Spotify 1.2.90.0.g940f8576 - en to ms_MY translation catalogue (183 entries)

en: &Copy
ms_MY: &Salin

en: &Delete
ms_MY: &Padam

en: &Develop
ms_MY: &Bangunkan

en: &File
ms_MY: &Fail

en: &Help
ms_MY: &Bantuan

en: &Log Out
ms_MY: &Log Keluar

en: &Minimize to Tray
ms_MY: &Minimumkan menjadi Ceper

en: &Next
ms_MY: &Seterusnya

en: &Open Miniplayer
ms_MY: &Buka Pemain Mini

en: &Paste
ms_MY: &Tampal

en: &Pause
ms_MY: &Jeda

en: &Play
ms_MY: &Main

en: &Playback
ms_MY: &Mainbalik

en: &Redo
ms_MY: &Buat Semula

en: &Reload
ms_MY: &Muatkan Semula

en: &Repeat
ms_MY: &Ulangi

en: &Reset Zoom
ms_MY: &Set semula Zum

en: &Show Spotify
ms_MY: &Tunjukkan Spotify

en: &Shuffle
ms_MY: &Rawak

en: &Troubleshooting
ms_MY: &Penyelesaian Masalah

en: &Undo
ms_MY: &Buat Asal

en: &View
ms_MY: &Lihat

en: A new Spotify upgrade is available, but the automatic upgrade failed. The reason could be that Spotify was installed with another user account. You can continue using the current version or manually reinstall using the link below.
ms_MY: Naik taraf Spotify baharu tersedia, tetapi peningkatan automatik gagal. Sebabnya mungkin kerana Spotify telah dipasang dengan akaun pengguna lain. Anda boleh terus menggunakan versi semasa atau memasang semula secara manual dengan menggunakan pautan di bawah.

en: About Spotify
ms_MY: Tentang Spotify

en: Actual Size
ms_MY: Saiz Sebenar

en: Add to Liked Songs
ms_MY: Tambah ke Lagu Disukai

en: All Files
ms_MY: Semua Fail

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
ms_MY: Adakah anda pasti anda mahu mematikan pecutan perkakasan?

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
    
    This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
ms_MY: Adakah anda pasti anda mahu mematikan pecutan perkakasan?
    
    Ini akan melumpuhkan penggunaan pemproses grafik (GPU) dalam komputer anda, yang kadang kala boleh menyelesaikan masalah grafik, tetapi juga boleh menjadikan Spotify lebih lambat apabila skrin dilukis semula.
    
    Untuk tetapan ini berkuat kuasa, anda perlu memulakan semula Spotify.

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
ms_MY: Adakah anda pasti anda mahu mematikan pecutan perkakasan?

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
    
    This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
ms_MY: Adakah anda pasti anda mahu membolehkan pecutan perkakasan?
    
    Ini akan membolehkan penggunaan pemproses grafik (GPU) pada komputer anda, yang boleh menjadikan Spotify lebih cepat apabila skrin dilukis semula, tetapi boleh juga dalam kes-kes yang jarang berlaku menyebabkan isu-isu grafik.
    
    Untuk tetapan ini berkuat kuasa, anda perlu memulakan semula Spotify.

en: Are you sure you want to reset app data?
    
    This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
ms_MY: Adakah anda pasti anda mahu menetapkan semula data aplikasi?
    
    Ini akan menetapkan semula aplikasi kepada keadaan asalnya dan memulakan semula aplikasi. Anda akan dilog keluar dan perlu log masuk semula.

en: Are you sure?
ms_MY: Adakah anda pasti?

en: Audio Files
ms_MY: Fail Audio

en: Bring All to Front
ms_MY: Bawa Semua ke Hadapan

en: Cancel
ms_MY: Batal

en: Close
ms_MY: Tutup

en: Continue on this device
ms_MY: Teruskan pada peranti ini

en: Copy
ms_MY: Salin

en: Copy Version Info
ms_MY: Salin Maklumat Versi

en: Cu&t
ms_MY: Po&tong

en: Custom Files
ms_MY: Fail Tersuai

en: Cut
ms_MY: Potong

en: Delete
ms_MY: Padam

en: Develop
ms_MY: Bangunkan

en: Disable &Hardware Acceleration and Restart
ms_MY: Nyahdayakan &Pemecutan Perkakasan dan Mulakan Semula

en: Disable Hardware Acceleration and Restart
ms_MY: Nyahdayakan Pemecutan Perkakasan dan Mulakan Semula

en: Disable and Restart
ms_MY: Matikan dan Mulakan Semula

en: Do not show this message again
ms_MY: Jangan tunjukkan mesej ini lagi

en: E&xit
ms_MY: K&eluar

en: Emoji & Symbols
ms_MY: Emoji & Simbol

en: Enable &Hardware Acceleration and Restart
ms_MY: Dayakan &Pemecutan Perkakasan dan Mulakan Semula

en: Enable Hardware Acceleration and Restart
ms_MY: Dayakan Pemecutan Perkakasan dan Mulakan Semula

en: Enable and Restart
ms_MY: Perbolehkan dan Mulakan Semula

en: File
ms_MY: Fail

en: Filter
ms_MY: Penapis

en: Go Back
ms_MY: Kembali

en: Go Forward
ms_MY: Ke Hadapan

en: Hardware Acceleration
ms_MY: Pecutan Perkakasan

en: Help
ms_MY: Bantuan

en: Hide Others
ms_MY: Sembunyikan yang Lain

en: Hide Spotify
ms_MY: Sembunyikan Spotify

en: Image Files
ms_MY: Fail Imej

en: Licensing Information
ms_MY: Maklumat Perlesenan

en: Liked Songs
ms_MY: Lagu Disukai

en: Local Files
ms_MY: Fail Setempat

en: Log Out
ms_MY: Log Keluar

en: Migrating Spotify Cache
ms_MY: Menghijrahkan Cache Spotify

en: Minimize
ms_MY: Minimumkan

en: New Playlist
ms_MY: Playlist Main Baru

en: New Playlist Folder
ms_MY: Folder Playlist Baharu

en: Next
ms_MY: Seterusnya

en: Not now
ms_MY: Bukan sekarang

en: Offline Mode
ms_MY: Mod luar talian

en: Open File
ms_MY: Buka Fail

en: Open Spotify
ms_MY: Buka Spotify

en: Open Spotify to pick up where you left off.
ms_MY: Buka Spotify untuk bersambung di tempat anda berhenti.

en: P&references...
ms_MY: K&eutamaan...

en: P&revious
ms_MY: T&erdahulu

en: Paste
ms_MY: Tampal

en: Pause
ms_MY: Jeda

en: Play
ms_MY: Main

en: Playback
ms_MY: Main Semula

en: Preferences
ms_MY: Keutamaan

en: Previous
ms_MY: Sebelumnya

en: Private Session
ms_MY: Sesi Peribadi

en: Quit Spotify
ms_MY: Keluar dari Spotify

en: Recently Played
ms_MY: Baru Dimainkan

en: Redo
ms_MY: Buat semula

en: Reload
ms_MY: Muatkan semula

en: Remove from Liked Songs
ms_MY: Keluarkan daripada Lagu Disukai

en: Repeat
ms_MY: Ulang

en: Report &Issue...
ms_MY: Laporkan &Isu…

en: Report Issue...
ms_MY: Laporkan Isu…

en: Reset &App Data and Restart
ms_MY: Tetapkan Semula &Data Aplikasi dan Mulakan Semula

en: Reset App Data and Restart
ms_MY: Tetapkan Semula Data Aplikasi dan Mulakan Semula

en: Restart Spotify
ms_MY: Mulakan semula Spotify

en: SCTA Information
ms_MY: Maklumat SCTA

en: Search
ms_MY: Cari

en: Seek Backward
ms_MY: Cari ke Belakang

en: Seek Forward
ms_MY: Cari ke Hadapan

en: Select &All
ms_MY: Pilih &Semua

en: Select All
ms_MY: Pilih Semua

en: Services
ms_MY: Perkhidmatan

en: Show &Logs in Explorer
ms_MY: Tunjukkan &Log di Explorer

en: Show All
ms_MY: Tunjukkan Semua

en: Show Logs in Finder
ms_MY: Tunjukkan Log di Pencari

en: Shuffle
ms_MY: Rawak

en: Skip
ms_MY: Langkau

en: Spotify Community
ms_MY: Komuniti Spotify

en: Spotify Failed to Upgrade
ms_MY: Spotify Gagal Menaik Taraf

en: Spotify Help
ms_MY: Bantuan Spotify

en: Spotify needs your permission to install an update.
ms_MY: Spotify memerlukan kebenaran anda untuk memasang kemas kini.

en: The cache contains local copies of music data, playlists and album art.
ms_MY: Cache mengandungi salinan setempat data muzik, playlist dan seni album.

en: Third-party Software
ms_MY: Perisian pihak ketiga

en: This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
ms_MY: Ini akan melumpuhkan penggunaan pemproses grafik (GPU) dalam komputer anda, yang kadang kala boleh menyelesaikan masalah grafik, tetapi juga boleh menjadikan Spotify lebih lambat apabila skrin dilukis semula.
    
    Untuk tetapan ini berkuat kuasa, anda perlu memulakan semula Spotify.

en: This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
ms_MY: Ini akan membolehkan penggunaan pemproses grafik (GPU) pada komputer anda, yang boleh menjadikan Spotify lebih cepat apabila skrin dilukis semula, tetapi boleh juga dalam kes-kes yang jarang berlaku menyebabkan isu-isu grafik.
    
    Untuk tetapan ini mula berkuat kuasa, anda perlu memulakan semula Spotify.

en: This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
ms_MY: Ini akan menetapkan semula aplikasi kepada keadaan asalnya dan memulakan semula aplikasi. Anda akan dilog keluar dan perlu log masuk semula.

en: Troubleshooting
ms_MY: Penyelesaian Masalah

en: Undo
ms_MY: Buat asal

en: Video Files
ms_MY: Fail Video

en: View
ms_MY: Lihat

en: Volume &Down
ms_MY: &Kurangkan Kelantangan

en: Volume &Up
ms_MY: &Naikkan Kelantangan

en: Volume Down
ms_MY: Kurangkan Kelantangan

en: Volume Up
ms_MY: Tinggikan Kelantangan

en: Window
ms_MY: Tetingkap

en: Your &Account
ms_MY: &Akaun Anda

en: Your Account
ms_MY: Akaun Anda

en: Your Episodes
ms_MY: Episod Anda

en: Zoom
ms_MY: Zum

en: Zoom &In
ms_MY: Zum &Besar

en: Zoom &Out
ms_MY: Zum &Kecil

en: Zoom In
ms_MY: Zum Besar

en: Zoom Out
ms_MY: Zum Kecil

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSAppleMusicUsageDescription]
en: Spotify will scan your Music folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
ms_MY: Spotify akan mengimbas fail audio dalam folder Muzik anda. Anda akan menemukan fail pada bahagian navigasi sisi jika anda mendayakan Fail Setempat dalam tetapan Spotify.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSBluetoothAlwaysUsageDescription]
en: This will allow Spotify to find Bluetooth accessories.
ms_MY: Tindakan ini akan membolehkan Spotify mencari aksesori Bluetooth.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSDownloadsFolderUsageDescription]
en: Spotify will scan your Downloads folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
ms_MY: Spotify akan mengimbas fail audio dalam folder Muat turun anda. Anda akan menemuinya di bahagian navigasi, jika anda dayakan Fail Setempat dalam tetapan Spotify.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSLocalNetworkUsageDescription]
en: This lets you listen on different devices. Spotify will also get access to local audio files.
ms_MY: Ini membolehkan anda mendengar pada peranti berlainan. Spotify juga akan memperoleh akses kepada fail audio setempat.

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleDisplayName]
en: Spotify Installer
ms_MY: Pemasang Spotify

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleName]
en: Spotify Installer
ms_MY: Pemasang Spotify

[ctx: sInstallerOsxAskUserToAuthenticate.]
en: Spotify needs permission to install.
ms_MY: Spotify memerlukan kebenaran untuk memasang.

[ctx: sInstallerOsxAskUserToQuitSpotify]
en: Please quit Spotify and try again
ms_MY: Sila keluar dari Spotify dan cuba lagi

[ctx: sInstallerOsxContinueInBackground]
en: Continue in background
ms_MY: Teruskan di latar belakang

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to download Spotify.
ms_MY: Ralat berlaku semasa cuba memuat turun Spotify.

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedRetryIn]
en: Download failed. Retrying in %ds.
ms_MY: Muat turun gagal. Mencuba semula dalam %1$ds.

[ctx: sInstallerOsxDownloadingSpotify]
en: Downloading Spotify…
ms_MY: Memuat turun Spotify...

[ctx: sInstallerOsxExtractionFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to extract Spotify.
ms_MY: Ralat berlaku semasa cuba mengekstrak Spotify.

[ctx: sInstallerOsxGenericErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
ms_MY: Ralat berlaku semasa cuba memasang Spotify.

[ctx: sInstallerOsxInstallFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
ms_MY: Ralat berlaku semasa cuba memasang Spotify.

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailed]
en: Installation Failed
ms_MY: Pemasangan Gagal

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailedDefaultButtonTitle]
en: Download from Spotify.com
ms_MY: Muat turun dari Spotify.com

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteContinueButtonTitle]
en: Continue Installation
ms_MY: Teruskan Pemasangan

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteDesc]
en: The installation of Spotify is almost complete. Do you really want to quit?
ms_MY: Pemasangan Spotify hampir selesai. Anda benar-benar mahu keluar?

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteTitle]
en: Installation Incomplete
ms_MY: Pemasangan Tidak Lengkap

[ctx: sInstallerOsxInstallingSpotify]
en: Installing Spotify…
ms_MY: Memasang Spotify...

[ctx: sInstallerOsxMMAboutInstallSpotify]
en: About Install Spotify
ms_MY: Tentang Memasang Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMBringAllToFront]
en: Bring All to Front
ms_MY: Bawa Semua ke Hadapan

[ctx: sInstallerOsxMMHelp]
en: Help
ms_MY: Bantuan

[ctx: sInstallerOsxMMHideInstallSpotify]
en: Hide Install Spotify
ms_MY: Lindungkan Pasang Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMHideOthers]
en: Hide Others
ms_MY: Sembunyikan yang Lain

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotify]
en: Install Spotify
ms_MY: Pasang Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotifyHelp]
en: Install Spotify Help
ms_MY: Pasang Bantuan Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMMinimize]
en: Minimize
ms_MY: Minimumkan

[ctx: sInstallerOsxMMQuitInstallSpotify]
en: Quit Install Spotify
ms_MY: Berhenti Pasang Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMServices]
en: Services
ms_MY: Perkhidmatan

[ctx: sInstallerOsxMMShowAll]
en: Show All
ms_MY: Tunjukkan Semua

[ctx: sInstallerOsxMMWindow]
en: Window
ms_MY: Tetingkap

[ctx: sInstallerOsxMMZoom]
en: Zoom
ms_MY: Zum

[ctx: sInstallerOsxMountFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to mount the downloaded Spotify disk image.
ms_MY: Ralat berlaku semasa cuba melekapkan imej cakera Spotify yang dimuat turun.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonDoNotMove]
en: Do not move
ms_MY: Jangan alih

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonMove]
en: Move to Applications folder
ms_MY: Alihkan ke folder Aplikasi

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationCouldNotMove]
en: Could not move to Applications folder
ms_MY: Tidak boleh alihkan ke folder Aplikasi

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoInDownloadsFolder]
en: This will keep your Downloads folder uncluttered.
ms_MY: Ini akan memastikan folder Muat Turun anda tidak berselerak.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoWillRequirePasswd]
en: Note that this will require an administrator password.
ms_MY: Perhatian, ini akan memerlukan kata laluan pentadbir.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionMessage]
en: I can move myself to the Applications folder if you'd like.
ms_MY: Jika anda mahu, saya boleh beralih ke folder Aplikasi.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitle]
en: Move to Applications folder?
ms_MY: Alihkan ke folder Aplikasi?

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitleHome]
en: Move to Applications folder in your Home folder?
ms_MY: Alihkan ke folder Aplikasi dalam folder Utama anda?

[ctx: sInstallerOsxQuitButtonTitle]
en: Quit
ms_MY: Keluar

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformDesc]
en: Sorry, this version of Spotify is for macOS %s or later.
ms_MY: Maaf, versi Spotify ini adalah untuk macOS %1$s atau lebih baharu.

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformHelp]
en: Find installers for older versions
ms_MY: Cari pemasang untuk versi lama

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformTitle]
en: Unsupported Platform
ms_MY: Platform Tidak Disokong

en: unknown
ms_MY: tidak diketahui
