفتاری نوں غیر فعال کرو تے ری اسٹارٹ کرو

en: Disable Hardware Acceleration and Restart
pa_PK: ہارڈ ویئر دی تیز رفتاری نوں غیر فعال کرو تے ری اسٹارٹ کرو

en: Disable and Restart
pa_PK: غیر فعال کرو تے فیر سٹارٹ کرو

en: Do not show this message again
pa_PK: ایس پیغام نوں دوبارہ نہ وکھاؤ

en: E&xit
pa_PK: &باہر نکلو

en: Edit
pa_PK: ترمیم کرو

en: Emoji & Symbols
pa_PK: ایموجی تے علامتاں

en: Enable &Hardware Acceleration and Restart
pa_PK: ہارڈ ویئر دی تیز رفتاری نوں فعال کرو تے ری اسٹارٹ کرو

en: Enable Hardware Acceleration and Restart
pa_PK: ہارڈ ویئر دی تیز رفتاری نوں فعال کرو تے ری اسٹارٹ کرو

en: Enable and Restart
pa_PK: فعال کرو تے فیر سٹارٹ کرو

en: File
pa_PK: فائل

en: Filter
pa_PK: فلٹر کرو

en: Go Back
pa_PK: واپس جاؤ

en: Go Forward
pa_PK: اگے ودھو

en: Hardware Acceleration
pa_PK: ہارڈ ویئر ایکسیلریشن

en: Help
pa_PK: مدد

en: Hide Others
pa_PK: دوجیاں نوں لکاؤ

en: Hide Spotify
pa_PK: Spotify نوں لکاؤ

en: Image Files
pa_PK: تصویراں دیاں فائلاں

en: Licensing Information
pa_PK: لائسنس دی معلومات

en: Liked Songs
pa_PK: پسند کیتے گانے

en: Local Files
pa_PK: مقامی فائلاں

en: Log Out
pa_PK: لاگ آؤٹ کرو

en: Migrating Spotify Cache
pa_PK: Spotify کیش نوں منتقل کرنا

en: Minimize
pa_PK: گھٹاؤ

en: New Playlist
pa_PK: نویں پلے لسٹ

en: New Playlist Folder
pa_PK: نویں پلے لسٹ فولڈر

en: Next
pa_PK: اگلا

en: Not now
pa_PK: ہن نہیں

en: Offline Mode
pa_PK: آف لائن موڈ

en: Open File
pa_PK: فائل کھولو

en: Open Spotify
pa_PK: Spotify کھولو

en: Open Spotify to pick up where you left off.
pa_PK: جتھے تسی چھڈیا سی اوتھے شروع کرن لئی Spotify کھولو۔

en: P&references...
pa_PK: &ترجیحات...

en: P&revious
pa_PK: &پچھلا

en: Paste
pa_PK: پیسٹ کرو

en: Pause
pa_PK: روکو

en: Play
pa_PK: چلاؤ

en: Playback
pa_PK: پلے بیک

en: Preferences
pa_PK: ترجیحاں

en: Previous
pa_PK: پچھلا

en: Private Session
pa_PK: پرائیویٹ سیشن

en: Quit Spotify
pa_PK: Spotify توں بار نکلو

en: Recently Played
pa_PK: حال اچ ای چلایا گیا

en: Redo
pa_PK: فیر کرو

en: Reload
pa_PK: فیر لوڈ کرو

en: Remove from Liked Songs
pa_PK: پسند کیتے گانیاں توں ہٹاؤ

en: Repeat
pa_PK: دہراؤ

en: Report &Issue...
pa_PK: &رولا رپورٹ کرو...

en: Report Issue...
pa_PK: رولا رپورٹ کرو...

en: Reset &App Data and Restart
pa_PK: ایپ دا ڈیٹا ری سیٹ کرو تے ری اسٹارٹ کرو

en: Reset App Data and Restart
pa_PK: ایپ دا ڈیٹا ری سیٹ کرو تے ری اسٹارٹ کرو

en: Restart Spotify
pa_PK: Spotify نوں فیر اسٹارٹ کرو

en: SCTA Information
pa_PK: SCTA معلومات

en: Search
pa_PK: تلاش کرو

en: Seek Backward
pa_PK: پچھے جاؤ

en: Seek Forward
pa_PK: اگے جاؤ

en: Select &All
pa_PK: &سارے منتخب کرو

en: Select All
pa_PK: سارے منتخب کرو

en: Services
pa_PK: سروسز

en: Show &Logs in Explorer
pa_PK: ایکسپلورر وچ لاگز وکھاؤ

en: Show All
pa_PK: سارے وکھاؤ

en: Show Logs in Finder
pa_PK: فائنڈر وچ لاگز وکھاؤ

en: Shuffle
pa_PK: شفل کرو

en: Skip
pa_PK: چھڈ دیو

en: Spotify Community
pa_PK: Spotify کمیونٹی

en: Spotify Failed to Upgrade
pa_PK: Spotify نوں اپ گریڈ کرن اچ ناکام ہو گئے

en: Spotify Help
pa_PK: Spotify مدد

en: Spotify needs your permission to install an update.
pa_PK: اک اپ ڈیٹ انسٹال کرن لئی Spotify نوں تہاڈی اجازت دی لوڑ اے۔

en: The cache contains local copies of music data, playlists and album art.
pa_PK: کیش اچ موسیقی ڈیٹا، پلے لسٹاں تے البم آرٹ دی مقامی کاپیاں موجود نیں۔

en: Third-party Software
pa_PK: تیجی پارٹی دا سافٹ ویئر

en: This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
pa_PK: ایہدے نال تہاڈے کمپیوٹر اچ گرافکس پروسیسر(GPU) دا ورتاؤ غیر فعال ہو جاوے گا، جیہڑا کدی کدائی گرافکس دے مسلائیاں نوں حل کردا اے، پر اسکرین اتے فیر وکھاندے ہووے Spotify نوں ماٹھا وی کر سکدا اے
    
    ۔ایس سیٹنگ نوں لاگو کرن لئی، تہانوں Spotify نوں فیر سٹارٹ کرنا پووے گا۔

en: This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
pa_PK: ایہدے نال تہاڈے کمپیوٹر اچ گرافکس پروسیسر(GPU) دا ورتاؤ غیر فعال ہو جاوے گا، جیندے نال اسکرین اتے فیر وکھاندے ہووے Spotify دی رفتار تیز ہو سکدی اے، ہر کجھ صورتاں اچ ایندی وجہ نال گرافکس دے مسئلے پیش آسکدے نے۔
    
    ایس سیٹنگ نوں لاگو کرن لئی، تہانوں Spotify نوں فیر سٹارٹ کرنا پووے گا۔

en: This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
pa_PK: ایہدے نال ایپ اپنی اصل حالت تے ری سیٹ ہو جاوے گی تے ری اسٹارٹ ہووے گی۔ تسی لاگ آؤٹ ہو جاؤ گے تے فیر لاگ ان ہون دی لوڑ ہووے گی۔

en: Troubleshooting
pa_PK: نقص دی ازالہ کاری

en: Undo
pa_PK: کالعدم کرو

en: Video Files
pa_PK: ویڈیو دیاں فائلاں

en: View
pa_PK: ویکھو

en: Volume &Down
pa_PK: والیوم &گھٹ کرو

en: Volume &Up
pa_PK: والیوم &اونچا کرو

en: Volume Down
pa_PK: والیم گھٹ کرو

en: Volume Up
pa_PK: والیم اونچا کرو

en: Your &Account
pa_PK: تہاڈا &اکاؤنٹ

en: Your Account
pa_PK: تہاڈا اکاؤنٹ

en: Zoom
pa_PK: زوم

en: Zoom &In
pa_PK: &زوم ان کرو

en: Zoom &Out
pa_PK: &زوم آؤٹ کرو

en: Zoom In
pa_PK: زوم ان کرو

en: Zoom Out
pa_PK: زوم آؤٹ کرو

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSAppleMusicUsageDescription]
en: Spotify will scan your Music folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
pa_PK: Spotify تہاڈے موسیقی دے فولڈر نوں آڈیو فائلاں لئی اسکین کرے گی۔ جے تُسی Spotify دی سیٹنگز وچ مقامی فائلاں نوں فعال کر دے او، تاں تُسی ایہناں نوں سائیڈ نیویگیشن وچ لبھ سکو گے۔

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSBluetoothAlwaysUsageDescription]
en: This will allow Spotify to find Bluetooth accessories.
pa_PK: ایہہ Spotify نوں بلوٹوتھ لوازمات تلاش کرن دی اجازت دئے گا۔

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSDownloadsFolderUsageDescription]
en: Spotify will scan your Downloads folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
pa_PK: Spotify تہاڈے ڈاؤن لوڈز فولڈر نوں آڈیو فائلاں لئی اسکین کرے گی۔ جے تسی Spotify دی سیٹنگز اچ مقامی فائلاں نوں فعال کر دے او تے تُسی ایہناں نوں سائیڈ نیویگیشن اچ لبھ سکو گے۔

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSLocalNetworkUsageDescription]
en: This lets you listen on different devices. Spotify will also get access to local audio files.
pa_PK: ایہہ تہانوں وکھری ڈیوائساں اتے سنن دی اجازت دیندا اے۔ Spotify مقامی آڈیو فائلاں تیکر وی رسائی لووے گی۔

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleDisplayName]
en: Spotify Installer
pa_PK: Spotify انسٹالر

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleName]
en: Spotify Installer
pa_PK: Spotify انسٹالر

[ctx: sInstallerOsxAskUserToAuthenticate.]
en: Spotify needs permission to install.
pa_PK: انسٹال کرن لئی Spotify نوں اجازت دی لوڑ اے۔

[ctx: sInstallerOsxAskUserToQuitSpotify]
en: Please quit Spotify and try again
pa_PK: میربانی کر کے Spotify توں بار نکلو تے فیر کوشش کرو

[ctx: sInstallerOsxContinueInBackground]
en: Continue in background
pa_PK: بیک گراؤنڈ اچ جاری رکھو

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to download Spotify.
pa_PK: Spotify نوں ڈاؤن لوڈ کرن دی کوشش اچ اک خرابی آ گئی اے۔

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedRetryIn]
en: Download failed. Retrying in %ds.
pa_PK: ڈاؤن لوڈ ناکام ہو گئی۔ %1$d سیکنڈ اچ دوبارہ کوشش کیتی جاوے گی۔

[ctx: sInstallerOsxDownloadingSpotify]
en: Downloading Spotify…
pa_PK: Spotify ڈاؤن لوڈ کر رئے آں۔۔۔

[ctx: sInstallerOsxExtractionFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to extract Spotify.
pa_PK: Spotify نوں ایکسٹریکٹ کرن دی کوشش اچ اک خرابی آ گئی اے۔

[ctx: sInstallerOsxGenericErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
pa_PK: Spotify نوں انسٹال کر دے ہووے اک خرابی آگئی اے۔

[ctx: sInstallerOsxInstallFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
pa_PK: Spotify نوں انسٹال کر دے ہووے اک خرابی آگئی اے۔

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailed]
en: Installation Failed
pa_PK: انسٹالیشن ناکام ہو گئی

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailedDefaultButtonTitle]
en: Download from Spotify.com
pa_PK: Spotify.com توں ڈاؤن لوڈ کرو

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteContinueButtonTitle]
en: Continue Installation
pa_PK: انسٹالیشن جاری رکھو

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteDesc]
en: The installation of Spotify is almost complete. Do you really want to quit?
pa_PK: Spotify دی انسٹالیشن تقریباً پوری ہو گئی اے۔ تسی واقعی بار نکنا چاہندے او؟

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteTitle]
en: Installation Incomplete
pa_PK: انسٹالیشن نامکمل اے

[ctx: sInstallerOsxInstallingSpotify]
en: Installing Spotify…
pa_PK: Spotify انسٹال کر رئے آں…

[ctx: sInstallerOsxMMAboutInstallSpotify]
en: About Install Spotify
pa_PK: Spotify انسٹال کرن دے بارے

[ctx: sInstallerOsxMMBringAllToFront]
en: Bring All to Front
pa_PK: سبھ نوں سامنے لیاؤ

[ctx: sInstallerOsxMMHelp]
en: Help
pa_PK: مدد

[ctx: sInstallerOsxMMHideInstallSpotify]
en: Hide Install Spotify
pa_PK: Spotify انسٹال کرن نوں لکاؤ

[ctx: sInstallerOsxMMHideOthers]
en: Hide Others
pa_PK: دوجیاں نوں لکاؤ

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotify]
en: Install Spotify
pa_PK: Spotify انسٹال کرو

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotifyHelp]
en: Install Spotify Help
pa_PK: Spotify مدد انسٹال کرو

[ctx: sInstallerOsxMMMinimize]
en: Minimize
pa_PK: گھٹاؤ

[ctx: sInstallerOsxMMQuitInstallSpotify]
en: Quit Install Spotify
pa_PK: Spotify انسٹال توں بار نکلو

[ctx: sInstallerOsxMMServices]
en: Services
pa_PK: سروسز

[ctx: sInstallerOsxMMShowAll]
en: Show All
pa_PK: سارے وکھاؤ

[ctx: sInstallerOsxMMZoom]
en: Zoom
pa_PK: زوم

[ctx: sInstallerOsxMountFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to mount the downloaded Spotify disk image.
pa_PK: ڈاؤن لوڈ کیتی گئی Spotify ڈسک امیج نوں ماؤنٹ کرن دی کوشش دے دوران اک خرابی آ گئی اے۔

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonDoNotMove]
en: Do not move
pa_PK: نہ گھلو

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonMove]
en: Move to Applications folder
pa_PK: ایپلیکیشنز فولڈر اچ گھلو

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationCouldNotMove]
en: Could not move to Applications folder
pa_PK: ایپلیکیشنز فولڈر اچ نہیں گھلیا جا سکیا

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoInDownloadsFolder]
en: This will keep your Downloads folder uncluttered.
pa_PK: ایہہ تہاڈے ڈاؤن لوڈز فولڈر نوں ترتیب نال رکھے گا۔

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoWillRequirePasswd]
en: Note that this will require an administrator password.
pa_PK: نوٹ کر لیو کہ ایہدے لئی تہانوں اک منتظم پاس ورڈ دی لوڑ ہوندی اے۔

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionMessage]
en: I can move myself to the Applications folder if you'd like.
pa_PK: جے تسی لائیک کرو تے میں آپنے آپ نوں ایپلیکیشنز فولڈر اچ گھل سکدا/سکدی آں۔

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitle]
en: Move to Applications folder?
pa_PK: ایپلیکیشنز فولڈر اچ گھلیے؟

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitleHome]
en: Move to Applications folder in your Home folder?
pa_PK: آپنے ہوم فولڈر اچ ایپلیکیشنز فولڈر اچ گھلیے؟

[ctx: sInstallerOsxQuitButtonTitle]
en: Quit
pa_PK: مکا دیو

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformDesc]
en: Sorry, this version of Spotify is for macOS %s or later.
pa_PK: معاف کرو، Spotify دا ایہہ ورژن macOS %1$s یا ایس توں بعد لئی اے۔

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformHelp]
en: Find installers for older versions
pa_PK: پرانے ورژنز لئی انسٹالرز لبھو

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformTitle]
en: Unsupported Platform
pa_PK: غیر معاونت کیتا پلیٹ فارم

en: unknown
pa_PK: نامعلوم
