Spotify 1.2.90.0.g940f8576 - en to zu_ZA translation catalogue (191 entries)

en: &Copy
zu_ZA: &Kopisha

en: &Delete
zu_ZA: &Susa

en: &Develop
zu_ZA: &Thuthukisa

en: &Edit
zu_ZA: &Hlela

en: &File
zu_ZA: &Ifayela

en: &Help
zu_ZA: &Usizo

en: &Log Out
zu_ZA: &Phuma

en: &Minimize to Tray
zu_ZA: &Nciphisa Ethreyini

en: &Next
zu_ZA: &Okulandelayo

en: &Open Miniplayer
zu_ZA: &Vula Isidlali esincane

en: &Paste
zu_ZA: &Namathisela

en: &Pause
zu_ZA: &Phumuza

en: &Play
zu_ZA: &Dlala

en: &Playback
zu_ZA: &Ukudlala

en: &Redo
zu_ZA: &Yenza futhi

en: &Reload
zu_ZA: &Layisha kabusha

en: &Repeat
zu_ZA: &Phinda

en: &Reset Zoom
zu_ZA: &Setha kabusha Ukusondeza

en: &Show Spotify
zu_ZA: &Bonisa I-Spotify

en: &Shuffle
zu_ZA: &Phithanisa

en: &Troubleshooting
zu_ZA: Ukuxazulula inkinga

en: &Undo
zu_ZA: &Hlehlisa

en: &View
zu_ZA: &Buka

en: A new Spotify upgrade is available, but the automatic upgrade failed. The reason could be that Spotify was installed with another user account. You can continue using the current version or manually reinstall using the link below.
zu_ZA: Ukuvuselela okusha kwe-Spotify kuyatholakala, kodwa ukuvuselela okuzenzakalelayo kuhlulekile. Isizathu singaba ukuthi i-Spotify ifakwe nenye i-akhawunti yomsebenzisi. Ungaqhubeka nokusebenzisa uhlobo lwamanje noma ufake kabusha ngokwakho usebenzisa ilinki engezansi.

en: About Spotify
zu_ZA: Mayelana ne-Spotify

en: Actual Size
zu_ZA: Usayizi Wangempela

en: Add to Liked Songs
zu_ZA: Nezela kokuthi Izingoma Ezithandiwe

en: All Files
zu_ZA: Wonke Amafayela

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
zu_ZA: Uqinisekile ukuthi ufuna ukukhubaza ukusheshiswa kwehadiwe?

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
    
    This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
zu_ZA: Uqinisekile ukuthi ufuna ukukhubaza ukusheshiswa kwehadiwe?
    
    Lokhu kuzokhubaza ukusetshenziswa kwephrosesa yamagrafikhi (GPU) ekhompyutheni yakho, okungase ngezinye izikhathi kuxazulule izinkinga zamagrafikhi, kodwa futhi okungase kwenze i-Spotify inense kakhudlwana lapho kudwetshwa kabusha isikrini.
    
    Ukuze le sethingi isebenze, udinga ukuqala kabusha i-Spotify.

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
zu_ZA: Uqinisekile ukuthi ufuna ukunika amandla ukusheshiswa kwehadiwe?

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
    
    This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
zu_ZA: Uqinisekile ukuthi ufuna ukunika amandla ukusheshiswa kwehadiwe?
    
    Lokhu kuzovumela ukusetshenziswa kwephrosesa yamagrafikhi (GPU) ekhompyutheni yakho, okungase kwenze i-Spotify isheshe kakhudlwana lapho kudwetshwa kabusha isikrini, kodwa futhi ezimweni ezingavamile kwethule izinkinga zamagrafikhi.
    
    Ukuze le sethingi isebenze, udinga ukuqala kabusha i-Spotify.

en: Are you sure you want to reset app data?
    
    This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
zu_ZA: Uqinisekile ukuthi ufuna ukusetha kabusha idatha yohlelo?
    
    Lokhu kuzosetha kabusha uhlelo ukuze lubuyele esimweni salo sokuqala futhi luqale kabusha. Uzophuma ngemvume futhi uzodinga ukuphinde ungene ngemvume futhi.

en: Are you sure?
zu_ZA: Uqinisekile?

en: Audio Files
zu_ZA: Amafayela Omsindo

en: Bring All to Front
zu_ZA: Letha Konke Phambili

en: Cancel
zu_ZA: Khansela

en: Close
zu_ZA: Vala

en: Continue on this device
zu_ZA: Qhubeka kule divayisi

en: Copy
zu_ZA: Kopisha

en: Copy Version Info
zu_ZA: Kopisha Imininingwane Yenguqulo

en: Cu&t
zu_ZA: Sik&a

en: Custom Files
zu_ZA: Amafayela Ngokwezifiso

en: Cut
zu_ZA: Sika

en: Delete
zu_ZA: Susa

en: Develop
zu_ZA: Thuthukisa

en: Disable &Hardware Acceleration and Restart
zu_ZA: Khubaza Ukushesha Kwehadiwe bese Uqala kabusha

en: Disable Hardware Acceleration and Restart
zu_ZA: Khubaza Ukushesha Kwehadiwe bese Uqala kabusha

en: Disable and Restart
zu_ZA: Khubaza futhi Qalisa kabusha

en: Do not show this message again
zu_ZA: Ungawubonisi futhi lo myalezo

en: E&xit
zu_ZA: P&huma

en: Edit
zu_ZA: Hlela

en: Emoji & Symbols
zu_ZA: Ama-emoji Nezimpawu

en: Enable &Hardware Acceleration and Restart
zu_ZA: Vumela Ukushesha &Kwehadiwe bese Uqala kabusha

en: Enable Hardware Acceleration and Restart
zu_ZA: Vumela Ukushesha Kwehadiwe bese Uqala kabusha

en: Enable and Restart
zu_ZA: Vumela futhi Qalisa kabusha

en: File
zu_ZA: Ifayela

en: Filter
zu_ZA: Hlunga

en: Go Back
zu_ZA: Buyela Emuva

en: Go Forward
zu_ZA: Iya Phambili

en: Hardware Acceleration
zu_ZA: Ukusheshiswa Kwehadiwe

en: Help
zu_ZA: Usizo

en: Hide Others
zu_ZA: Fihla Abanye

en: Hide Spotify
zu_ZA: Fihla I-Spotify

en: Image Files
zu_ZA: Amafayela Esithombe

en: Licensing Information
zu_ZA: Imininingwane Yokulayisensa

en: Liked Songs
zu_ZA: Izingoma Ezithandiwe

en: Linux
zu_ZA: I-Linux

en: Local Files
zu_ZA: Amafayela Alapha

en: Log Out
zu_ZA: Phuma

en: Migrating Spotify Cache
zu_ZA: Ithutha Inqolobane Ye-Spotify

en: Minimize
zu_ZA: Nciphisa

en: New Playlist
zu_ZA: Uhlu Lokudlalayo Olusha

en: New Playlist Folder
zu_ZA: Ifolda Entsha Yohlu Lokudlalayo

en: Next
zu_ZA: Olandelayo

en: Not now
zu_ZA: Hhayi manje

en: Offline Mode
zu_ZA: Imodi Engaxhunyiwe Ku-inthanethi

en: Open File
zu_ZA: Vula Ifayela

en: Open Spotify
zu_ZA: Vula i-Spotify

en: Open Spotify to pick up where you left off.
zu_ZA: Vula i-Spotify ukuze uqhubeke lapho ogcine khona.

en: P&references...
zu_ZA: O&kuncanyelwayo...

en: P&revious
zu_ZA: Okwe&dlule

en: Paste
zu_ZA: Namathisela

en: Pause
zu_ZA: Phumuza

en: Play
zu_ZA: Dlala

en: Playback
zu_ZA: Ukudlala

en: Preferences
zu_ZA: Okuncamelayo

en: Previous
zu_ZA: Edlule

en: Private Session
zu_ZA: Iseshini Yangasese

en: Quit Spotify
zu_ZA: Yeka I-Spotify

en: Recently Played
zu_ZA: Ezisanda Kudlalwa

en: Redo
zu_ZA: Yenza kabusha

en: Reload
zu_ZA: Layisha kabusha

en: Remove from Liked Songs
zu_ZA: Susa Ezingomeni Ezithandiwe

en: Repeat
zu_ZA: Phinda

en: Report &Issue...
zu_ZA: Bika &Inkinga...

en: Report Issue...
zu_ZA: Bika Inkinga...

en: Reset &App Data and Restart
zu_ZA: Setha Kabusha Idatha &Yohlelo bese Uqala kabusha

en: Reset App Data and Restart
zu_ZA: Setha Kabusha Idatha Yohlelo bese Uqala kabusha

en: Restart Spotify
zu_ZA: Qalisa kabusha i-Spofity

en: SCTA Information
zu_ZA: Imininingwane Ye-SCTA

en: Search
zu_ZA: Sesha

en: Seek Backward
zu_ZA: Funa Emuva

en: Seek Forward
zu_ZA: Funa Phambili

en: Select &All
zu_ZA: Khetha &Konke

en: Select All
zu_ZA: Khetha Konke

en: Services
zu_ZA: Amasevisi

en: Show &Logs in Explorer
zu_ZA: Bonisa &Ukungena Ngemvume ku-Explorer

en: Show All
zu_ZA: Bonisa Konke

en: Show Logs in Finder
zu_ZA: Bonisa Ukungena Ngemvume ku-Finder

en: Shuffle
zu_ZA: Phithanisa

en: Skip
zu_ZA: Yeqa

en: Spotify Community
zu_ZA: Umphakathi we-Spotify

en: Spotify Failed to Upgrade
zu_ZA: I-Spotify Yehlulekile Ukuvuselela

en: Spotify Help
zu_ZA: Usizo Lwe-Spotify

en: Spotify needs your permission to install an update.
zu_ZA: I-Spotify idinga imvume yakho yokufaka isibuyekezo.

en: The cache contains local copies of music data, playlists and album art.
zu_ZA: Inqolobane iqukethe amakhophi asendaweni edatha yomculo, izinhlu zokudlalayo nobuciko be-albhamu.

en: Third-party Software
zu_ZA: Isofthiwe Yenkampani Yangaphandle

en: This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
zu_ZA: Lokhu kuzokhubaza ukusetshenziswa kwephrosesa yamagrafikhi (GPU) ekhompyutheni yakho, okungase ngezinye izikhathi kuxazulule izinkinga zamagrafikhi, kodwa futhi okungase kwenze i-Spotify inense kakhudlwana lapho kudwetshwa kabusha isikrini.
    
    Ukuze le sethingi isebenze, udinga ukuqala kabusha i-Spotify.

en: This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
zu_ZA: Lokhu kuzovumela ukusetshenziswa kwephrosesa yamagrafikhi (GPU) ekhompyutheni yakho, okungase kwenze i-Spotify isheshe kakhudlwana lapho kudwetshwa kabusha isikrini, kodwa futhi ezimweni ezingavamile kwethule izinkinga zamagrafikhi.
    
    Ukuze le sethingi isebenze, udinga ukuqala kabusha i-Spotify.

en: This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
zu_ZA: Lokhu kuzosetha kabusha uhlelo ukuze lubuyele esimweni salo sokuqala futhi luqale kabusha. Uzophuma ngemvume futhi uzodinga ukuphinde ungene ngemvume futhi.

en: Troubleshooting
zu_ZA: Ukuxazulula inkinga

en: Undo
zu_ZA: Hlehlisa

en: Video Files
zu_ZA: Amafayela Evidiyo

en: View
zu_ZA: Buka

en: Volume &Down
zu_ZA: I-Volume &Phansi

en: Volume &Up
zu_ZA: I-Volume &Phezulu

en: Volume Down
zu_ZA: I-Volume Phansi

en: Volume Up
zu_ZA: I-Volume Phezulu

en: Window
zu_ZA: Iwindi

en: Windows (32 bit)
zu_ZA: I-Windows (32 bit)

en: Windows (64 bit)
zu_ZA: I-Windows (64 bit)

en: Windows (ARM64)
zu_ZA: I-Windows (ARM64)

en: Your &Account
zu_ZA: I-akhawunti &Yakho

en: Your Account
zu_ZA: I-akhawunti Yakho

en: Your Episodes
zu_ZA: Iziqephu Zakho

en: Zoom
zu_ZA: Khulisa

en: Zoom &In
zu_ZA: Sonde&za

en: Zoom &Out
zu_ZA: Hlehlis&a

en: Zoom In
zu_ZA: Sondeza

en: Zoom Out
zu_ZA: Hlehlisa

en: macOS (Apple Silicon)
zu_ZA: I-macOS (Apple Silicon)

en: macOS (Intel)
zu_ZA: I-macOS (Intel)

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSAppleMusicUsageDescription]
en: Spotify will scan your Music folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
zu_ZA: I-Spotify izoskena ifolda yakho Yomculo ukuze uthole amafayela omsindo. Uzowathola ekuzulazuleni kwaseceleni, uma uvumela Amafayela Alapha kumasethingi e-Spotify.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSBluetoothAlwaysUsageDescription]
en: This will allow Spotify to find Bluetooth accessories.
zu_ZA: Lokhu kuzovumela i-Spotify ukuthi ithole izinsiza ze-Bluetooth.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSDownloadsFolderUsageDescription]
en: Spotify will scan your Downloads folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
zu_ZA: I-Spotify izoskena ifolda yakho Yokudawunilodiwe kwamafayela akho okulalelwayo. Uzowathola ekuzulazuleni kwaseceleni, uma uvumela Amafayela Alapha kumasethingi e-Spotify.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSLocalNetworkUsageDescription]
en: This lets you listen on different devices. Spotify will also get access to local audio files.
zu_ZA: Lokhu kukuvumela ukuthi ulalele kumadivayisi ahlukahlukene. I-Spotify izophinde ithole ukufinyelela kumafayela alalelwayo asendaweni.

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleDisplayName]
en: Spotify Installer
zu_ZA: Isifaki Se-Spotify

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleName]
en: Spotify Installer
zu_ZA: Isifaki Se-Spotify

[ctx: sInstallerOsxAskUserToAuthenticate.]
en: Spotify needs permission to install.
zu_ZA: I-Spotify idinga imvume yokufaka.

[ctx: sInstallerOsxAskUserToQuitSpotify]
en: Please quit Spotify and try again
zu_ZA: Sicela uyeke i-Spotify bese uzame futhi

[ctx: sInstallerOsxContinueInBackground]
en: Continue in background
zu_ZA: Qhubeka kungemuva

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to download Spotify.
zu_ZA: Kuvele iphutha ngenkathi izama ukudawuniloda i-Spotify.

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedRetryIn]
en: Download failed. Retrying in %ds.
zu_ZA: Ukudawuniloda kuhlulekile. Izama kabusha emzuzwaneni engu-%1$d.

[ctx: sInstallerOsxDownloadingSpotify]
en: Downloading Spotify…
zu_ZA: Idawuniloda I-Spotify…

[ctx: sInstallerOsxExtractionFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to extract Spotify.
zu_ZA: Kuvele iphutha ngenkathi izama ukumonyula i-Spotify.

[ctx: sInstallerOsxGenericErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
zu_ZA: Kuvele iphutha ngenkathi izama ukufaka i-Spotify.

[ctx: sInstallerOsxInstallFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
zu_ZA: Kuvele iphutha ngenkathi izama ukufaka i-Spotify.

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailed]
en: Installation Failed
zu_ZA: Ukufaka Kuhlulekile

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailedDefaultButtonTitle]
en: Download from Spotify.com
zu_ZA: Dawuniloda ku-Spotify.com

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteContinueButtonTitle]
en: Continue Installation
zu_ZA: Qhubeka Nokufaka

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteDesc]
en: The installation of Spotify is almost complete. Do you really want to quit?
zu_ZA: Ukufakwa kwe-Spotify sekuzophela. Ingabe ufuna ukuyeka ngempela?

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteTitle]
en: Installation Incomplete
zu_ZA: Ukufaka Akuphelile

[ctx: sInstallerOsxInstallingSpotify]
en: Installing Spotify…
zu_ZA: Ifaka I-Spotify…

[ctx: sInstallerOsxMMAboutInstallSpotify]
en: About Install Spotify
zu_ZA: Mayelana Nokufaka I-Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMBringAllToFront]
en: Bring All to Front
zu_ZA: Letha Konke Phambili

[ctx: sInstallerOsxMMHelp]
en: Help
zu_ZA: Usizo

[ctx: sInstallerOsxMMHideInstallSpotify]
en: Hide Install Spotify
zu_ZA: Fihla Ukufaka I-Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMHideOthers]
en: Hide Others
zu_ZA: Fihla Abanye

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotify]
en: Install Spotify
zu_ZA: Faka I-Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotifyHelp]
en: Install Spotify Help
zu_ZA: Faka Usizo Lwe-Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMMinimize]
en: Minimize
zu_ZA: Nciphisa

[ctx: sInstallerOsxMMQuitInstallSpotify]
en: Quit Install Spotify
zu_ZA: Yeka Ukufaka I-Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMServices]
en: Services
zu_ZA: Amasevisi

[ctx: sInstallerOsxMMShowAll]
en: Show All
zu_ZA: Bonisa Konke

[ctx: sInstallerOsxMMWindow]
en: Window
zu_ZA: Iwindi

[ctx: sInstallerOsxMMZoom]
en: Zoom
zu_ZA: Khulisa

[ctx: sInstallerOsxMountFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to mount the downloaded Spotify disk image.
zu_ZA: Kuvele iphutha ngenkathi izama ukukhweza umfanekiso wediski ye-Spotify odawunilodiwe.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonDoNotMove]
en: Do not move
zu_ZA: Ungahambisi

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonMove]
en: Move to Applications folder
zu_ZA: Hambisa kufolda ethi Izinhlelo

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationCouldNotMove]
en: Could not move to Applications folder
zu_ZA: Ayikwazanga ukuhambisa kufolda ethi Izinhlelo

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoInDownloadsFolder]
en: This will keep your Downloads folder uncluttered.
zu_ZA: Lokhu kuzogcina ifolda yakho ethi Okudawunilodiwe ingenayo imfuhluza.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoWillRequirePasswd]
en: Note that this will require an administrator password.
zu_ZA: Qaphela ukuthi lokhu kuzodinga iphasiwedi yomlawuli.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionMessage]
en: I can move myself to the Applications folder if you'd like.
zu_ZA: Ngingazihambisa kufolda ethi Izinhlelo uma uthanda.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitle]
en: Move to Applications folder?
zu_ZA: Hambisa kufolda ethi Izinhlelo?

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitleHome]
en: Move to Applications folder in your Home folder?
zu_ZA: Hambisa kufolda ethi Izinhlelo kufolda yakho Yekhaya?

[ctx: sInstallerOsxQuitButtonTitle]
en: Quit
zu_ZA: Yeka

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformDesc]
en: Sorry, this version of Spotify is for macOS %s or later.
zu_ZA: Uxolo, le nguqulo ye-Spotify eye-macOS %1$s noma eyakamuva.

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformHelp]
en: Find installers for older versions
zu_ZA: Thola izifaki zezinguqulo ezindala

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformTitle]
en: Unsupported Platform
zu_ZA: Inkundla Engasekelwa

en: unknown
zu_ZA: akwaziwa
