Spotify 1.2.90.0.g940f8576 - en to or_IN translation catalogue (187 entries)

en: &Copy
or_IN: &କପି କରନ୍ତୁ

en: &Delete
or_IN: &ଡିଲିଟ୍ କରନ୍ତୁ

en: &Develop
or_IN: &ବିକାଶ କରନ୍ତୁ

en: &Edit
or_IN: &ଏଡିଟ୍ କରନ୍ତୁ

en: &File
or_IN: &ଫାଇଲ୍

en: &Help
or_IN: &ସହାୟତା

en: &Log Out
or_IN: &ଲଗ୍ ଆଉଟ୍ କରନ୍ତୁ

en: &Minimize to Tray
or_IN: &ଟ୍ରେରେ ମିନିମାଇଜ୍ କରନ୍ତୁ

en: &Next
or_IN: &ପରବର୍ତ୍ତୀ

en: &Open Miniplayer
or_IN: &ମିନିପ୍ଲେୟାର୍ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: &Paste
or_IN: &ପେଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: &Pause
or_IN: &ବିରତ କରନ୍ତୁ

en: &Play
or_IN: &ଚଲାନ୍ତୁ

en: &Playback
or_IN: &ପ୍ଲେବ୍ୟାକ୍‍

en: &Redo
or_IN: &ପୁଣି କରନ୍ତୁ

en: &Reload
or_IN: &ପୁଣି ଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ

en: &Repeat
or_IN: &ରିପିଟ୍ କରନ୍ତୁ

en: &Reset Zoom
or_IN: ଜୁମ୍‍ &ରିସେଟ୍ କରନ୍ତୁ

en: &Show Spotify
or_IN: &Spotify ଦେଖାନ୍ତୁ

en: &Shuffle
or_IN: `&ସଫଲ୍ କରନ୍ତୁ

en: &Troubleshooting
or_IN: &ଟ୍ରବୁଲସୁଟିଂ

en: &Undo
or_IN: &ପୂର୍ବବତ୍ କରନ୍ତୁ

en: &View
or_IN: &ଦେଖନ୍ତୁ

en: A new Spotify upgrade is available, but the automatic upgrade failed. The reason could be that Spotify was installed with another user account. You can continue using the current version or manually reinstall using the link below.
or_IN: ଏକ ନୂଆ Spotify ଅପଗ୍ରେଡ୍ ଉପଲବ୍ଧ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ସ୍ୱଚାଳିତ ଅପଗ୍ରେଡ୍ ବିଫଳ ହୋଇଛି। କାରଣ ଏହା ହୋଇପାରେ କି Spotify ଅନ୍ୟ ଏକ ଉପଯୋଗକର୍ତ୍ତା ଆକାଉଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଇନଷ୍ଟଲ୍ କରାଯାଇଥିଲା। ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନର ସଂସ୍କରଣ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଜାରି ରଖିପାରିବେ କିମ୍ବା ନିମ୍ନରେ ଥିବା ଲିଙ୍କ୍ ବ୍ୟବହାର କରି ମାନୁଆଲୀ ପୁଣି ଇନଷ୍ଟଲ୍ କରିପାରିବେ।

en: About Spotify
or_IN: Spotify ବିଷୟରେ

en: Actual Size
or_IN: ପ୍ରକୃତ ଆକାର

en: Add to Liked Songs
or_IN: ଲାଇକ୍ କରାଯାଇଥିବା ଗୀତରେ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: All Files
or_IN: ସମସ୍ତ ଫାଇଲ୍

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
or_IN: ଆପଣ ହାର୍ଡୱେର୍ ଆକସିଲରେସନକୁ ଅକ୍ଷମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ନିଶ୍ଚିତ କି?

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
    
    This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
or_IN: ଆପଣ ହାର୍ଡୱେର୍ ଆକସିଲରେସନକୁ ଅକ୍ଷମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ନିଶ୍ଚିତ କି?ଏହା ଆପଣଙ୍କ କମ୍ପ୍ୟୁଟରରେ ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ପ୍ରୋସେସର୍ (GPU) ବ୍ୟବହାରକୁ ଅକ୍ଷମ କରିବ, ଯାହାକି ବେଳେବେଳେ ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକୁ ସମାଧାନ କରିପାରିବ, କିନ୍ତୁ ସ୍କ୍ରିନକୁ ପୁଣି ଡ୍ର କରିବା ବେଳେ ଏହା Spotifyକୁ ଆହୁରି ଧିର କରିପାରେ।
    
    ଏହି ସେଟିଂ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବା ପାଇଁ, ଆପଣ Spotifyକୁ ରିଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ।

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
or_IN: ଆପଣ ହାର୍ଡୱେର୍ ଆକସିଲରେସନକୁ ସକ୍ଷମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ନିଶ୍ଚିତ କି?

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
    
    This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
or_IN: ଆପଣ ହାର୍ଡୱେର୍ ଆକସିଲରେସନକୁ ସକ୍ଷମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ନିଶ୍ଚିତ କି?ଏହା ଆପଣଙ୍କ କମ୍ପ୍ୟୁଟରରେ ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ପ୍ରୋସେସର୍ (GPU) ବ୍ୟବହାରକୁ ସକ୍ଷମ କରିବ, ଯାହାକି ସ୍କ୍ରିନକୁ ପୁଣି ଡ୍ର କରିବା ବେଳେ ଏହା Spotifyକୁ ଆହୁରି ଦ୍ରୁତ କରିପାରେ, କିନ୍ତୁ ବିରଳ ଘଟଣାରେ ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ।
    
    ଏହି ସେଟିଂ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବା ପାଇଁ, ଆପଣ Spotifyକୁ ରିଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ।

en: Are you sure you want to reset app data?
    
    This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
or_IN: ଆପଣ ଆପ୍ ଡାଟା ରିସେଟ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ନିଶ୍ଚିତ କି?
    
    ଏହା ଆପକୁ ଏହାର ମୂଳ ସ୍ଥିତିରେ ରିସେଟ୍ କରି ଏହାକୁ ରିଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଲଗ୍ ଆଉଟ୍ କରାଯିବ ଏବଂ ଆପଣ ପୁଣି ଲଗ୍ ଇନ୍ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ।

en: Are you sure?
or_IN: ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି?

en: Audio Files
or_IN: ଅଡିଓ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ

en: Bring All to Front
or_IN: ସବୁକିଛିକୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆଣନ୍ତୁ

en: Cancel
or_IN: ବାତିଲ୍ କରନ୍ତୁ

en: Close
or_IN: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Continue on this device
or_IN: ଏହି ଡିଭାଇସରେ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ

en: Copy
or_IN: କପି କରନ୍ତୁ

en: Copy Version Info
or_IN: ସଂସ୍କରଣ ସୂଚନା କପି କରନ୍ତୁ

en: Cu&t
or_IN: କ&ଟ୍ କରନ୍ତୁ

en: Custom Files
or_IN: କଷ୍ଟମ୍ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ

en: Cut
or_IN: କଟ୍ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or_IN: ବିଲୋପ କରନ୍ତୁ

en: Develop
or_IN: ବିକାଶ କରନ୍ତୁ

en: Disable &Hardware Acceleration and Restart
or_IN: ହାର୍ଡୱେର୍ ଆକ୍ସିଲରେସନକୁ &ଅକ୍ଷମ କରି ରିଷ୍ଟାର୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: Disable Hardware Acceleration and Restart
or_IN: ହାର୍ଡୱେର୍ ଆକ୍ସିଲରେସନକୁ ଅକ୍ଷମ କରି ରିଷ୍ଟାର୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: Disable and Restart
or_IN: ଅକ୍ଷମ କରି ରିଷ୍ଟାର୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: Do not show this message again
or_IN: ଏହି ମେସେଜ୍ ପୁଣି ଦେଖାନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: E&xit
or_IN: ପ୍ର&ସ୍ଥାନ କରନ୍ତୁ

en: Edit
or_IN: ଏଡିଟ୍ କରନ୍ତୁ

en: Emoji & Symbols
or_IN: ଇମୋଜି ଏବଂ ସଙ୍କେତଗୁଡ଼ିକ

en: Enable &Hardware Acceleration and Restart
or_IN: ହାର୍ଡୱେର୍ ଆକ୍ସିଲରେସନକୁ &ସକ୍ଷମ କରି ରିଷ୍ଟାର୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: Enable Hardware Acceleration and Restart
or_IN: ହାର୍ଡୱେର୍ ଆକ୍ସିଲରେସନକୁ ସକ୍ଷମ କରି ରିଷ୍ଟାର୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: Enable and Restart
or_IN: ସକ୍ଷମ କରି ରିଷ୍ଟାର୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: File
or_IN: ଫାଇଲ୍

en: Filter
or_IN: ଫିଲ୍ଟର୍

en: Go Back
or_IN: ପଛକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Go Forward
or_IN: ଆଗକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Hardware Acceleration
or_IN: ହାର୍ଡୱେର୍ ଆକସିଲରେସନ୍

en: Help
or_IN: ସହାୟତା

en: Hide Others
or_IN: ଅନ୍ୟାନ୍ୟକୁ ଲୁଚାନ୍ତୁ

en: Hide Spotify
or_IN: Spotifyକୁ ଲୁଚାନ୍ତୁ

en: Image Files
or_IN: ଇମେଜ୍ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ

en: Licensing Information
or_IN: ଲାଇସେନ୍ସିଂ ସୂଚନା

en: Liked Songs
or_IN: ଲାଇକ୍ କରାଯାଇଥିବା ଗୀତଗୁଡ଼ିକ

en: Local Files
or_IN: ସ୍ଥାନୀୟ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ

en: Log Out
or_IN: ଲଗ୍ ଆଉଟ୍ କରନ୍ତୁ

en: Migrating Spotify Cache
or_IN: Spotify କ୍ୟାଚିକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଉଛି

en: Minimize
or_IN: ମିନିମାଇଜ୍ କରନ୍ତୁ

en: New Playlist
or_IN: ନୂଆ ପ୍ଲେଲିଷ୍ଟ

en: New Playlist Folder
or_IN: ନୂଆ ପ୍ଲେଲିଷ୍ଟ ଫୋଲ୍ଡର୍‍

en: Next
or_IN: ପରବର୍ତ୍ତୀ

en: Not now
or_IN: ବର୍ତ୍ତମାନ ନୁହେଁ

en: Offline Mode
or_IN: ଅଫଲାଇନ୍ ମୋଡ୍

en: Open File
or_IN: ଫାଇଲ୍ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open Spotify
or_IN: Spotify ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open Spotify to pick up where you left off.
or_IN: ଆପଣ ଯେଉଁଠାରୁ ଛାଡିଛନ୍ତି ସେଠାରୁ ଉଠାଇବାକୁ Spotify ଖୋଲନ୍ତୁ।

en: P&references...
or_IN: ପସ&ନ୍ଦଗୁଡ଼ିକ...

en: P&revious
or_IN: ପୂର୍ବ&ବର୍ତ୍ତୀ

en: Paste
or_IN: ପେଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: Pause
or_IN: ବିରାମ କରନ୍ତୁ

en: Play
or_IN: ଚଲାନ୍ତୁ

en: Playback
or_IN: ପ୍ଲେବ୍ୟାକ୍

en: Preferences
or_IN: ପସନ୍ଦଗୁଡ଼ିକ

en: Previous
or_IN: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ

en: Private Session
or_IN: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସେସନ୍‍

en: Quit Spotify
or_IN: Spotifyରୁ ପ୍ରସ୍ଥାନ କରନ୍ତୁ

en: Recently Played
or_IN: ସମ୍ପ୍ରତି ପ୍ଲେ ହୋଇଥିବା

en: Redo
or_IN: ପୁଣି କରନ୍ତୁ

en: Reload
or_IN: ପୁଣି ଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ

en: Remove from Liked Songs
or_IN: ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଥିବା ଗୀତଗୁଡ଼ିକରୁ କାଢ଼ି ଦିଅନ୍ତୁ

en: Repeat
or_IN: ପୁନରାବୃତ୍ତି

en: Report &Issue...
or_IN: ରିପୋର୍ଟ୍ ଏବଂ &ସମସ୍ୟା...

en: Report Issue...
or_IN: ସମସ୍ୟା ରିପୋର୍ଟ୍ ହେଉଛି...

en: Reset &App Data and Restart
or_IN: ଆପ୍ ଡାଟା &ରିସେଟ୍ କରି ରିଷ୍ଟାର୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: Reset App Data and Restart
or_IN: ଆପ୍ ଡାଟା ରିସେଟ୍ କରି ରିଷ୍ଟାର୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: Restart Spotify
or_IN: Spotifyକୁ ରିଷ୍ଟାର୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: SCTA Information
or_IN: SCTA ସୂଚନା

en: Search
or_IN: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Seek Backward
or_IN: ପଛକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Seek Forward
or_IN: ଆଗକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Select &All
or_IN: &ସମସ୍ତ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Select All
or_IN: ସମସ୍ତ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Services
or_IN: ସେବାଗୁଡ଼ିକ

en: Show &Logs in Explorer
or_IN: Explorerରେ &ଲଗଗୁଡ଼ିକୁ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Show All
or_IN: ସମସ୍ତ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Show Logs in Finder
or_IN: Finderରେ ଲଗଗୁଡ଼ିକୁ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Shuffle
or_IN: ସଫଲ୍

en: Skip
or_IN: ବାଦ୍‍ ଦିଅନ୍ତୁ

en: Spotify Community
or_IN: Spotify କମ୍ୟୁନିଟୀ

en: Spotify Failed to Upgrade
or_IN: ଅପଗ୍ରେଡ୍ ହେବା ପାଇଁ Spotify ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Spotify Help
or_IN: Spotify ସହାୟତା

en: Spotify needs your permission to install an update.
or_IN: ଏକ ଅପଡେଟ୍ ଇନଷ୍ଟଲ୍ କରିବା ପାଇଁ Spotify ଆପଣଙ୍କ ଅନୁମତି ଆବଶ୍ୟକ କରେ।

en: The cache contains local copies of music data, playlists and album art.
or_IN: ଏହି କ୍ୟାଚିରେ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଡାଟା, ପ୍ଲେଲିଷ୍ଟ ଏବଂ ଆଲବମ୍ ଆର୍ଟର ସ୍ଥାନୀୟ କପିଗୁଡ଼ିକ ଅଛି।

en: Third-party Software
or_IN: ତୃତୀୟ-ପକ୍ଷ ସଫ୍ଟୱେର୍

en: This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
or_IN: ଏହା ଆପଣଙ୍କ କମ୍ପ୍ୟୁଟରରେ ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ପ୍ରୋସେସର୍ (GPU) ବ୍ୟବହାରକୁ ଅକ୍ଷମ କରିବ, ଯାହାକି ବେଳେବେଳେ ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକୁ ସମାଧାନ କରିପାରିବ, କିନ୍ତୁ ସ୍କ୍ରିନକୁ ପୁଣି ଡ୍ର କରିବା ବେଳେ ଏହା Spotifyକୁ ଆହୁରି ଧିର କରିପାରେ।
    
    ଏହି ସେଟିଂ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବା ପାଇଁ, ଆପଣ Spotifyକୁ ରିଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ।

en: This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
or_IN: ଏହା ଆପଣଙ୍କ କମ୍ପ୍ୟୁଟରରେ ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ପ୍ରୋସେସର୍ (GPU) ବ୍ୟବହାରକୁ ସକ୍ଷମ କରିବ, ଯାହାକି ସ୍କ୍ରିନକୁ ପୁଣି ଡ୍ର କରିବା ବେଳେ ଏହା Spotifyକୁ ଆହୁରି ଦ୍ରୁତ କରିପାରେ, କିନ୍ତୁ ବିରଳ ଘଟଣାରେ ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ।
    
    ଏହି ସେଟିଂ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବା ପାଇଁ, ଆପଣ Spotifyକୁ ରିଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ।

en: This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
or_IN: ଏହା ଆପକୁ ଏହାର ମୂଳ ସ୍ଥିତିରେ ରିସେଟ୍ କରି ଏହାକୁ ରିଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଲଗ୍ ଆଉଟ୍ କରାଯିବ ଏବଂ ଆପଣ ପୁଣି ଲଗ୍ ଇନ୍ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ।

en: Troubleshooting
or_IN: ଟ୍ରବୁଲସୁଟିଂ

en: Undo
or_IN: ପୂର୍ବବତ୍ କରନ୍ତୁ

en: Video Files
or_IN: ଭିଡିଓ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ

en: View
or_IN: ଦେଖନ୍ତୁ

en: Volume &Down
or_IN: ଭଲ୍ୟୁମ୍‍ &କମାନ୍ତୁ

en: Volume &Up
or_IN: ଭଲ୍ୟୁମ୍‍ &ବଢ଼ାନ୍ତୁ

en: Volume Down
or_IN: ଭଲ୍ୟୁମ୍ କମାନ୍ତୁ

en: Volume Up
or_IN: ଭଲ୍ୟୁମ୍ ବଢ଼ାନ୍ତୁ

en: Window
or_IN: ୱିଣ୍ଡୋ

en: Windows (32 bit)
or_IN: Windows (32 ବିଟ୍)

en: Windows (64 bit)
or_IN: Windows (64 ବିଟ୍)

en: Your &Account
or_IN: ଆପଣଙ୍କ &ଆକାଉଣ୍ଟ

en: Your Account
or_IN: ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ

en: Your Episodes
or_IN: ଆପଣଙ୍କର ଏପିସୋଡଗୁଡ଼ିକ

en: Zoom
or_IN: ଜୁମ୍ କରନ୍ତୁ

en: Zoom &In
or_IN: ଜୁମ୍‍ &ଇନ୍

en: Zoom &Out
or_IN: ଜୁମ୍‍ &ଆଉଟ୍

en: Zoom In
or_IN: ଜୁମ୍ ଇନ୍

en: Zoom Out
or_IN: ଜୁମ୍ ଆଉଟ୍

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSAppleMusicUsageDescription]
en: Spotify will scan your Music folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
or_IN: ଅଡିଓ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ Spotify ଆପଣଙ୍କ ମ୍ୟୁଜିକ୍‍ ଫୋଲ୍ଡରକୁ ସ୍କାନ କରିବ। ଯଦି ଆପଣ Spotifyର ସେଟିଂସରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ସକ୍ଷମ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ସାଇଡ ନାଭିଗେସନରେ ପାଇବେ।

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSBluetoothAlwaysUsageDescription]
en: This will allow Spotify to find Bluetooth accessories.
or_IN: ଏହା Spotifyକୁ ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ ‍‍ ଆସେସୋରିଜ୍ ଖୋଜିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେବ।

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSDownloadsFolderUsageDescription]
en: Spotify will scan your Downloads folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
or_IN: ଅଡିଓ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ Spotify ଆପଣଙ୍କ ଡାଉନଲୋଡ୍ ଫୋଲ୍ଡରକୁ ସ୍କାନ କରିବ। ଯଦି ଆପଣ Spotifyର ସେଟିଂସରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ସକ୍ଷମ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ସାଇଡ ନାଭିଗେସନରେ ପାଇବେ।

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSLocalNetworkUsageDescription]
en: This lets you listen on different devices. Spotify will also get access to local audio files.
or_IN: ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ଡିଭାଇସରେ ଶୁଣିବାକୁ ଦିଏ। Spotify ସ୍ଥାନୀୟ ଅଡିଓ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରବେଶ କରିବ।

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleDisplayName]
en: Spotify Installer
or_IN: Spotify ଇନଷ୍ଟଲର୍

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleName]
en: Spotify Installer
or_IN: Spotify ଇନଷ୍ଟଲର୍

[ctx: sInstallerOsxAskUserToAuthenticate.]
en: Spotify needs permission to install.
or_IN: ଇନଷ୍ଟଲ୍ କରିବା ପାଇଁ Spotify ଅନୁମତି ଆବଶ୍ୟକ କରେ।

[ctx: sInstallerOsxAskUserToQuitSpotify]
en: Please quit Spotify and try again
or_IN: ଦୟାକରି Spotify ତ୍ୟାଗ କରି ପୁଣି ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ

[ctx: sInstallerOsxContinueInBackground]
en: Continue in background
or_IN: ପୃଷ୍ଠପଟରେ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to download Spotify.
or_IN: Spotifyକୁ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ବେଳେ ଏକ ତ୍ରୁଟି ହୋଇଛି।

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedRetryIn]
en: Download failed. Retrying in %ds.
or_IN: ଡାଉନଲୋଡ୍ ବିଫଳ ହୋଇଛି। %1$dସେକେଣ୍ଡରେ ପୁଣି ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଉଛି।

[ctx: sInstallerOsxDownloadingSpotify]
en: Downloading Spotify…
or_IN: Spotify ଡାଉନଲୋଡ୍ କରାଯାଉଛି…

[ctx: sInstallerOsxExtractionFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to extract Spotify.
or_IN: Spotifyକୁ ଏକ୍ସଟ୍ରାକ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ବେଳେ ଏକ ତ୍ରୁଟି ହୋଇଛି।

[ctx: sInstallerOsxGenericErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
or_IN: Spotifyକୁ ଇନଷ୍ଟଲ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ବେଳେ ଏକ ତ୍ରୁଟି ହୋଇଛି।

[ctx: sInstallerOsxInstallFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
or_IN: Spotifyକୁ ଇନଷ୍ଟଲ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ବେଳେ ଏକ ତ୍ରୁଟି ହୋଇଛି।

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailed]
en: Installation Failed
or_IN: ଇନଷ୍ଟଲ୍ ବିଫଳ ହୋଇଛି

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailedDefaultButtonTitle]
en: Download from Spotify.com
or_IN: Spotify.comରୁ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteContinueButtonTitle]
en: Continue Installation
or_IN: ଇନଷ୍ଟଲେସନ୍ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteDesc]
en: The installation of Spotify is almost complete. Do you really want to quit?
or_IN: Spotifyର ଇନଷ୍ଟଲେସନ୍ ପ୍ରାୟତଃ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି। ଆପଣ ପ୍ରକୃତରେ ତ୍ୟାଗ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କି?

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteTitle]
en: Installation Incomplete
or_IN: ଇନଷ୍ଟଲେସନ୍ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଛି

[ctx: sInstallerOsxInstallingSpotify]
en: Installing Spotify…
or_IN: Spotify ଇନଷ୍ଟଲ୍ କରାଯାଉଛି…

[ctx: sInstallerOsxMMAboutInstallSpotify]
en: About Install Spotify
or_IN: Spotify ଇନଷ୍ଟଲ୍ କରିବା ବିଷୟରେ

[ctx: sInstallerOsxMMBringAllToFront]
en: Bring All to Front
or_IN: ସବୁକିଛିକୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆଣନ୍ତୁ

[ctx: sInstallerOsxMMHelp]
en: Help
or_IN: ସହାୟତା

[ctx: sInstallerOsxMMHideInstallSpotify]
en: Hide Install Spotify
or_IN: Spotify ଇନଷ୍ଟଲ୍ କରିବା ଲୁଚାନ୍ତୁ

[ctx: sInstallerOsxMMHideOthers]
en: Hide Others
or_IN: ଅନ୍ୟାନ୍ୟକୁ ଲୁଚାନ୍ତୁ

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotify]
en: Install Spotify
or_IN: Spotify ଇନଷ୍ଟଲ୍ କରନ୍ତୁ

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotifyHelp]
en: Install Spotify Help
or_IN: Spotify ସହାୟତା ଇନଷ୍ଟଲ୍ କରନ୍ତୁ

[ctx: sInstallerOsxMMMinimize]
en: Minimize
or_IN: ମିନିମାଇଜ୍ କରନ୍ତୁ

[ctx: sInstallerOsxMMQuitInstallSpotify]
en: Quit Install Spotify
or_IN: Spotify ଇନଷ୍ଟଲ୍ କରିବା ତ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ

[ctx: sInstallerOsxMMServices]
en: Services
or_IN: ସେବାଗୁଡ଼ିକ

[ctx: sInstallerOsxMMShowAll]
en: Show All
or_IN: ସମସ୍ତ ଦେଖାନ୍ତୁ

[ctx: sInstallerOsxMMWindow]
en: Window
or_IN: ୱିଣ୍ଡୋ

[ctx: sInstallerOsxMMZoom]
en: Zoom
or_IN: ଜୁମ୍ କରନ୍ତୁ

[ctx: sInstallerOsxMountFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to mount the downloaded Spotify disk image.
or_IN: ଡାଉନଲୋଡ୍ କରାଯାଇଥିବା Spotify ଡିସ୍କ ଇମେଜ୍‍ ମାଉଣ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ବେଳେ ଏକ ତ୍ରୁଟି ହୋଇଛି।

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonDoNotMove]
en: Do not move
or_IN: ମୁଭ୍ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonMove]
en: Move to Applications folder
or_IN: ଆପ୍ଲିକେସନ୍ ଫୋଲ୍ଡରକୁ ମୁଭ୍ କରନ୍ତୁ

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationCouldNotMove]
en: Could not move to Applications folder
or_IN: ଆପ୍ଲିକେସନ୍ ଫୋଲ୍ଡରକୁ ମୁଭ୍ କରାଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoInDownloadsFolder]
en: This will keep your Downloads folder uncluttered.
or_IN: ଏହା ଡାଉନଲୋଡ୍ ଫୋଲ୍ଡରକୁ ଅନକ୍ଲଟର ରଖିବ।

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoWillRequirePasswd]
en: Note that this will require an administrator password.
or_IN: ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଏହା ଏକ ଆଡମିନିଷ୍ଟ୍ରେଟର୍ ପାସୱାର୍ଡ ଆବଶ୍ୟକ କରିବ।

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionMessage]
en: I can move myself to the Applications folder if you'd like.
or_IN: ଯଦି ଆପଣ ପସନ୍ଦ କରିବେ ତେବେ ମୁଁ ନିଜକୁ ଆପ୍ଲିକେସନ ଫୋଲ୍ଡରକୁ ମୁଭ୍ କରିପାରିବ।

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitle]
en: Move to Applications folder?
or_IN: ଆପ୍ଲିକେସନ୍ ଫୋଲ୍ଡରକୁ ମୁଭ୍ କରିବେ?

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitleHome]
en: Move to Applications folder in your Home folder?
or_IN: ଆପଣଙ୍କ ହୋମ୍‍ ଫୋଲ୍ଡରରେ ଆପ୍ଲିକେସନ ଫୋଲ୍ଡରକୁ ମୁଭ୍‍ କରିବେ?

[ctx: sInstallerOsxQuitButtonTitle]
en: Quit
or_IN: ତ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformDesc]
en: Sorry, this version of Spotify is for macOS %s or later.
or_IN: ଦୁଃଖିତ, Spotifyର ଏହି ସଂସ୍କରଣ macOS %1$s କିମ୍ବା ତା'ଠାରୁ ଅଧିକ ପାଇଁ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ।

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformHelp]
en: Find installers for older versions
or_IN: ପୁରୁଣା ସଂସ୍କରଣ ପାଇଁ ଇନଷ୍ଟଲର୍ ଖୋଜନ୍ତୁ

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformTitle]
en: Unsupported Platform
or_IN: ଅସମର୍ଥିତ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ

en: unknown
or_IN: ଅଜଣା
