Spotify 1.2.92.0.g0d749c41 - en to nl_NL translation catalogue (178 entries)

en: &Copy
nl_NL: &Kopiëren

en: &Delete
nl_NL: &Verwijderen

en: &Develop
nl_NL: &Ontwikkelen

en: &Edit
nl_NL: B&ewerken

en: &File
nl_NL: &Bestand

en: &Log Out
nl_NL: &Uitloggen

en: &Minimize to Tray
nl_NL: &Minimaliseren naar het systeemvak

en: &Next
nl_NL: &Volgende

en: &Paste
nl_NL: &Plakken

en: &Pause
nl_NL: &Pauze

en: &Play
nl_NL: &Afspelen

en: &Playback
nl_NL: &Afspelen

en: &Redo
nl_NL: Opnieuw

en: &Reload
nl_NL: &Opnieuw laden

en: &Repeat
nl_NL: &Herhalen

en: &Reset Zoom
nl_NL: &Zoomen opnieuw instellen

en: &Show Spotify
nl_NL: &Spotify weergeven

en: &Troubleshooting
nl_NL: &Probleemoplossing

en: &Undo
nl_NL: Ongedaan maken

en: &View
nl_NL: &Weergeven

en: A new Spotify upgrade is available, but the automatic upgrade failed. The reason could be that Spotify was installed with another user account. You can continue using the current version or manually reinstall using the link below.
nl_NL: Er is een nieuwe versie van Spotify beschikbaar, maar de automatische upgrade is mislukt. Het zou kunnen dat Spotify is geïnstalleerd met het account van een andere gebruiker. Je kunt de huidige versie blijven gebruiken of de nieuwe versie handmatig installeren via de onderstaande link.

en: About Spotify
nl_NL: Over Spotify

en: Actual Size
nl_NL: Ware grootte

en: Add to Liked Songs
nl_NL: Toevoegen aan Gelikete nummers

en: All Files
nl_NL: Alle bestanden

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
nl_NL: Weet je zeker dat je de hardwareversnelling wilt uitschakelen?

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
    
    This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
nl_NL: Weet je zeker dat je de hardwareversnelling wilt uitschakelen?
    
    Hiermee schakel je het gebruik van de grafische processor (GPU) van je computer uit. Dit kan soms leiden tot problemen met de graphics en het kan Spotify ook langzamer maken bij het opnieuw traceren van het scherm.
    
    Start Spotify opnieuw op zodat deze instelling van kracht gaat.

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
nl_NL: Weet je zeker dat je de hardwareversnelling wilt inschakelen?

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
    
    This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
nl_NL: Weet je zeker dat je de hardwareversnelling wilt inschakelen?
    
    Hiermee schakel je het gebruik van de grafische processor (GPU) van je computer in. Dit kan Spotify sneller maken bij het opnieuw traceren van het scherm, maar in zeldzame gevallen kan het ook problemen met de graphics opleveren.
    
    Start Spotify opnieuw op zodat deze instelling van kracht gaat.

en: Are you sure you want to reset app data?
    
    This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
nl_NL: Weet je zeker dat je de app-gegevens wilt resetten?
    
    De app wordt teruggezet naar de oorspronkelijke staat en wordt opnieuw opgestart. Je wordt uitgelogd en moet daarna opnieuw inloggen.

en: Are you sure?
nl_NL: Weet je het zeker?

en: Audio Files
nl_NL: Audiobestanden

en: Bring All to Front
nl_NL: Alles naar voren brengen

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Continue on this device
nl_NL: Doorgaan op dit apparaat

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Copy Version Info
nl_NL: Versiegegevens kopiëren

en: Cu&t
nl_NL: &Knippen

en: Custom Files
nl_NL: Aangepaste bestanden

en: Cut
nl_NL: Knippen

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Develop
nl_NL: Ontwikkelen

en: Disable &Hardware Acceleration and Restart
nl_NL: &Hardwareversnelling uitzetten en opnieuw opstarten

en: Disable Hardware Acceleration and Restart
nl_NL: Hardwareversnelling uitzetten en opnieuw opstarten

en: Disable and Restart
nl_NL: Uitschakelen en opnieuw opstarten

en: Do not show this message again
nl_NL: Dit bericht niet meer weergeven.

en: E&xit
nl_NL: Af&sluiten

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Emoji & Symbols
nl_NL: Emoji's en symbolen

en: Enable &Hardware Acceleration and Restart
nl_NL: &Hardwareversnelling aanzetten en opnieuw opstarten

en: Enable Hardware Acceleration and Restart
nl_NL: Hardwareversnelling aanzetten en opnieuw opstarten

en: Enable and Restart
nl_NL: Inschakelen en opnieuw opstarten

en: File
nl_NL: Bestand

en: Go Back
nl_NL: Terug

en: Go Forward
nl_NL: Vooruit

en: Hardware Acceleration
nl_NL: Hardwareversnelling

en: Hide Others
nl_NL: Overige verbergen

en: Hide Spotify
nl_NL: Spotify verbergen

en: Image Files
nl_NL: Afbeeldingsbestanden

en: Licensing Information
nl_NL: Licentie-informatie

en: Liked Songs
nl_NL: Gelikete nummers

en: Local Files
nl_NL: Lokale bestanden

en: Log Out
nl_NL: Uitloggen

en: Migrating Spotify Cache
nl_NL: Spotify-cache migreren

en: Minimize
nl_NL: Minimaliseren

en: New Playlist
nl_NL: Nieuwe playlist

en: New Playlist Folder
nl_NL: Nieuwe playlistmap

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Not now
nl_NL: Niet nu

en: Offline Mode
nl_NL: Offline modus

en: Open File
nl_NL: Bestand openen

en: Open Spotify
nl_NL: Spotify openen

en: Open Spotify to pick up where you left off.
nl_NL: Open Spotify om verder te gaan waar je was gebleven.

en: P&references...
nl_NL: &Voorkeuren...

en: P&revious
nl_NL: &Vorige

en: Paste
nl_NL: Plakken

en: Pause
nl_NL: Pauze

en: Play
nl_NL: Afspelen

en: Playback
nl_NL: Afspelen

en: Preferences
nl_NL: Voorkeuren

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Private Session
nl_NL: Privésessie

en: Quit Spotify
nl_NL: Spotify afsluiten

en: Recently Played
nl_NL: Onlangs afgespeeld

en: Redo
nl_NL: Opnieuw

en: Reload
nl_NL: Opnieuw laden

en: Remove from Liked Songs
nl_NL: Verwijderen uit Gelikete nummers

en: Repeat
nl_NL: Herhalen

en: Report &Issue...
nl_NL: Probleem melden (&I)…

en: Report Issue...
nl_NL: Probleem melden…

en: Reset &App Data and Restart
nl_NL: &App-gegevens resetten en opnieuw opstarten

en: Reset App Data and Restart
nl_NL: App-gegevens resetten en opnieuw opstarten

en: Restart Spotify
nl_NL: Spotify opnieuw opstarten

en: SCTA Information
nl_NL: SCTA-informatie

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Seek Backward
nl_NL: 5 seconden achteruit

en: Seek Forward
nl_NL: 5 seconden vooruit

en: Select &All
nl_NL: &Alles selecteren

en: Select All
nl_NL: Alles selecteren

en: Services
nl_NL: Diensten

en: Show &Logs in Explorer
nl_NL: &Logboeken tonen in Explorer

en: Show All
nl_NL: Alles weergeven

en: Show Logs in Finder
nl_NL: Logboeken tonen in Finder

en: Skip
nl_NL: Overslaan

en: Spotify Community
nl_NL: Spotify-community

en: Spotify Failed to Upgrade
nl_NL: Spotify kon niet worden bijgewerkt

en: Spotify needs your permission to install an update.
nl_NL: Spotify heeft je toestemming nodig voor het installeren van een update.

en: The cache contains local copies of music data, playlists and album art.
nl_NL: De cache bevat lokale kopieën van muziekgegevens, playlists en albumafbeeldingen.

en: Third-party Software
nl_NL: Software van derden

en: This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
nl_NL: Hiermee schakel je het gebruik van de grafische processor (GPU) van je computer uit. Dit kan soms leiden tot problemen met de graphics en het kan Spotify ook langzamer maken bij het opnieuw traceren van het scherm.
    
    Start Spotify opnieuw op zodat deze instelling van kracht gaat.

en: This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
nl_NL: Hiermee schakel je het gebruik van de grafische processor (GPU) van je computer in. Dit kan Spotify sneller maken bij het opnieuw traceren van het scherm, maar in zeldzame gevallen kan het ook problemen met de graphics opleveren.
    
    Start Spotify opnieuw op zodat deze instelling van kracht gaat.

en: This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
nl_NL: De app wordt teruggezet naar de oorspronkelijke staat en wordt opnieuw opgestart. Je wordt uitgelogd en moet daarna opnieuw inloggen.

en: Troubleshooting
nl_NL: Probleemoplossing

en: Undo
nl_NL: Ongedaan maken

en: Video Files
nl_NL: Videobestanden

en: View
nl_NL: Bekijken

en: Volume &Down
nl_NL: Volume &lager

en: Volume &Up
nl_NL: Volume &hoger

en: Volume Down
nl_NL: Volume lager

en: Volume Up
nl_NL: Volume hoger

en: Window
nl_NL: Venster

en: Windows (32 bit)
nl_NL: Windows (32-bits)

en: Windows (64 bit)
nl_NL: Windows (64-bits)

en: Your &Account
nl_NL: Jouw &account

en: Your Account
nl_NL: Jouw account

en: Zoom
nl_NL: Zoomen

en: Zoom &In
nl_NL: &Inzoomen

en: Zoom &Out
nl_NL: Uitz&oomen

en: Zoom In
nl_NL: Inzoomen

en: Zoom Out
nl_NL: Uitzoomen

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSAppleMusicUsageDescription]
en: Spotify will scan your Music folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
nl_NL: Spotify scant je muziekmap op audiobestanden. Je vindt deze bestanden in de zijnavigatiebalk als je Lokale bestanden hebt aangezet in de instellingen van Spotify.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSBluetoothAlwaysUsageDescription]
en: This will allow Spotify to find Bluetooth accessories.
nl_NL: Hierdoor kan Spotify bluetooth-accessoires vinden.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSDownloadsFolderUsageDescription]
en: Spotify will scan your Downloads folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
nl_NL: Spotify scant je map Downloads op audiobestanden. De bestanden kun je vinden bij de navigatie aan de zijkant als je Lokale bestanden hebt ingeschakeld bij de instellingen van Spotify.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSLocalNetworkUsageDescription]
en: This lets you listen on different devices. Spotify will also get access to local audio files.
nl_NL: Dit zorgt ervoor dat je op verschillende apparaten kunt luisteren. Spotify krijgt ook toegang tot lokale audiobestanden.

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleDisplayName]
en: Spotify Installer
nl_NL: Spotify-installatieprogramma

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleName]
en: Spotify Installer
nl_NL: Spotify-installatieprogramma

[ctx: sInstallerOsxAskUserToAuthenticate.]
en: Spotify needs permission to install.
nl_NL: Spotify heeft je toestemming nodig voor installeren.

[ctx: sInstallerOsxAskUserToQuitSpotify]
en: Please quit Spotify and try again
nl_NL: Sluit Spotify af en probeer het opnieuw

[ctx: sInstallerOsxContinueInBackground]
en: Continue in background
nl_NL: Doorgaan op de achtergrond

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to download Spotify.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het downloaden van Spotify.

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedRetryIn]
en: Download failed. Retrying in %ds.
nl_NL: Het downloaden is mislukt. Opnieuw proberen in %1$ds.

[ctx: sInstallerOsxDownloadingSpotify]
en: Downloading Spotify…
nl_NL: Spotify aan het downloaden...

[ctx: sInstallerOsxExtractionFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to extract Spotify.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het downloaden van Spotify.

[ctx: sInstallerOsxGenericErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens de installatie van Spotify.

[ctx: sInstallerOsxInstallFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens de installatie van Spotify.

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailed]
en: Installation Failed
nl_NL: Installatie mislukt

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailedDefaultButtonTitle]
en: Download from Spotify.com
nl_NL: Downloaden vanaf Spotify.com

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteContinueButtonTitle]
en: Continue Installation
nl_NL: Doorgaan met installatie

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteDesc]
en: The installation of Spotify is almost complete. Do you really want to quit?
nl_NL: De installatie van Spotify is bijna compleet. Weet je zeker dat je wilt stoppen?

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteTitle]
en: Installation Incomplete
nl_NL: Installatie niet compleet

[ctx: sInstallerOsxInstallingSpotify]
en: Installing Spotify…
nl_NL: Spotify aan het installeren...

[ctx: sInstallerOsxMMAboutInstallSpotify]
en: About Install Spotify
nl_NL: Over het installeren van Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMBringAllToFront]
en: Bring All to Front
nl_NL: Alles naar voren brengen

[ctx: sInstallerOsxMMHideInstallSpotify]
en: Hide Install Spotify
nl_NL: Installatie van Spotify verbergen

[ctx: sInstallerOsxMMHideOthers]
en: Hide Others
nl_NL: Overige verbergen

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotify]
en: Install Spotify
nl_NL: Spotify installeren

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotifyHelp]
en: Install Spotify Help
nl_NL: Spotify Help installeren

[ctx: sInstallerOsxMMMinimize]
en: Minimize
nl_NL: Minimaliseren

[ctx: sInstallerOsxMMQuitInstallSpotify]
en: Quit Install Spotify
nl_NL: Installatie van Spotify afsluiten

[ctx: sInstallerOsxMMServices]
en: Services
nl_NL: Diensten

[ctx: sInstallerOsxMMShowAll]
en: Show All
nl_NL: Alles weergeven

[ctx: sInstallerOsxMMWindow]
en: Window
nl_NL: Venster

[ctx: sInstallerOsxMMZoom]
en: Zoom
nl_NL: Zoomen

[ctx: sInstallerOsxMountFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to mount the downloaded Spotify disk image.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het activeren van de gedownloade Spotify schijfkopie.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonDoNotMove]
en: Do not move
nl_NL: Niet verplaatsen

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonMove]
en: Move to Applications folder
nl_NL: Naar de map Applicaties verplaatsen

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationCouldNotMove]
en: Could not move to Applications folder
nl_NL: Kan niet naar de map Applicaties verplaatsen

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoInDownloadsFolder]
en: This will keep your Downloads folder uncluttered.
nl_NL: Op deze manier blijft je map Downloads overzichtelijk.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoWillRequirePasswd]
en: Note that this will require an administrator password.
nl_NL: Hiervoor heb je een beheerderswachtwoord nodig.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionMessage]
en: I can move myself to the Applications folder if you'd like.
nl_NL: Als je wilt, kan ik mezelf naar de map Applicaties verplaatsen.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitle]
en: Move to Applications folder?
nl_NL: Naar de map Applicaties verplaatsen?

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitleHome]
en: Move to Applications folder in your Home folder?
nl_NL: Naar de map Applicaties in je map Start verplaatsen?

[ctx: sInstallerOsxQuitButtonTitle]
en: Quit
nl_NL: Afsluiten

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformDesc]
en: Sorry, this version of Spotify is for macOS %s or later.
nl_NL: Deze versie van Spotify is voor macOS %1$s of nieuwer.

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformHelp]
en: Find installers for older versions
nl_NL: Installatieprogramma's voor oudere versies zoeken

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformTitle]
en: Unsupported Platform
nl_NL: Niet-ondersteund platform

en: unknown
nl_NL: onbekend
