Spotify 1.2.90.0.g940f8576 - en to sk_SK translation catalogue (186 entries)

en: &Copy
sk_SK: &Kopírovať

en: &Delete
sk_SK: O&dstrániť

en: &Develop
sk_SK: &Vývoj

en: &Edit
sk_SK: &Upraviť

en: &File
sk_SK: &Súbor

en: &Help
sk_SK: &Pomocník

en: &Log Out
sk_SK: &Odhlásiť sa

en: &Minimize to Tray
sk_SK: &Minimalizovať do oblasti oznámení

en: &Next
sk_SK: Ď&alšie

en: &Open Miniplayer
sk_SK: &Otvoriť miniprehrávač

en: &Paste
sk_SK: &Vložiť

en: &Pause
sk_SK: &Pozastaviť

en: &Play
sk_SK: &Prehrať

en: &Playback
sk_SK: &Prehrávanie

en: &Redo
sk_SK: &Znova

en: &Reload
sk_SK: &Znova načítať

en: &Repeat
sk_SK: &Opakovať

en: &Reset Zoom
sk_SK: &Obnoviť veľkosť

en: &Show Spotify
sk_SK: &Zobraziť Spotify

en: &Shuffle
sk_SK: &Náhodné poradie

en: &Troubleshooting
sk_SK: &Riešenie problémov

en: &Undo
sk_SK: &Späť

en: &View
sk_SK: &Zobraziť

en: A new Spotify upgrade is available, but the automatic upgrade failed. The reason could be that Spotify was installed with another user account. You can continue using the current version or manually reinstall using the link below.
sk_SK: Je dostupná nová inovácia Spotify, automatická inovácia však zlyhala. Môže to byť spôsobené tým, že apka Spotify bola nainštalovaná pomocou iného používateľského konta. Môžeš ďalej používať aktuálnu verziu alebo ju manuálne preinštalovať pomocou odkazu nižšie.

en: About Spotify
sk_SK: O Spotify

en: Actual Size
sk_SK: Skutočná veľkosť

en: Add to Liked Songs
sk_SK: Pridať medzi obľúbené skladby

en: All Files
sk_SK: Všetky súbory

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
sk_SK: Naozaj chceš vypnúť hardvérovú akceleráciu?

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
    
    This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
sk_SK: Naozaj chceš vypnúť hardvérovú akceleráciu?
    
    Ak to urobíš, prestane sa používať grafický procesor (GPU) v počítači. V niektorých prípadoch sa tým môžu vyriešiť problémy s grafikou, ale zároveň sa tým môže spomaliť prekresľovanie obrazovky v Spotify.
    
    Toto nastavenie sa prejaví až po reštartovaní Spotify.

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
sk_SK: Naozaj chceš zapnúť hardvérovú akceleráciu?

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
    
    This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
sk_SK: Naozaj chceš zapnúť hardvérovú akceleráciu?
    
    Ak to urobíš, začne sa používať grafický procesor (GPU) v počítači. Môže sa tým zrýchliť prekresľovanie obrazovky v Spotify, ale v ojedinelých prípadoch to tiež môže spôsobiť problémy s grafikou.
    
    Toto nastavenie sa prejaví až po reštartovaní Spotify.

en: Are you sure you want to reset app data?
    
    This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
sk_SK: Naozaj chceš obnoviť údaje apky?
    
    Apka sa obnoví do pôvodného stavu a reštartuje sa. Odhlásime ťa, takže sa budeš musieť prihlásiť znova.

en: Are you sure?
sk_SK: Určite?

en: Audio Files
sk_SK: Zvukové súbory

en: Bring All to Front
sk_SK: Presunúť všetko dopredu

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Close
sk_SK: Zavrieť

en: Continue on this device
sk_SK: Pokračovať na tomto zariadení

en: Copy
sk_SK: Kopírovať

en: Copy Version Info
sk_SK: Skopírovať informácie o verzii

en: Cu&t
sk_SK: Vys&trihnúť

en: Custom Files
sk_SK: Vlastné súbory

en: Cut
sk_SK: Vystrihnúť

en: Delete
sk_SK: Odstrániť

en: Develop
sk_SK: Vývoj

en: Disable &Hardware Acceleration and Restart
sk_SK: Vypnúť &hardvérovú akceleráciu a reštartovať

en: Disable Hardware Acceleration and Restart
sk_SK: Vypnúť hardvérovú akceleráciu a reštartovať

en: Disable and Restart
sk_SK: Vypnúť a reštartovať

en: Do not show this message again
sk_SK: Túto správu už nezobrazovať

en: E&xit
sk_SK: &Ukončiť

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Emoji & Symbols
sk_SK: Emoji a symboly

en: Enable &Hardware Acceleration and Restart
sk_SK: Zapnúť &hardvérovú akceleráciu a reštartovať

en: Enable Hardware Acceleration and Restart
sk_SK: Zapnúť hardvérovú akceleráciu a reštartovať

en: Enable and Restart
sk_SK: Zapnúť a reštartovať

en: File
sk_SK: Súbor

en: Go Back
sk_SK: Späť

en: Go Forward
sk_SK: Dopredu

en: Hardware Acceleration
sk_SK: Hardvérová akcelerácia

en: Help
sk_SK: Pomocník

en: Hide Others
sk_SK: Skryť ostatné

en: Hide Spotify
sk_SK: Skryť Spotify

en: Image Files
sk_SK: Súbory s obrázkami

en: Licensing Information
sk_SK: Informácie o licenciách

en: Liked Songs
sk_SK: Obľúbené skladby

en: Local Files
sk_SK: Lokálne súbory

en: Log Out
sk_SK: Odhlásiť sa

en: Migrating Spotify Cache
sk_SK: Prebieha migrácia vyrovnávacej pamäte Spotify

en: Minimize
sk_SK: Minimalizovať

en: New Playlist
sk_SK: Nový playlist

en: New Playlist Folder
sk_SK: Nový priečinok playlistov

en: Next
sk_SK: Ďalšie

en: Not now
sk_SK: Teraz nie

en: Offline Mode
sk_SK: Režim offline

en: Open File
sk_SK: Otvoriť súbor

en: Open Spotify
sk_SK: Otvor Spotify

en: Open Spotify to pick up where you left off.
sk_SK: Otvor Spotify a pokračuj v prehrávaní.

en: P&references...
sk_SK: &Nastavenia…

en: P&revious
sk_SK: P&redchádzajúce

en: Paste
sk_SK: Vložiť

en: Pause
sk_SK: Pozastaviť

en: Play
sk_SK: Prehrať

en: Playback
sk_SK: Prehrávanie

en: Preferences
sk_SK: Predvoľby

en: Previous
sk_SK: Predchádzajúce

en: Private Session
sk_SK: Súkromné počúvanie

en: Quit Spotify
sk_SK: Ukončiť Spotify

en: Recently Played
sk_SK: Nedávno prehrávané

en: Redo
sk_SK: Znova

en: Reload
sk_SK: Znova načítať

en: Remove from Liked Songs
sk_SK: Odstrániť z obľúbených skladieb

en: Repeat
sk_SK: Opakovať

en: Report &Issue...
sk_SK: Nahlás&iť problém...

en: Report Issue...
sk_SK: Nahlásiť problém...

en: Reset &App Data and Restart
sk_SK: &Obnoviť údaje apky a reštartovať

en: Reset App Data and Restart
sk_SK: Obnoviť údaje apky a reštartovať

en: Restart Spotify
sk_SK: Reštartovať Spotify

en: SCTA Information
sk_SK: Informácie o SCTA

en: Search
sk_SK: Hľadať

en: Seek Backward
sk_SK: Pretočiť dozadu

en: Seek Forward
sk_SK: Pretočiť dopredu

en: Select &All
sk_SK: Vybr&ať všetko

en: Select All
sk_SK: Vybrať všetky

en: Services
sk_SK: Služby

en: Show &Logs in Explorer
sk_SK: Zobraziť &denníky v Prieskumníkovi

en: Show All
sk_SK: Zobraziť všetko

en: Show Logs in Finder
sk_SK: Zobraziť denníky vo Finderi

en: Shuffle
sk_SK: Náhodné poradie

en: Skip
sk_SK: Preskočiť

en: Spotify Community
sk_SK: Komunita Spotify

en: Spotify Failed to Upgrade
sk_SK: Spotify sa nepodarilo inovovať

en: Spotify Help
sk_SK: Pomocník pre Spotify

en: Spotify needs your permission to install an update.
sk_SK: Spotify potrebuje tvoje povolenie na inštaláciu aktualizácie.

en: The cache contains local copies of music data, playlists and album art.
sk_SK: Vyrovnávacia pamäť obsahuje lokálne kópie hudobných údajov, playlistov a obalov albumov.

en: Third-party Software
sk_SK: Softvér tretích strán

en: This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
sk_SK: Ak to urobíš, prestane sa používať grafický procesor (GPU) v počítači. V niektorých prípadoch sa tým môžu vyriešiť problémy s grafikou, ale zároveň sa tým môže spomaliť prekresľovanie obrazovky v Spotify.
    
    Toto nastavenie sa prejaví až po reštartovaní Spotify.

en: This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
sk_SK: Ak to urobíš, začne sa používať grafický procesor (GPU) v počítači. Môže sa tým zrýchliť prekresľovanie obrazovky v Spotify, ale v ojedinelých prípadoch to tiež môže spôsobiť problémy s grafikou.
    
    Toto nastavenie sa prejaví až po reštartovaní Spotify.

en: This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
sk_SK: Apka sa obnoví do pôvodného stavu a reštartuje sa. Odhlásime ťa, takže sa budeš musieť prihlásiť znova.

en: Troubleshooting
sk_SK: Riešenie problémov

en: Undo
sk_SK: Vrátiť

en: Video Files
sk_SK: Videosúbory

en: View
sk_SK: Zobraziť

en: Volume &Down
sk_SK: Z&nížiť hlasitosť

en: Volume &Up
sk_SK: &Zvýšiť hlasitosť

en: Volume Down
sk_SK: Znížiť hlasitosť

en: Volume Up
sk_SK: Zvýšiť hlasitosť

en: Window
sk_SK: Okno

en: Windows (32 bit)
sk_SK: Windows (32‑bitový)

en: Windows (64 bit)
sk_SK: Windows (64‑bitový)

en: Your &Account
sk_SK: &Tvoje konto

en: Your Account
sk_SK: Tvoje konto

en: Your Episodes
sk_SK: Tvoje epizódy

en: Zoom
sk_SK: Zmena veľkosti

en: Zoom &In
sk_SK: &Priblížiť

en: Zoom &Out
sk_SK: &Oddialiť

en: Zoom In
sk_SK: Priblížiť

en: Zoom Out
sk_SK: Oddialiť

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSAppleMusicUsageDescription]
en: Spotify will scan your Music folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
sk_SK: Spotify vyhľadá zvukové súbory v priečinku Hudba. Ak v nastaveniach Spotify zapneš lokálne súbory, zobrazia sa na bočnom navigačnom paneli.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSBluetoothAlwaysUsageDescription]
en: This will allow Spotify to find Bluetooth accessories.
sk_SK: Spotify to umožní nájsť príslušenstvo Bluetooth.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSDownloadsFolderUsageDescription]
en: Spotify will scan your Downloads folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
sk_SK: Spotify vyhľadá zvukové súbory v priečinku Stiahnuté. Ak v nastaveniach Spotify zapneš lokálne súbory, zobrazia sa na bočnom navigačnom paneli.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSLocalNetworkUsageDescription]
en: This lets you listen on different devices. Spotify will also get access to local audio files.
sk_SK: Budeš môcť počúvať na rôznych zariadeniach. Spotify tiež získa prístup k tvojim lokálnym audiosúborom.

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleDisplayName]
en: Spotify Installer
sk_SK: Inštalátor Spotify

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleName]
en: Spotify Installer
sk_SK: Inštalátor Spotify

[ctx: sInstallerOsxAskUserToAuthenticate.]
en: Spotify needs permission to install.
sk_SK: Spotify potrebuje povolenie na inštaláciu.

[ctx: sInstallerOsxAskUserToQuitSpotify]
en: Please quit Spotify and try again
sk_SK: Ukonči Spotify a skús to znova

[ctx: sInstallerOsxContinueInBackground]
en: Continue in background
sk_SK: Pokračovať na pozadí

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to download Spotify.
sk_SK: Pri pokuse o stiahnutie Spotify sa vyskytla chyba.

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedRetryIn]
en: Download failed. Retrying in %ds.
sk_SK: Sťahovanie zlyhalo. Pokus sa zopakuje o %1$d s.

[ctx: sInstallerOsxDownloadingSpotify]
en: Downloading Spotify…
sk_SK: Sťahuje sa Spotify…

[ctx: sInstallerOsxExtractionFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to extract Spotify.
sk_SK: Pri pokuse o extrahovanie Spotify sa vyskytla chyba.

[ctx: sInstallerOsxGenericErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
sk_SK: Pri pokuse o inštaláciu Spotify sa vyskytla chyba.

[ctx: sInstallerOsxInstallFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
sk_SK: Pri pokuse o inštaláciu Spotify sa vyskytla chyba.

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailed]
en: Installation Failed
sk_SK: Inštalácia zlyhala

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailedDefaultButtonTitle]
en: Download from Spotify.com
sk_SK: Stiahnuť zo Spotify.com

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteContinueButtonTitle]
en: Continue Installation
sk_SK: Pokračovať v inštalácii

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteDesc]
en: The installation of Spotify is almost complete. Do you really want to quit?
sk_SK: Inštalácia Spotify je takmer dokončená. Naozaj chceš skončiť?

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteTitle]
en: Installation Incomplete
sk_SK: Inštalácia nie je dokončená

[ctx: sInstallerOsxInstallingSpotify]
en: Installing Spotify…
sk_SK: Inštaluje sa Spotify…

[ctx: sInstallerOsxMMAboutInstallSpotify]
en: About Install Spotify
sk_SK: O apke Inštalácia Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMBringAllToFront]
en: Bring All to Front
sk_SK: Presunúť všetko dopredu

[ctx: sInstallerOsxMMHelp]
en: Help
sk_SK: Pomocník

[ctx: sInstallerOsxMMHideInstallSpotify]
en: Hide Install Spotify
sk_SK: Skryť apku Inštalácia Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMHideOthers]
en: Hide Others
sk_SK: Skryť ostatné

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotify]
en: Install Spotify
sk_SK: Inštalácia Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotifyHelp]
en: Install Spotify Help
sk_SK: Pomoc s inštaláciou Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMMinimize]
en: Minimize
sk_SK: Minimalizovať

[ctx: sInstallerOsxMMQuitInstallSpotify]
en: Quit Install Spotify
sk_SK: Ukončiť apku Inštalácia Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMServices]
en: Services
sk_SK: Služby

[ctx: sInstallerOsxMMShowAll]
en: Show All
sk_SK: Zobraziť všetko

[ctx: sInstallerOsxMMWindow]
en: Window
sk_SK: Okno

[ctx: sInstallerOsxMMZoom]
en: Zoom
sk_SK: Zmena veľkosti

[ctx: sInstallerOsxMountFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to mount the downloaded Spotify disk image.
sk_SK: Pri pokuse o pripojenie stiahnutého obrazu disku Spotify sa vyskytla chyba.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonDoNotMove]
en: Do not move
sk_SK: Nepresúvať

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonMove]
en: Move to Applications folder
sk_SK: Presunúť do priečinka Aplikácie

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationCouldNotMove]
en: Could not move to Applications folder
sk_SK: Presunutie do priečinka Aplikácie sa nepodarilo

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoInDownloadsFolder]
en: This will keep your Downloads folder uncluttered.
sk_SK: Priečinok Stiahnuté tak zostane prehľadný.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoWillRequirePasswd]
en: Note that this will require an administrator password.
sk_SK: Upozorňujeme, že táto operácia bude vyžadovať heslo správcu.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionMessage]
en: I can move myself to the Applications folder if you'd like.
sk_SK: Ak chceš, môžem sa presunúť do priečinka Aplikácie.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitle]
en: Move to Applications folder?
sk_SK: Presunúť do priečinka Aplikácie?

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitleHome]
en: Move to Applications folder in your Home folder?
sk_SK: Presunúť do priečinka Aplikácie v domovskom priečinku?

[ctx: sInstallerOsxQuitButtonTitle]
en: Quit
sk_SK: Skončiť

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformDesc]
en: Sorry, this version of Spotify is for macOS %s or later.
sk_SK: Ľutujeme, táto verzia Spotify je určená pre macOS %1$s alebo novší.

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformHelp]
en: Find installers for older versions
sk_SK: Nájsť inštalátory starších verzií

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformTitle]
en: Unsupported Platform
sk_SK: Nepodporovaná platforma

en: unknown
sk_SK: neznáma verzia
