Spotify 1.2.92.0.g0d749c41 - en to fa_IR translation catalogue (190 entries)

en: &Copy
fa_IR: &کپی

en: &Delete
fa_IR: &حذف

en: &Develop
fa_IR: &تولیدکننده

en: &Edit
fa_IR: &ویرایش

en: &File
fa_IR: &فایل

en: &Help
fa_IR: &راهنمایی

en: &Log Out
fa_IR: &خروج از سیستم

en: &Minimize to Tray
fa_IR: &کمینه کردن در سینی

en: &Next
fa_IR: &بعدی

en: &Open Miniplayer
fa_IR: &باز کردن «مینی‌پخش»

en: &Paste
fa_IR: &جای‌گذاری

en: &Pause
fa_IR: &مکث

en: &Play
fa_IR: &پخش

en: &Playback
fa_IR: &بازپخش

en: &Redo
fa_IR: &انجام مجدد

en: &Reload
fa_IR: مجدد بار کردن

en: &Repeat
fa_IR: &تکرار

en: &Reset Zoom
fa_IR: &بازنشانی زوم

en: &Show Spotify
fa_IR: &نمایش اسپاتیفای

en: &Shuffle
fa_IR: &پخش درهم

en: &Troubleshooting
fa_IR: عیب‌یابی

en: &Undo
fa_IR: &واگرد

en: &View
fa_IR: &مشاهده

en: A new Spotify upgrade is available, but the automatic upgrade failed. The reason could be that Spotify was installed with another user account. You can continue using the current version or manually reinstall using the link below.
fa_IR: ارتقای جدید اسپاتیفای دردسترس است، اما ارتقای خودکار انجام نشد. ممکن است به این دلیل باشد که اسپاتیفای با یک حساب کاربر دیگری نصب شده است. می‌توانید همچنان از نسخه فعلی استفاده کنید، یا بااستفاده از پیوند زیر به‌صورت دستی دوباره نصب کنید.

en: About Spotify
fa_IR: درباره اسپاتیفای

en: Actual Size
fa_IR: اندازه واقعی

en: Add to Liked Songs
fa_IR: افزودن به «آهنگ‌های پسندیده‌شده»

en: All Files
fa_IR: همه فایل‌ها

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
fa_IR: مطمئنید می‌خواهید شتاب سخت‌افزاری را غیرفعال کنید؟

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
    
    This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
fa_IR: مطمئنید می‌خواهید شتاب سخت‌افزاری را غیرفعال کنید؟با این کار استفاده از واحد پردازش گرافیکی (GPU) در رایانه‌تان غیرفعال می‌شود که بعضی مواقع مشکلات گرافیکی را برطرف می‌کند اما درعین حال ممکن است سرعت اسپاتیفای هنگام بازرسم صفحه کم‌تر شود.
    
    برای اعمال این تنظیم، باید اسپاتیفای را بازراه‌اندازی کنید.

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
fa_IR: مطمئنید می‌خواهید شتاب سخت‌افزاری را فعال کنید؟

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
    
    This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
fa_IR: مطمئنید می‌خواهید شتاب سخت‌افزاری را فعال کنید؟
    
    با این کار استفاده از واحد پردازش گرافیکی (GPU) در رایانه‌تان فعال می‌شود که می‌تواند سرعت اسپاتیفای را هنگام بازرسم صفحه بیشتر کند، اما در بعضی موارد نادر نیز ممکن است مشکلات گرافیکی ایجاد کند.
    
    برای اعمال این تنظیم، باید اسپاتیفای را بازراه‌اندازی کنید.

en: Are you sure you want to reset app data?
    
    This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
fa_IR: مطمئنید می‌خواهید داده‌های برنامه را بازنشانی کنید؟
    
    این کار برنامه را به حالت اولیه بازنشانی و آن را بازراه‌اندازی می‌کند. از سیستم خارج خواهید شد و باید دوباره وارد سیستم شوید.

en: Are you sure?
fa_IR: مطمئنید؟

en: Audio Files
fa_IR: فایل‌های صوتی

en: Bring All to Front
fa_IR: آوردن همه به جلو

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Close
fa_IR: بستن

en: Continue on this device
fa_IR: ادامه در این دستگاه

en: Copy
fa_IR: کپی کردن

en: Copy Version Info
fa_IR: کپی کردن اطلاعات نسخه

en: Cu&t
fa_IR: &برش

en: Custom Files
fa_IR: فایل‌های سفارشی

en: Cut
fa_IR: برش

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Develop
fa_IR: تولیدکننده

en: Disable &Hardware Acceleration and Restart
fa_IR: غیرفعال کردن شتاب سخت‌افزاری و بازراه‌اندازی

en: Disable Hardware Acceleration and Restart
fa_IR: غیرفعال کردن شتاب سخت‌افزاری و بازراه‌اندازی

en: Disable and Restart
fa_IR: غیرفعال کردن و بازراه‌اندازی

en: Do not show this message again
fa_IR: این پیام دوباره نشان داده نشود

en: E&xit
fa_IR: &خروج

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Emoji & Symbols
fa_IR: اموجی‌ها و نمادها

en: Enable &Hardware Acceleration and Restart
fa_IR: فعال کردن شتاب سخت‌افزاری و بازراه‌اندازی

en: Enable Hardware Acceleration and Restart
fa_IR: فعال کردن شتاب سخت‌افزاری و بازراه‌اندازی

en: Enable and Restart
fa_IR: فعال کردن و بازراه‌اندازی

en: File
fa_IR: فایل

en: Filter
fa_IR: فیلتر کردن

en: Go Back
fa_IR: برگشتن

en: Go Forward
fa_IR: جلو رفتن

en: Hardware Acceleration
fa_IR: شتاب سخت‌افزاری

en: Help
fa_IR: راهنمایی

en: Hide Others
fa_IR: پنهان کردن سایرین

en: Hide Spotify
fa_IR: پنهان کردن اسپاتیفای

en: Image Files
fa_IR: فایل‌های تصویری

en: Licensing Information
fa_IR: اطلاعات صدور مجوز

en: Liked Songs
fa_IR: آهنگ‌های پسندیده‌شده

en: Linux
fa_IR: لینوکس

en: Local Files
fa_IR: فایل‌های محلی

en: Log Out
fa_IR: خروج از سیستم

en: Migrating Spotify Cache
fa_IR: درحال انتقال حافظه نهان اسپاتیفای

en: Minimize
fa_IR: کمینه کردن

en: New Playlist
fa_IR: فهرست پخش جدید

en: New Playlist Folder
fa_IR: پوشه فهرست پخش جدید

en: Next
fa_IR: بعدی

en: Not now
fa_IR: حالا نه

en: Offline Mode
fa_IR: حالت آفلاین

en: Open File
fa_IR: باز کردن فایل

en: Open Spotify
fa_IR: باز کردن اسپاتیفای

en: Open Spotify to pick up where you left off.
fa_IR: اسپاتیفای را باز کنید تا از جایی که متوقف کرده بودید ادامه دهید.

en: P&references...
fa_IR: &اولویت‌ها…

en: P&revious
fa_IR: &قبلی

en: Paste
fa_IR: جای‌گذاری کردن

en: Pause
fa_IR: مکث

en: Play
fa_IR: پخش کردن

en: Playback
fa_IR: بازپخش

en: Preferences
fa_IR: اولویت‌ها

en: Previous
fa_IR: قبلی

en: Private Session
fa_IR: جلسه خصوصی

en: Quit Spotify
fa_IR: خروج از اسپاتیفای

en: Recently Played
fa_IR: اخیراً پخش‌شده

en: Redo
fa_IR: ازنو

en: Reload
fa_IR: مجدد بار کردن

en: Remove from Liked Songs
fa_IR: برداشتن از «آهنگ‌های پسندیده‌شده»

en: Repeat
fa_IR: تکرار

en: Report &Issue...
fa_IR: گزارش دادن &مشکل...

en: Report Issue...
fa_IR: گزارش دادن مشکل...

en: Reset &App Data and Restart
fa_IR: بازنشانی داده‌های برنامه و بازراه‌اندازی

en: Reset App Data and Restart
fa_IR: بازنشانی داده‌های برنامه و بازراه‌اندازی

en: Restart Spotify
fa_IR: بازراه‌اندازی اسپاتیفای

en: SCTA Information
fa_IR: اطلاعات قانون معاملات تجاری معین (SCTA)

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Seek Backward
fa_IR: پریدن به عقب

en: Seek Forward
fa_IR: پریدن به جلو

en: Select &All
fa_IR: انتخاب &همه

en: Select All
fa_IR: انتخاب همه

en: Services
fa_IR: سرویس‌ها

en: Show &Logs in Explorer
fa_IR: نمایش تعداد ورود به سیستم در Explorer

en: Show All
fa_IR: نمایش همه

en: Show Logs in Finder
fa_IR: نمایش تعداد ورود به سیستم در Finder

en: Shuffle
fa_IR: پخش درهم

en: Skip
fa_IR: رد کردن

en: Spotify Community
fa_IR: انجمن اسپاتیفای

en: Spotify Failed to Upgrade
fa_IR: اسپاتیفای ارتقا داده نشد

en: Spotify Help
fa_IR: راهنمای اسپاتیفای

en: Spotify needs your permission to install an update.
fa_IR: اسپاتیفای برای نصب به‌روزرسانی به اجازه شما نیاز دارد.

en: The cache contains local copies of music data, playlists and album art.
fa_IR: حافظه پنهان حاوی نسخه‌های محلی از داده‌های موسیقی، فهرست‌های پخش، و عکس روی جلد آلبوم است.

en: Third-party Software
fa_IR: نرم‌افزار طرف سوم

en: This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
fa_IR: با این کار استفاده از واحد پردازش گرافیکی (GPU) در رایانه‌تان غیرفعال می‌شود که بعضی مواقع مشکلات گرافیکی را برطرف می‌کند اما درعین حال ممکن است سرعت اسپاتیفای هنگام بازرسم صفحه کم‌تر شود.
    
    برای اعمال این تنظیم، باید اسپاتیفای را بازراه‌اندازی کنید.

en: This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
fa_IR: با این کار استفاده از واحد پردازش گرافیکی (GPU) در رایانه‌تان فعال می‌شود که می‌تواند سرعت اسپاتیفای را هنگام بازرسم صفحه بیشتر کند، اما در بعضی موارد نادر نیز ممکن است مشکلات گرافیکی ایجاد کند.
    
    برای اعمال این تنظیم، باید اسپاتیفای را بازراه‌اندازی کنید.

en: This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
fa_IR: این کار برنامه را به حالت اولیه بازنشانی و آن را بازراه‌اندازی می‌کند. از سیستم خارج خواهید شد و باید دوباره وارد سیستم شوید.

en: Troubleshooting
fa_IR: عیب‌یابی

en: Undo
fa_IR: واگرد

en: Video Files
fa_IR: فایل‌های ویدیویی

en: View
fa_IR: مشاهده

en: Volume &Down
fa_IR: کاهش &صدا

en: Volume &Up
fa_IR: افزایش &صدا

en: Volume Down
fa_IR: کاهش صدا

en: Volume Up
fa_IR: افزایش صدا

en: Window
fa_IR: پنجره

en: Windows (32 bit)
fa_IR: ویندوز (۳۲ بیتی)

en: Windows (64 bit)
fa_IR: ویندوز (۶۴ بیتی)

en: Windows (ARM64)
fa_IR: ویندوز (ARM64)

en: Your &Account
fa_IR: &حسابتان

en: Your Account
fa_IR: حساب شما

en: Zoom
fa_IR: زوم کردن

en: Zoom &In
fa_IR: زوم‌&پیش

en: Zoom &Out
fa_IR: زوم‌&پس

en: Zoom In
fa_IR: زوم‌پیش

en: Zoom Out
fa_IR: زوم‌پس

en: macOS (Apple Silicon)
fa_IR: مک‌اواس (اپل سیلیکون)

en: macOS (Intel)
fa_IR: مک‌اواس (اینتل)

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSAppleMusicUsageDescription]
en: Spotify will scan your Music folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
fa_IR: اسپاتیفای پوشه «موسیقی» شما را برای یافتن فایل‌های صوتی اسکن خواهد کرد. اگر «فایل‌های محلی» را در تنظیمات اسپاتیفای فعال کنید، آن‌ها را در نوار پیمایش کناری پیدا خواهید کرد.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSBluetoothAlwaysUsageDescription]
en: This will allow Spotify to find Bluetooth accessories.
fa_IR: این کار به اسپاتیفای امکان می‌دهد تا لوازم جانبی دارای «بلوتوث» را پیدا کند.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSDownloadsFolderUsageDescription]
en: Spotify will scan your Downloads folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
fa_IR: اسپاتیفای پوشه «بارگیری‌شده‌ها» را برای یافتن فایل‌های صوتی اسکن می‌کند. اگر «فایل‌های محلی» را در تنظیمات اسپاتیفای فعال کنید، آن‌ها را در ناوش کناری پیدا خواهید کرد.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSLocalNetworkUsageDescription]
en: This lets you listen on different devices. Spotify will also get access to local audio files.
fa_IR: با این کار می‌توانید در دستگاه‌های مختلفی گوش کنید. اسپاتیفای به فایل‌های صوتی محلی هم دسترسی خواهد داشت.

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleDisplayName]
en: Spotify Installer
fa_IR: نصب‌کننده اسپاتیفای

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleName]
en: Spotify Installer
fa_IR: نصب‌کننده اسپاتیفای

[ctx: sInstallerOsxAskUserToAuthenticate.]
en: Spotify needs permission to install.
fa_IR: اسپاتیفای برای نصب به اجازه نیاز دارد.

[ctx: sInstallerOsxAskUserToQuitSpotify]
en: Please quit Spotify and try again
fa_IR: از اسپاتیفای خارج شوید و دوباره امتحان کنید

[ctx: sInstallerOsxContinueInBackground]
en: Continue in background
fa_IR: ادامه در پس‌زمینه

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to download Spotify.
fa_IR: هنگام بارگیری اسپاتیفای خطایی روی داد.

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedRetryIn]
en: Download failed. Retrying in %ds.
fa_IR: بارگیری نشد. تلاش مجدد پس‌از %1$d ثانیه

[ctx: sInstallerOsxDownloadingSpotify]
en: Downloading Spotify…
fa_IR: درحال بارگیری اسپاتیفای…

[ctx: sInstallerOsxExtractionFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to extract Spotify.
fa_IR: هنگام استخراج اسپاتیفای خطایی روی داد.

[ctx: sInstallerOsxGenericErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
fa_IR: هنگام نصب اسپاتیفای خطایی روی داد.

[ctx: sInstallerOsxInstallFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
fa_IR: هنگام نصب اسپاتیفای خطایی روی داد.

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailed]
en: Installation Failed
fa_IR: نصب نشد

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailedDefaultButtonTitle]
en: Download from Spotify.com
fa_IR: بارگیری از Spotify.com

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteContinueButtonTitle]
en: Continue Installation
fa_IR: ادامه نصب

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteDesc]
en: The installation of Spotify is almost complete. Do you really want to quit?
fa_IR: نصب اسپاتیفای تقریباً کامل شده است. واقعاً می‌خواهید خارج شوید؟

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteTitle]
en: Installation Incomplete
fa_IR: نصب کامل نشد

[ctx: sInstallerOsxInstallingSpotify]
en: Installing Spotify…
fa_IR: درحال نصب اسپاتیفای…

[ctx: sInstallerOsxMMAboutInstallSpotify]
en: About Install Spotify
fa_IR: درباره نصب اسپاتیفای

[ctx: sInstallerOsxMMBringAllToFront]
en: Bring All to Front
fa_IR: آوردن همه به جلو

[ctx: sInstallerOsxMMHelp]
en: Help
fa_IR: راهنمایی

[ctx: sInstallerOsxMMHideInstallSpotify]
en: Hide Install Spotify
fa_IR: پنهان کردن نصب اسپاتیفای

[ctx: sInstallerOsxMMHideOthers]
en: Hide Others
fa_IR: پنهان کردن سایرین

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotify]
en: Install Spotify
fa_IR: نصب اسپاتیفای

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotifyHelp]
en: Install Spotify Help
fa_IR: راهنمای نصب اسپاتیفای

[ctx: sInstallerOsxMMMinimize]
en: Minimize
fa_IR: کمینه کردن

[ctx: sInstallerOsxMMQuitInstallSpotify]
en: Quit Install Spotify
fa_IR: خروج از نصب اسپاتیفای

[ctx: sInstallerOsxMMServices]
en: Services
fa_IR: سرویس‌ها

[ctx: sInstallerOsxMMShowAll]
en: Show All
fa_IR: نمایش همه

[ctx: sInstallerOsxMMWindow]
en: Window
fa_IR: پنجره

[ctx: sInstallerOsxMMZoom]
en: Zoom
fa_IR: زوم کردن

[ctx: sInstallerOsxMountFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to mount the downloaded Spotify disk image.
fa_IR: هنگام نصب تصویر دیسک اسپاتیفای بارگیری‌شده خطایی روی داد.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonDoNotMove]
en: Do not move
fa_IR: منتقل نشود

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonMove]
en: Move to Applications folder
fa_IR: انتقال به پوشه «برنامه‌ها»

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationCouldNotMove]
en: Could not move to Applications folder
fa_IR: به پوشه «برنامه‌ها» منتقل نشد

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoInDownloadsFolder]
en: This will keep your Downloads folder uncluttered.
fa_IR: این کار پوشه «بارگیری‌شده‌ها» را مرتب نگه می‌دارد.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoWillRequirePasswd]
en: Note that this will require an administrator password.
fa_IR: توجه کنید برای انجام این کار به گذرواژه سرپرست نیاز دارید.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionMessage]
en: I can move myself to the Applications folder if you'd like.
fa_IR: درصورت تمایل می‌توانم خودم را به پوشه «برنامه‌ها» منتقل کنم.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitle]
en: Move to Applications folder?
fa_IR: به پوشه «برنامه‌ها» منتقل شود؟

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitleHome]
en: Move to Applications folder in your Home folder?
fa_IR: به پوشه «برنامه‌ها» در پوشه صفحه اصلی منتقل شود؟

[ctx: sInstallerOsxQuitButtonTitle]
en: Quit
fa_IR: خارج شدن

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformDesc]
en: Sorry, this version of Spotify is for macOS %s or later.
fa_IR: متأسفیم، این نسخه از اسپاتیفای برای سیستم عامل مک نسخه %1$s و بالاتر است.

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformHelp]
en: Find installers for older versions
fa_IR: یافتن نصب‌کننده برای نسخه‌های قدیمی‌تر

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformTitle]
en: Unsupported Platform
fa_IR: پلاتفورم پشتیبانی‌نشده

en: unknown
fa_IR: نامشخص
