Spotify 1.2.92.0.gb50c7a27 - en to lt_LT translation catalogue (190 entries)

en: &Copy
lt_LT: &Kopijuoti

en: &Delete
lt_LT: &Naikinti

en: &Develop
lt_LT: &Kurti

en: &Edit
lt_LT: &Redaguoti

en: &File
lt_LT: &Failas

en: &Help
lt_LT: &Žinynas

en: &Log Out
lt_LT: &Atsijungti

en: &Minimize to Tray
lt_LT: &Sumažinti iki dėklo

en: &Next
lt_LT: &Kitas

en: &Open Miniplayer
lt_LT: &Atidaryti mini leistuvę

en: &Paste
lt_LT: &Įklijuoti

en: &Pause
lt_LT: &Pristabdyti

en: &Play
lt_LT: &Leisti

en: &Playback
lt_LT: &Leidimas

en: &Redo
lt_LT: &Perdaryti

en: &Reload
lt_LT: &Įkelti iš naujo

en: &Repeat
lt_LT: &Kartoti

en: &Reset Zoom
lt_LT: &Nustatyti mastelį iš naujo

en: &Show Spotify
lt_LT: &Rodyti „Spotify“

en: &Shuffle
lt_LT: &Maišyti

en: &Troubleshooting
lt_LT: &Trikčių šalinimas

en: &Undo
lt_LT: &Anuliuoti

en: &View
lt_LT: &Peržiūrėti

en: A new Spotify upgrade is available, but the automatic upgrade failed. The reason could be that Spotify was installed with another user account. You can continue using the current version or manually reinstall using the link below.
lt_LT: Jau galima atnaujinti „Spotify“ versiją, tačiau to padaryti automatiškai nepavyko. Taip galėjo nutikti dėl to, kad „Spotify“ buvo įdiegta naudojant kito naudotojo paskyrą. Gali toliau naudoti dabartinę versiją arba paspausk žemiau pateiktą nuorodą ir dar kartą įdiek neautomatiškai.

en: About Spotify
lt_LT: Apie „Spotify“

en: Actual Size
lt_LT: Tikrasis dydis

en: Add to Liked Songs
lt_LT: Įtraukti į aplanką „Patinkančios dainos“

en: All Files
lt_LT: Visi failai

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
lt_LT: Ar tikrai nori išjungti aparatūros spartinimą?

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
    
    This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
lt_LT: Ar tikrai nori išjungti aparatūros spartinimą?
    
    Taip išjungsi grafinio procesoriaus (GPU) naudojimą kompiuteryje. Kartais tai gali padėti išspręsti grafikos problemas, tačiau kartu gali ir sulėtinti „Spotify“ veikimą, kai ekranas atnaujinamas.
    
    Kad nustatymas įsigaliotų, tau reikia iš naujo paleisti „Spotify“.

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
lt_LT: Ar tikrai nori įjungti aparatūros spartinimą?

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
    
    This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
lt_LT: Ar tikrai nori įjungti aparatūros spartinimą?Taip įjungsi grafinio procesoriaus (GPU) naudojimą kompiuteryje, kas gali paspartinti „Spotify“ veikimą, kai ekranas atnaujinamas, tačiau retais atvejais dėl to gali kilti grafikos problemų.
    
    Kad nustatymas įsigaliotų, tau reikia iš naujo paleisti „Spotify“.

en: Are you sure you want to reset app data?
    
    This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
lt_LT: Ar tikrai nori atkurti programėlės duomenis?
    
    Programėlė bus atkurta į pradinę būseną ir paleista iš naujo. Tave atjungs ir vėl turėsi prisijungti.

en: Are you sure?
lt_LT: Ar tikrai?

en: Audio Files
lt_LT: Garso failai

en: Bring All to Front
lt_LT: Atidaryti viską

en: Cancel
lt_LT: Atšaukti

en: Close
lt_LT: Uždaryti

en: Continue on this device
lt_LT: Toliau klausykis šiame įrenginyje

en: Copy
lt_LT: Kopijuoti

en: Copy Version Info
lt_LT: Kopijuoti versijos informaciją

en: Cu&t
lt_LT: Iš&kirpti

en: Custom Files
lt_LT: Pasirinktiniai failai

en: Cut
lt_LT: Iškirpti

en: Delete
lt_LT: Naikinti

en: Develop
lt_LT: Kurti

en: Disable &Hardware Acceleration and Restart
lt_LT: Išjungti &aparatūros spartinimą ir paleisti iš naujo

en: Disable Hardware Acceleration and Restart
lt_LT: Išjungti aparatūros spartinimą ir paleisti iš naujo

en: Disable and Restart
lt_LT: Išjungti ir paleisti iš naujo

en: Do not show this message again
lt_LT: Daugiau neberodyti šios žinutės

en: E&xit
lt_LT: I&šeiti

en: Edit
lt_LT: Redaguoti

en: Emoji & Symbols
lt_LT: Jausmaženkliai ir simboliai

en: Enable &Hardware Acceleration and Restart
lt_LT: Įjungti &aparatūros spartinimą ir paleisti iš naujo

en: Enable Hardware Acceleration and Restart
lt_LT: Įjungti aparatūros spartinimą ir paleisti iš naujo

en: Enable and Restart
lt_LT: Įjungti ir paleisti iš naujo

en: File
lt_LT: Failas

en: Filter
lt_LT: Filtruoti

en: Go Back
lt_LT: Eiti atgal

en: Go Forward
lt_LT: Eiti pirmyn

en: Hardware Acceleration
lt_LT: Aparatūros spartinimas

en: Help
lt_LT: Žinynas

en: Hide Others
lt_LT: Slėpti kitus

en: Hide Spotify
lt_LT: Slėpti „Spotify“

en: Image Files
lt_LT: Vaizdo failai

en: Licensing Information
lt_LT: Informacija apie licencijos davimą

en: Liked Songs
lt_LT: Patinkančios dainos

en: Linux
lt_LT: „Linux“

en: Local Files
lt_LT: Failai šiame įrenginyje

en: Log Out
lt_LT: Atsijungti

en: Migrating Spotify Cache
lt_LT: „Spotify“ talpyklos perkėlimas

en: Minimize
lt_LT: Sumažinti

en: New Playlist
lt_LT: Naujas grojaraštis

en: New Playlist Folder
lt_LT: Naujas grojaraščių aplankas

en: Next
lt_LT: Kitas

en: Not now
lt_LT: Ne dabar

en: Offline Mode
lt_LT: Režimas neprisijungus prie interneto

en: Open File
lt_LT: Atidaryti failą

en: Open Spotify
lt_LT: Atidaryti „Spotify“

en: Open Spotify to pick up where you left off.
lt_LT: Atidaryk „Spotify“ ir klausykis toliau nuo ten, kur baigei.

en: P&references...
lt_LT: N&uostatos

en: P&revious
lt_LT: A&nkstesnis

en: Paste
lt_LT: Įklijuoti

en: Pause
lt_LT: Pristabdyti

en: Play
lt_LT: Leisti

en: Playback
lt_LT: Leidimas

en: Preferences
lt_LT: Nustatymai

en: Previous
lt_LT: Ankstesnis

en: Private Session
lt_LT: Privatus seansas

en: Quit Spotify
lt_LT: Išeiti iš „Spotify“

en: Recently Played
lt_LT: Neseniai leista

en: Redo
lt_LT: Perdaryti

en: Reload
lt_LT: Įkelti iš naujo

en: Remove from Liked Songs
lt_LT: Pašalinti iš aplanko „Patinkančios dainos“

en: Repeat
lt_LT: Kartoti

en: Report &Issue...
lt_LT: Pranešti apie &problemą...

en: Report Issue...
lt_LT: Pranešti apie problemą...

en: Reset &App Data and Restart
lt_LT: Atkurti &programėlės duomenis ir paleisti iš naujo

en: Reset App Data and Restart
lt_LT: Atkurti programėlės duomenis ir paleisti iš naujo

en: Restart Spotify
lt_LT: Paleisti „Spotify“ iš naujo

en: SCTA Information
lt_LT: SCTA informacija

en: Search
lt_LT: Ieškoti

en: Seek Backward
lt_LT: Peršokti atgal

en: Seek Forward
lt_LT: Peršokti pirmyn

en: Select &All
lt_LT: Pasirinkti &viską

en: Select All
lt_LT: Pasirinkti viską

en: Services
lt_LT: Paslaugos

en: Show &Logs in Explorer
lt_LT: Rodyti &žurnalus failų naršyklėje

en: Show All
lt_LT: Rodyti viską

en: Show Logs in Finder
lt_LT: Rodyti žurnalus ieškiklyje

en: Shuffle
lt_LT: Maišyti

en: Skip
lt_LT: Praleisti

en: Spotify Community
lt_LT: „Spotify“ bendruomenė

en: Spotify Failed to Upgrade
lt_LT: Nepavyko atnaujinti „Spotify“ versijos

en: Spotify Help
lt_LT: „Spotify Help“

en: Spotify needs your permission to install an update.
lt_LT: „Spotify“ reikia tavo leidimo diegti atnaujinimą.

en: The cache contains local copies of music data, playlists and album art.
lt_LT: Talpykloje laikomos vietinės muzikos duomenų, grojaraščių ir albumų viršelių kopijos.

en: Third-party Software
lt_LT: Trečiųjų šalių programinė įranga

en: This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
lt_LT: Taip išjungsi grafinio procesoriaus (GPU) naudojimą kompiuteryje. Kartais tai gali padėti išspręsti grafikos problemas, tačiau kartu gali ir sulėtinti „Spotify“ veikimą, kai ekranas atnaujinamas.
    
    Kad nustatymas įsigaliotų, tau reikia iš naujo paleisti „Spotify“.

en: This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
lt_LT: Taip įjungsi grafinio procesoriaus (GPU) naudojimą kompiuteryje, kas gali paspartinti „Spotify“ veikimą, kai ekranas atnaujinamas, tačiau retais atvejais dėl to gali kilti grafikos problemų.
    
    Kad nustatymas įsigaliotų, tau reikia iš naujo paleisti „Spotify“.

en: This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
lt_LT: Programėlė bus atkurta į pradinę būseną ir paleista iš naujo. Tave atjungs ir vėl turėsi prisijungti.

en: Troubleshooting
lt_LT: Trikčių šalinimas

en: Undo
lt_LT: Anuliuoti

en: Video Files
lt_LT: Vaizdo įrašų failai

en: View
lt_LT: Peržiūrėti

en: Volume &Down
lt_LT: &Sumažinti garsumą

en: Volume &Up
lt_LT: &Padidinti garsumą

en: Volume Down
lt_LT: Sumažinti garsumą

en: Volume Up
lt_LT: Padidinti garsumą

en: Window
lt_LT: Langas

en: Windows (32 bit)
lt_LT: „Windows“ (32 bitų)

en: Windows (64 bit)
lt_LT: „Windows“ (64 bitų)

en: Windows (ARM64)
lt_LT: „Windows“ (ARM64)

en: Your &Account
lt_LT: Tavo &paskyra

en: Your Account
lt_LT: Tavo paskyra

en: Zoom
lt_LT: Keisti mastelį

en: Zoom &In
lt_LT: &Artinti

en: Zoom &Out
lt_LT: &Tolinti

en: Zoom In
lt_LT: Artinti

en: Zoom Out
lt_LT: Tolinti

en: macOS (Apple Silicon)
lt_LT: „macOS“ („Apple Silicon“)

en: macOS (Intel)
lt_LT: „macOS“ („Intel“)

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSAppleMusicUsageDescription]
en: Spotify will scan your Music folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
lt_LT: „Spotify“ nuskaitys tavo aplanką „Muzika“ ieškodama garso failų. Juos rasi šoninėje naršymo juostoje, jei „Spotify“ nustatymuose leisi ieškoti failų šiame įrenginyje.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSBluetoothAlwaysUsageDescription]
en: This will allow Spotify to find Bluetooth accessories.
lt_LT: Taip „Spotify“ galės rasti „Bluetooth“ priedus.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSDownloadsFolderUsageDescription]
en: Spotify will scan your Downloads folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
lt_LT: „Spotify“ nuskaitys tavo aplanką „Atsisiuntimai“ ieškodama garso failų. Juos rasi šoninėje naršymo juostoje, jei „Spotify“ nustatymuose leisi ieškoti failų šiame įrenginyje.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSLocalNetworkUsageDescription]
en: This lets you listen on different devices. Spotify will also get access to local audio files.
lt_LT: Ši funkcija leidžia klausytis skirtinguose įrenginiuose. „Spotify“ taip pat galės pasiekti vietinius garso failus.

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleDisplayName]
en: Spotify Installer
lt_LT: „Spotify“ diegimo priemonė

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleName]
en: Spotify Installer
lt_LT: „Spotify“ diegimo priemonė

[ctx: sInstallerOsxAskUserToAuthenticate.]
en: Spotify needs permission to install.
lt_LT: „Spotify“ reikia leidimo diegti.

[ctx: sInstallerOsxAskUserToQuitSpotify]
en: Please quit Spotify and try again
lt_LT: Išeik iš „Spotify“ ir bandyk dar kartą

[ctx: sInstallerOsxContinueInBackground]
en: Continue in background
lt_LT: Tęsti fone

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to download Spotify.
lt_LT: Atsisiunčiant „Spotify“ įvyko klaida.

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedRetryIn]
en: Download failed. Retrying in %ds.
lt_LT: Atsisiųsti nepavyko. Kartojama po %1$d sek.

[ctx: sInstallerOsxDownloadingSpotify]
en: Downloading Spotify…
lt_LT: „Spotify“ atsisiunčiama…

[ctx: sInstallerOsxExtractionFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to extract Spotify.
lt_LT: Išskleidžiant „Spotify“ įvyko klaida.

[ctx: sInstallerOsxGenericErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
lt_LT: Diegiant „Spotify“ įvyko klaida.

[ctx: sInstallerOsxInstallFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
lt_LT: Diegiant „Spotify“ įvyko klaida.

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailed]
en: Installation Failed
lt_LT: Įdiegti nepavyko

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailedDefaultButtonTitle]
en: Download from Spotify.com
lt_LT: Atsisiųsti iš Spotify.com

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteContinueButtonTitle]
en: Continue Installation
lt_LT: Diegti toliau

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteDesc]
en: The installation of Spotify is almost complete. Do you really want to quit?
lt_LT: „Spotify“ beveik įdiegta. Tikrai nori išeiti?

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteTitle]
en: Installation Incomplete
lt_LT: Diegimas baigtas

[ctx: sInstallerOsxInstallingSpotify]
en: Installing Spotify…
lt_LT: „Spotify“ diegiama…

[ctx: sInstallerOsxMMAboutInstallSpotify]
en: About Install Spotify
lt_LT: Apie „Spotify“ diegimą

[ctx: sInstallerOsxMMBringAllToFront]
en: Bring All to Front
lt_LT: Atidaryti viską

[ctx: sInstallerOsxMMHelp]
en: Help
lt_LT: Žinynas

[ctx: sInstallerOsxMMHideInstallSpotify]
en: Hide Install Spotify
lt_LT: Slėpti „Spotify“ diegimą

[ctx: sInstallerOsxMMHideOthers]
en: Hide Others
lt_LT: Slėpti kitus

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotify]
en: Install Spotify
lt_LT: „Spotify“ diegimas

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotifyHelp]
en: Install Spotify Help
lt_LT: Įdiegti „Spotify Help“

[ctx: sInstallerOsxMMMinimize]
en: Minimize
lt_LT: Sumažinti

[ctx: sInstallerOsxMMQuitInstallSpotify]
en: Quit Install Spotify
lt_LT: Išeiti iš „Spotify“ diegimo

[ctx: sInstallerOsxMMServices]
en: Services
lt_LT: Paslaugos

[ctx: sInstallerOsxMMShowAll]
en: Show All
lt_LT: Rodyti viską

[ctx: sInstallerOsxMMWindow]
en: Window
lt_LT: Langas

[ctx: sInstallerOsxMMZoom]
en: Zoom
lt_LT: Keisti mastelį

[ctx: sInstallerOsxMountFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to mount the downloaded Spotify disk image.
lt_LT: Bandant įkelti atsisiųstą „Spotify“ disko vaizdą, įvyko klaida.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonDoNotMove]
en: Do not move
lt_LT: Neperkelti

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonMove]
en: Move to Applications folder
lt_LT: Perkelti į aplanką „Programėlės“

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationCouldNotMove]
en: Could not move to Applications folder
lt_LT: Nepavyko perkelti į aplanką „Programėlės“

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoInDownloadsFolder]
en: This will keep your Downloads folder uncluttered.
lt_LT: Taip aplanke „Atsisiuntimai“ išvengsi netvarkos.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoWillRequirePasswd]
en: Note that this will require an administrator password.
lt_LT: Atkreipk dėmesį, kad tam reikės administratoriaus slaptažodžio.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionMessage]
en: I can move myself to the Applications folder if you'd like.
lt_LT: Jei nori, galiu persikelti į aplanką „Programėlės“.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitle]
en: Move to Applications folder?
lt_LT: Perkelti į aplanką „Programėlės“?

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitleHome]
en: Move to Applications folder in your Home folder?
lt_LT: Perkelti į aplanką „Programėlės“ tavo pagrindiniame aplanke?

[ctx: sInstallerOsxQuitButtonTitle]
en: Quit
lt_LT: Išeiti

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformDesc]
en: Sorry, this version of Spotify is for macOS %s or later.
lt_LT: Deja, ši „Spotify“ versija skirta „macOS“ %1$s ar naujesnei versijai.

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformHelp]
en: Find installers for older versions
lt_LT: Ieškok senesnių diegimo programos versijų

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformTitle]
en: Unsupported Platform
lt_LT: Nepalaikoma platforma

en: unknown
lt_LT: nežinoma
