Spotify 1.2.92.0.g0d749c41 - en to ne_NP translation catalogue (185 entries)

en: &Copy
ne_NP: कपी गर्नुहोस्

en: &Delete
ne_NP: मेटाउनुहोस्

en: &Develop
ne_NP: विकास गर्नुहोस्

en: &Edit
ne_NP: सम्पादन गर्नुहोस्

en: &File
ne_NP: फाइल

en: &Help
ne_NP: मद्दत

en: &Log Out
ne_NP: लग आउट गर्नुहोस्

en: &Minimize to Tray
ne_NP: ट्रेमा सानो पार्नुहोस्

en: &Next
ne_NP: अर्को

en: &Open Miniplayer
ne_NP: मिनिप्लेयर &खोल्नुहोस्

en: &Paste
ne_NP: पेस्ट गर्नुहोस्

en: &Pause
ne_NP: पज गर्नुहोस्

en: &Play
ne_NP: प्ले गर्नुहोस्

en: &Playback
ne_NP: प्लेब्याक

en: &Redo
ne_NP: रिगू गर्नुहोस्

en: &Reload
ne_NP: &रिलोड गर्नुहोस्

en: &Repeat
ne_NP: दोहोर्‍याउनुहोस्

en: &Reset Zoom
ne_NP: जुम रिसेट गर्नुहोस्

en: &Show Spotify
ne_NP: Spotify देखाइयोस्

en: &Shuffle
ne_NP: सफल गर्नुहोस्

en: &Troubleshooting
ne_NP: &समस्या निवारण गरिँदै छ

en: &Undo
ne_NP: अन्डू गर्नुहोस्

en: &View
ne_NP: हेर्नुहोस्

en: A new Spotify upgrade is available, but the automatic upgrade failed. The reason could be that Spotify was installed with another user account. You can continue using the current version or manually reinstall using the link below.
ne_NP: Spotify को नयाँ अपग्रेड उपलब्ध छ, तर स्वतः अपग्रेड गर्न सकिएन। अर्को खाता प्रयोग गरी Spotify इन्स्टल गरिएकाले यस्तो हुन सक्छ। तपाईं हालको संस्करण प्रयोग गरिराख्न वा तलको लिंक प्रयोग गरी म्यानुअल तरिकाले रिइन्स्टल गर्न सक्नुहुन्छ।

en: About Spotify
ne_NP: Spotify का बारेमा

en: Actual Size
ne_NP: वास्तविक आकार

en: Add to Liked Songs
ne_NP: मन पराइएका गीतहरूमा हाल्नुहोस्

en: All Files
ne_NP: सबै फाइलहरू

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
ne_NP: तपाईंले हार्डवेयर एक्सेलेरेसन सुविधा अफ गर्न चाहनुभएकै हो?

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
    
    This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
ne_NP: तपाईंले हार्डवेयर एक्सेलेरेसन सुविधा अफ गर्न चाहनुभएकै हो?तपाईंले यसो गर्नुभयो भने तपाईंको कम्प्युटरमा रहेको ग्राफिक्स प्रोसेसर (GPU) प्रयोग गर्न मिल्ने छैन, यस कार्यले कहिलेकाहीँ ग्राफिक्ससम्बन्धी समस्याहरूको समाधान गर्न सक्छ तर स्क्रिन रिड्र गर्ने क्रममा भने Spotify अझ ढिलो चल्ने बनाउन सक्छ।
    
    यो सेटिङ लागू हुनका लागि तपाईंले Spotify रिस्टार्ट गर्नु पर्ने हुन्छ।

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
ne_NP: तपाईंले हार्डवेयर एक्सेलेरेसन सुविधा अन गर्न चाहनुभएकै हो?

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
    
    This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
ne_NP: तपाईंले हार्डवेयर एक्सेलेरेसन सुविधा अन गर्न चाहनुभएकै हो?तपाईंले यसो गर्नुभयो भने तपाईंको कम्प्युटरमा रहेको ग्राफिक्स प्रोसेसर (GPU) प्रयोग गर्न मिल्ने छ, यस कार्यले स्क्रिन रिड्र गर्ने क्रममा भने Spotify अझ छिटो चल्ने बनाउन सक्छ तर कहिलेकाहीँ ग्राफिक्ससम्बन्धी समस्याहरू देखाउन सक्छ।
    
    यो सेटिङ लागू हुनका लागि तपाईंले Spotify रिस्टार्ट गर्नु पर्ने हुन्छ।

en: Are you sure you want to reset app data?
    
    This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
ne_NP: तपाईंले एपको डेटा रिसेट गर्न चाहेकै हो?
    
    यस कार्यले यो एप रिसेट गरी यसको मूल स्थितिमा लैजाने छ र यसलाई रिस्टार्ट गर्ने छ। तपाईंलाई लग आउट गरिने छ र तपाईंले फेरि लग इन गर्नु पर्ने हुन्छ।

en: Are you sure?
ne_NP: तपाईं निश्चित हुनुहुन्छ?

en: Audio Files
ne_NP: अडियो फाइलहरू

en: Bring All to Front
ne_NP: सबै कुरा अगाडि ल्याउनुहोस्

en: Cancel
ne_NP: रद्द गर्नुहोस्

en: Close
ne_NP: बन्द गर्नुहोस्

en: Continue on this device
ne_NP: यो डिभाइसमा जारी राख्नुहोस्

en: Copy
ne_NP: कपी गर्नुहोस्

en: Copy Version Info
ne_NP: संस्करणसम्बन्धी जानकारी कपी गर्नुहोस्

en: Cu&t
ne_NP: कट गर्नुहोस्

en: Custom Files
ne_NP: कस्टम फाइलहरू

en: Cut
ne_NP: कट गर्नुहोस्

en: Delete
ne_NP: मेटाउनुहोस्

en: Develop
ne_NP: विकास गर्नुहोस्

en: Disable &Hardware Acceleration and Restart
ne_NP: &हार्डवेयर एक्सेलेरेसन अफ गर्नुहोस् र रिस्टार्ट गर्नुहोस्

en: Disable Hardware Acceleration and Restart
ne_NP: हार्डवेयर एक्सेलेरेसन अफ गर्नुहोस् र रिस्टार्ट गर्नुहोस्

en: Disable and Restart
ne_NP: अफ गर्नुहोस् र रिस्टार्ट गर्नुहोस्

en: Do not show this message again
ne_NP: यो म्यासेज फेरि नदेखाइयोस्

en: E&xit
ne_NP: बाहिरिनुहोस्

en: Edit
ne_NP: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Emoji & Symbols
ne_NP: इमोजी र प्रतीकहरू

en: Enable &Hardware Acceleration and Restart
ne_NP: &हार्डवेयर एक्सेलेरेसन अन गर्नुहोस् र रिस्टार्ट गर्नुहोस्

en: Enable Hardware Acceleration and Restart
ne_NP: हार्डवेयर एक्सेलेरेसन अन गर्नुहोस् र रिस्टार्ट गर्नुहोस्

en: Enable and Restart
ne_NP: अन गर्नुहोस् र रिस्टार्ट गर्नुहोस्

en: File
ne_NP: फाइल

en: Filter
ne_NP: फिल्टर गर्नुहोस्

en: Go Back
ne_NP: पछाडि जानुहोस्

en: Go Forward
ne_NP: अगाडि जानुहोस्

en: Hardware Acceleration
ne_NP: हार्डवेयर एक्सेलेरेसन

en: Help
ne_NP: मद्दत

en: Hide Others
ne_NP: अन्यलाई लुकाउनुहोस्

en: Hide Spotify
ne_NP: Spotify लुकाउनुहोस्

en: Image Files
ne_NP: फोटो फाइलहरू

en: Licensing Information
ne_NP: लाइसेन्स दिनेसम्बन्धी जानकारी

en: Liked Songs
ne_NP: लाइक गरिएका गीतहरू

en: Local Files
ne_NP: लोकल फाइलहरू

en: Log Out
ne_NP: लग आउट गर्नुहोस्

en: Migrating Spotify Cache
ne_NP: Spotify क्यास माइग्रेट गरिँदै छ

en: Minimize
ne_NP: सानो पार्नुहोस्

en: New Playlist
ne_NP: नयाँ प्लेलिस्ट

en: New Playlist Folder
ne_NP: प्लेलिस्टको नयाँ फोल्डर

en: Next
ne_NP: अर्को

en: Not now
ne_NP: अहिले होइन

en: Offline Mode
ne_NP: अफलाइन मोड

en: Open File
ne_NP: फाइल खोल्नुहोस्

en: Open Spotify
ne_NP: Spotify खोल्नुहोस्

en: Open Spotify to pick up where you left off.
ne_NP: आफूले छोडेकै ठाउँबाट गीत सुन्न Spotify खोल्नुहोस्।

en: P&references...
ne_NP: सन्दर्भहरू...

en: P&revious
ne_NP: अघिल्लो

en: Paste
ne_NP: पेस्ट गर्नुहोस्

en: Pause
ne_NP: पज गर्नुहोस्

en: Play
ne_NP: प्ले गर्नुहोस्

en: Playback
ne_NP: प्लेब्याक

en: Preferences
ne_NP: प्राथमिकताहरू

en: Previous
ne_NP: अघिल्लो

en: Private Session
ne_NP: निजी सत्र

en: Quit Spotify
ne_NP: Spotify बाट बाहिरिनुहोस्

en: Recently Played
ne_NP: हालसालै प्ले गरिएका

en: Redo
ne_NP: रिडू गर्नुहोस्

en: Reload
ne_NP: रिलोड गर्नुहोस्

en: Remove from Liked Songs
ne_NP: "लाइक गरिएका गीतहरू" बाट हटाउनुहोस्

en: Repeat
ne_NP: दोहोर्‍याउनुहोस्

en: Report &Issue...
ne_NP: &समस्याका बारेमा रिपोर्ट गर्नुहोस्...

en: Report Issue...
ne_NP: समस्याका बारेमा रिपोर्ट गर्नुहोस्...

en: Reset &App Data and Restart
ne_NP: &एपसम्बन्धीा डेटा रिसेट गर्नुहोस् र रिस्टार्ट गर्नुहोस्

en: Reset App Data and Restart
ne_NP: एपसम्बन्धीा डेटा रिसेट गर्नुहोस् र रिस्टार्ट गर्नुहोस्

en: Restart Spotify
ne_NP: Spotify रिस्टार्ट गर्नुहोस्

en: SCTA Information
ne_NP: SCTA सम्बन्धी जानकारी

en: Search
ne_NP: खोज्नुहोस्

en: Seek Backward
ne_NP: पछाडि जानुहोस्

en: Seek Forward
ne_NP: अगाडि जानुहोस्

en: Select &All
ne_NP: सबै चयन गर्नुहोस्

en: Select All
ne_NP: सबै चयन गर्नुहोस्

en: Services
ne_NP: सेवाहरू

en: Show &Logs in Explorer
ne_NP: Explorer मा भएका &लगहरू देखाउनुहोस्

en: Show All
ne_NP: सबै देखाउनुहोस्

en: Show Logs in Finder
ne_NP: Finder मा भएका लगहरू देखाउनुहोस्

en: Shuffle
ne_NP: सफल गर्नुहोस्

en: Skip
ne_NP: स्किप गर्नुहोस्

en: Spotify Community
ne_NP: Spotify समुदाय

en: Spotify Failed to Upgrade
ne_NP: Spotify अपग्रेड गर्न सकिएन

en: Spotify needs your permission to install an update.
ne_NP: Spotify लाई अपडेट इन्स्टल गर्नका लागि अनुमति दिनु पर्ने हुन्छ।

en: The cache contains local copies of music data, playlists and album art.
ne_NP: यो क्यासमा सङ्गीतसम्बन्धी डेटा, प्लेलिस्ट र एल्बम आर्टका लोकल कपीहरू समावेश हुन्छन्।

en: Third-party Software
ne_NP: तेस्रो-पक्षीय सफ्टवेयर

en: This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
ne_NP: तपाईंले यसो गर्नुभयो भने तपाईंको कम्प्युटरमा रहेको ग्राफिक्स प्रोसेसर (GPU) प्रयोग गर्न मिल्ने छैन, यस कार्यले कहिलेकाहीँ ग्राफिक्ससम्बन्धी समस्याहरूको समाधान गर्न सक्छ तर स्क्रिन रिड्र गर्ने क्रममा भने Spotify अझ ढिलो चल्ने बनाउन सक्छ।
    
    यो सेटिङ लागू हुनका लागि तपाईंले Spotify रिस्टार्ट गर्नु पर्ने हुन्छ।

en: This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
ne_NP: तपाईंले यसो गर्नुभयो भने तपाईंको कम्प्युटरमा रहेको ग्राफिक्स प्रोसेसर (GPU) प्रयोग गर्न मिल्ने छ, यस कार्यले स्क्रिन रिड्र गर्ने क्रममा भने Spotify अझ छिटो चल्ने बनाउन सक्छ तर कहिलेकाहीँ ग्राफिक्ससम्बन्धी समस्याहरू देखाउन सक्छ।
    
    यो सेटिङ लागू हुनका लागि तपाईंले Spotify रिस्टार्ट गर्नु पर्ने हुन्छ।

en: This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
ne_NP: यस कार्यले यो एप रिसेट गरी यसको मूल स्थितिमा लैजाने छ र यसलाई रिस्टार्ट गर्ने छ। तपाईंलाई लग आउट गरिने छ र तपाईंले फेरि लग इन गर्नु पर्ने हुन्छ।

en: Troubleshooting
ne_NP: समस्या निवारण

en: Undo
ne_NP: अन्डू गर्नुहोस्

en: Video Files
ne_NP: भिडियो फाइलहरू

en: View
ne_NP: हेर्नुहोस्

en: Volume &Down
ne_NP: भोल्युम बढाउनुहोस्

en: Volume &Up
ne_NP: भोल्युम बढाउनुहोस्

en: Volume Down
ne_NP: भोल्युम घटाउनुहोस्

en: Volume Up
ne_NP: भोल्युम बढाउनुहोस्

en: Window
ne_NP: विन्डो

en: Windows (32 bit)
ne_NP: Windows (32 बिट)

en: Windows (64 bit)
ne_NP: Windows (64 बिट)

en: Your &Account
ne_NP: तपाईंको खाता

en: Your Account
ne_NP: तपाईंको खाता

en: Zoom
ne_NP: जुम गर्नुहोस्

en: Zoom &In
ne_NP: जुम इन गर्नुहोस्

en: Zoom &Out
ne_NP: जुम आउट गर्नुहोस्

en: Zoom In
ne_NP: जुम इन गर्नुहोस्

en: Zoom Out
ne_NP: जुम आउट गर्नुहोस्

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSAppleMusicUsageDescription]
en: Spotify will scan your Music folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
ne_NP: Spotify ले तपाईंको सङ्गीत फोल्डरमा अडियो फाइलहरू खोज्ने छ। तपाईंले Spotify का सेटिङमा गएर लोकल फाइलहरू हेर्ने अनुमति दिनुभयो भने तपाईं साइड नेभिगेसनमा ती फाइलहरू भेट्टाउनु हुने छ।

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSBluetoothAlwaysUsageDescription]
en: This will allow Spotify to find Bluetooth accessories.
ne_NP: तपाईंले यसो गर्नुभयो भने Spotify ले ब्लुटुथ एक्सेसरिज खोज्ने अनुमति पाउने छ।

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSDownloadsFolderUsageDescription]
en: Spotify will scan your Downloads folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
ne_NP: Spotify ले तपाईंको डाउनलोड फोल्डरमा अडियो फाइलहरू खोज्ने छ। तपाईंले Spotify का सेटिङमा गएर लोकल फाइलहरू हेर्ने अनुमति दिनुभयो भने तपाईं साइड नेभिगेसनमा ती फाइलहरू भेट्टाउनु हुने छ।

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSLocalNetworkUsageDescription]
en: This lets you listen on different devices. Spotify will also get access to local audio files.
ne_NP: यसबाट तपाईंलाई विभिन्न यन्त्रहरूमा सुन्न मिल्छ। Spotify ले लोकल अडियो फाइलहरू प्रयोग गर्न पनि पाउने छ।

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleDisplayName]
en: Spotify Installer
ne_NP: Spotify इन्स्टलर

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleName]
en: Spotify Installer
ne_NP: Spotify इन्स्टलर

[ctx: sInstallerOsxAskUserToAuthenticate.]
en: Spotify needs permission to install.
ne_NP: Spotify लाई इन्स्टल गर्नका लागि अनुमति दिनु पर्ने हुन्छ।

[ctx: sInstallerOsxAskUserToQuitSpotify]
en: Please quit Spotify and try again
ne_NP: कृपया Spotify छाडेर बाहिर निस्कनुहोस् र फेरि प्रयास गर्नुहोस्

[ctx: sInstallerOsxContinueInBackground]
en: Continue in background
ne_NP: ब्याकग्राउन्डमा जारी राख्नुहोस्

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to download Spotify.
ne_NP: Spotify डाउनलोड गर्ने प्रयास गर्दा एउटा त्रुटि भयो।

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedRetryIn]
en: Download failed. Retrying in %ds.
ne_NP: डाउनलोड गर्न सकिएन। %1$d सेकेन्डमा पुनः प्रयास गरिँदै छ।

[ctx: sInstallerOsxDownloadingSpotify]
en: Downloading Spotify…
ne_NP: Spotify डाउनलोड गरिँदै छ…

[ctx: sInstallerOsxExtractionFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to extract Spotify.
ne_NP: Spotify एकस्ट्रयाक्ट गर्ने प्रयास गर्दा एउटा त्रुटि भयो।

[ctx: sInstallerOsxGenericErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
ne_NP: Spotify इन्स्टल गर्ने प्रयास गर्दा एउटा त्रुटि भयो।

[ctx: sInstallerOsxInstallFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
ne_NP: Spotify इन्स्टल गर्ने प्रयास गर्दा एउटा त्रुटि भयो।

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailed]
en: Installation Failed
ne_NP: इन्स्टल गर्न सकिएन

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailedDefaultButtonTitle]
en: Download from Spotify.com
ne_NP: spotify.com बाट डाउनलोड गर्नुहोस्

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteContinueButtonTitle]
en: Continue Installation
ne_NP: इन्स्टल गर्ने कार्य जारी राख्नुहोस्

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteDesc]
en: The installation of Spotify is almost complete. Do you really want to quit?
ne_NP: Spotify इन्स्टल गर्ने कार्य लगभग पूरा भयो। तपाईंले Spotify चलाउन छाङ्न चाहनुभएकै हो?

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteTitle]
en: Installation Incomplete
ne_NP: इन्स्टल गर्ने कार्य पूरा हुन सकेन

[ctx: sInstallerOsxInstallingSpotify]
en: Installing Spotify…
ne_NP: Spotify इन्स्टल गरिँदै छ…

[ctx: sInstallerOsxMMAboutInstallSpotify]
en: About Install Spotify
ne_NP: "Spotify Help इन्स्टल गर्ने" बारेमा

[ctx: sInstallerOsxMMBringAllToFront]
en: Bring All to Front
ne_NP: सबै कुरा अगाडि ल्याउनुहोस्

[ctx: sInstallerOsxMMHelp]
en: Help
ne_NP: मद्दत

[ctx: sInstallerOsxMMHideInstallSpotify]
en: Hide Install Spotify
ne_NP: Spotify इन्स्टल गर्नुहोस् डायलग लुकाइयोस्

[ctx: sInstallerOsxMMHideOthers]
en: Hide Others
ne_NP: अन्यलाई लुकाउनुहोस्

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotify]
en: Install Spotify
ne_NP: Spotify इन्स्टल गर्नुहोस्

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotifyHelp]
en: Install Spotify Help
ne_NP: Spotify Help इन्स्टल गर्नुहोस्

[ctx: sInstallerOsxMMMinimize]
en: Minimize
ne_NP: सानो पार्नुहोस्

[ctx: sInstallerOsxMMQuitInstallSpotify]
en: Quit Install Spotify
ne_NP: Spotify इन्स्टल गर्ने कार्य छोड्नुहोस्

[ctx: sInstallerOsxMMServices]
en: Services
ne_NP: सेवाहरू

[ctx: sInstallerOsxMMShowAll]
en: Show All
ne_NP: सबै देखाउनुहोस्

[ctx: sInstallerOsxMMWindow]
en: Window
ne_NP: विन्डो

[ctx: sInstallerOsxMMZoom]
en: Zoom
ne_NP: जुम गर्नुहोस्

[ctx: sInstallerOsxMountFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to mount the downloaded Spotify disk image.
ne_NP: डाउनलोड गरिएको Spotify को डिस्कको फोटो माउन्ट गर्ने प्रयास गर्दा एउटा त्रुटि भयो।

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonDoNotMove]
en: Do not move
ne_NP: नसार्नुहोस्

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonMove]
en: Move to Applications folder
ne_NP: एपहरू नामक फोल्डरमा सार्नुहोस्

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationCouldNotMove]
en: Could not move to Applications folder
ne_NP: एपहरू नामक फोल्डरमा सार्न सकिएन

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoInDownloadsFolder]
en: This will keep your Downloads folder uncluttered.
ne_NP: यसले तपाईंको डाउनलोडहरू नामक फोल्डर अव्यवस्थित राख्ने छ।

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoWillRequirePasswd]
en: Note that this will require an administrator password.
ne_NP: यसका लागि एड्मिनको पासवर्ड चाहिन्छ भन्ने कुरा ख्याल गर्नुहोस्।

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionMessage]
en: I can move myself to the Applications folder if you'd like.
ne_NP: तपाईं चाहनुहुन्छ भने म आफूलाई एपहरू नामक फोल्डरमा सार्न सक्छु।

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitle]
en: Move to Applications folder?
ne_NP: एपहरू नामक फोल्डरमा सार्ने हो?

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitleHome]
en: Move to Applications folder in your Home folder?
ne_NP: आफ्नो होम फोल्डरअन्तर्गत एपहरू नामक फोल्डरमा सार्ने हो?

[ctx: sInstallerOsxQuitButtonTitle]
en: Quit
ne_NP: छोड्नुहोस्

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformDesc]
en: Sorry, this version of Spotify is for macOS %s or later.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, Spotify को यो संस्करण macOS %1$s वा सोभन्दा नयाँ संस्करणमा मात्र इन्स्टल गर्न मिल्छ।

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformHelp]
en: Find installers for older versions
ne_NP: पुराना संस्करणहरू इन्स्टल गर्न इन्स्टलरहरू खोज्नुहोस्

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformTitle]
en: Unsupported Platform
ne_NP: यो सुविधा चलाउन नमिल्ने प्लेटफर्म

en: unknown
ne_NP: अज्ञात
