Spotify 1.2.90.0.g940f8576 - en to lv_LV translation catalogue (186 entries)

en: &Copy
lv_LV: &Kopēt

en: &Delete
lv_LV: &Dzēst

en: &Develop
lv_LV: Izstrā&de

en: &Edit
lv_LV: &Rediģēt

en: &File
lv_LV: &Fails

en: &Help
lv_LV: Palīd&zība

en: &Log Out
lv_LV: &Atteikties

en: &Minimize to Tray
lv_LV: &Minimizēt uz ikonjoslu

en: &Next
lv_LV: &Nākamais

en: &Open Miniplayer
lv_LV: &Atvērt sīkatskaņotāju

en: &Paste
lv_LV: Ielī&mēt

en: &Pause
lv_LV: &Pauzēt

en: &Play
lv_LV: At&skaņot

en: &Playback
lv_LV: Ats&kaņošana

en: &Redo
lv_LV: At&celt atsaukšanu

en: &Reload
lv_LV: &Pārlādēt

en: &Repeat
lv_LV: At&kārtot

en: &Reset Zoom
lv_LV: Atie&statīt tālummaiņu

en: &Show Spotify
lv_LV: &Rādīt Spotify

en: &Shuffle
lv_LV: &Jaukt

en: &Troubleshooting
lv_LV: &Problēmu novēršana

en: &Undo
lv_LV: &Atsaukt

en: &View
lv_LV: &Skatīt

en: A new Spotify upgrade is available, but the automatic upgrade failed. The reason could be that Spotify was installed with another user account. You can continue using the current version or manually reinstall using the link below.
lv_LV: Pieejams Spotify jauninājums, bet automātiskā jaunināšana neizdevās. Iemesls tam var būt tāds, ka programma Spotify tika instalēta, izmantojot citu lietotāja kontu. Vari turpināt izmantot pašreizējo versiju vai manuāli instalēt atkārtoti, izmantojot saiti tālāk.

en: About Spotify
lv_LV: Par Spotify

en: Actual Size
lv_LV: Faktiskais izmērs

en: Add to Liked Songs
lv_LV: Pievienot sarakstam “Dziesmas, kas man patīk”

en: All Files
lv_LV: Visi faili

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
lv_LV: Vai tiešām vēlies atspējot aparatūras paātrināšanu?

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
    
    This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
lv_LV: Vai tiešām vēlies atspējot aparatūras paātrināšanu?Tādējādi tiks atspējota grafikas procesora (GPU) izmantošana tavā datorā – tas dažreiz var novērst grafikas problēmas, bet var arī padarīt Spotify darbību lēnāku, kad tiek pārzīmēts ekrāns.
    
    Lai šis iestatījums stātos spēkā, restartē Spotify.

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
lv_LV: Vai tiešām vēlies iespējot aparatūras paātrināšanu?

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
    
    This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
lv_LV: Vai tiešām vēlies iespējot aparatūras paātrināšanu?
    
    Tādējādi tiks iespējota grafikas procesora (GPU) izmantošana tavā datorā, kas var padarīt Spotify darbību ātrāku, kad tiek pārzīmēts ekrāns, tomēr dažos retos gadījumos arī radīt grafikas problēmas.
    
    Lai šis iestatījums stātos spēkā, restartē Spotify.

en: Are you sure you want to reset app data?
    
    This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
lv_LV: Vai tiešām vēlies atiestatīt lietotnes datus?
    
    Tas atiestatīs lietotni sākotnējā stāvoklī, un tā tiks restartēta. Tev tiks veikta atteikšanās un būs jāpiesakās lietotnē vēlreiz.

en: Are you sure?
lv_LV: Vai tiešām?

en: Audio Files
lv_LV: Audio faili

en: Bring All to Front
lv_LV: Pārnest visu priekšā

en: Cancel
lv_LV: Atcelt

en: Close
lv_LV: Aizvērt

en: Continue on this device
lv_LV: Turpināt šajā ierīcē

en: Copy
lv_LV: Kopēt

en: Copy Version Info
lv_LV: Kopēt versijas informāciju

en: Cu&t
lv_LV: &Izgriezt

en: Custom Files
lv_LV: Pielāgoti faili

en: Cut
lv_LV: Izgriezt

en: Delete
lv_LV: Dzēst

en: Develop
lv_LV: Izstrāde

en: Disable &Hardware Acceleration and Restart
lv_LV: Atspējot &aparatūras paātrināšanu un restartēt

en: Disable Hardware Acceleration and Restart
lv_LV: Atspējot aparatūras paātrināšanu un restartēt

en: Disable and Restart
lv_LV: Atspējot un restartēt

en: Do not show this message again
lv_LV: Vairs nerādīt šo paziņojumu

en: E&xit
lv_LV: I&ziet

en: Edit
lv_LV: Rediģēt

en: Emoji & Symbols
lv_LV: Emocijzīmes un simboli

en: Enable &Hardware Acceleration and Restart
lv_LV: Iespējot &aparatūras paātrināšanu un restartēt

en: Enable Hardware Acceleration and Restart
lv_LV: Iespējot aparatūras paātrināšanu un restartēt

en: Enable and Restart
lv_LV: Iespējot un restartēt

en: File
lv_LV: Fails

en: Filter
lv_LV: Filtrēt

en: Go Back
lv_LV: Pāriet atpakaļ

en: Go Forward
lv_LV: Pāriet uz priekšu

en: Hardware Acceleration
lv_LV: Aparatūras paātrināšana

en: Help
lv_LV: Palīdzība

en: Hide Others
lv_LV: Paslēpt citus

en: Hide Spotify
lv_LV: Paslēpt Spotify

en: Image Files
lv_LV: Attēlu faili

en: Licensing Information
lv_LV: Informācija par licencēšanu

en: Liked Songs
lv_LV: Dziesmas, kas man patīk

en: Local Files
lv_LV: Vietējie faili

en: Log Out
lv_LV: Atteikties

en: Migrating Spotify Cache
lv_LV: Spotify kešatmiņas migrēšana

en: Minimize
lv_LV: Minimizēt

en: New Playlist
lv_LV: Jauns mūzikas saraksts

en: New Playlist Folder
lv_LV: Jauna mūzikas sarakstu mape

en: Next
lv_LV: Tālāk

en: Not now
lv_LV: Ne tagad

en: Offline Mode
lv_LV: Bezsaistes režīms

en: Open File
lv_LV: Atvērt failu

en: Open Spotify
lv_LV: Atvērt Spotify

en: Open Spotify to pick up where you left off.
lv_LV: Atver Spotify, lai turpinātu klausīties iesākto.

en: P&references...
lv_LV: P&references…

en: P&revious
lv_LV: &Iepriekšējais

en: Paste
lv_LV: Ielīmēt

en: Pause
lv_LV: Pauzēt

en: Play
lv_LV: Atskaņot

en: Playback
lv_LV: Atskaņošana

en: Previous
lv_LV: Iepriekšējais

en: Private Session
lv_LV: Privāta sesija

en: Quit Spotify
lv_LV: Iziet no Spotify

en: Recently Played
lv_LV: Nesen atskaņots

en: Redo
lv_LV: Atcelt atsaukšanu

en: Reload
lv_LV: Pārlādēt

en: Remove from Liked Songs
lv_LV: Noņemt no saraksta “Dziesmas, kas man patīk”

en: Repeat
lv_LV: Atkārtot

en: Report &Issue...
lv_LV: Ziņot par &problēmu…

en: Report Issue...
lv_LV: Ziņot par problēmu…

en: Reset &App Data and Restart
lv_LV: Atiestatīt &lietotnes datus un restartēt

en: Reset App Data and Restart
lv_LV: Atiestatīt lietotnes datus un restartēt

en: Restart Spotify
lv_LV: Restartēt Spotify

en: SCTA Information
lv_LV: SCTA informācija

en: Search
lv_LV: Meklēt

en: Seek Backward
lv_LV: Meklēt atpakaļ

en: Seek Forward
lv_LV: Meklēt uz priekšu

en: Select &All
lv_LV: Atlasīt &visu

en: Select All
lv_LV: Atlasīt visu

en: Services
lv_LV: Pakalpojumi

en: Show &Logs in Explorer
lv_LV: Rādīt &žurnālus pārlūkprogrammā Explorer

en: Show All
lv_LV: Rādīt visu

en: Show Logs in Finder
lv_LV: Rādīt žurnālus programmā Finder

en: Shuffle
lv_LV: Jaukt

en: Skip
lv_LV: Izlaist

en: Spotify Community
lv_LV: Spotify kopiena

en: Spotify Failed to Upgrade
lv_LV: Neizdevās jaunināt Spotify

en: Spotify Help
lv_LV: Spotify palīdzība

en: Spotify needs your permission to install an update.
lv_LV: Spotify nepieciešama tava atļauja, lai instalētu atjauninājumu.

en: The cache contains local copies of music data, playlists and album art.
lv_LV: Kešatmiņa ietver mūzikas datu, mūzikas sarakstu un albumu noformējumu lokālās kopijas.

en: Third-party Software
lv_LV: Trešās puses programmatūra

en: This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
lv_LV: Tādējādi tiks atspējota grafikas procesora (GPU) izmantošana tavā datorā – tas dažreiz var novērst grafikas problēmas, bet var arī padarīt Spotify darbību lēnāku, kad tiek pārzīmēts ekrāns.
    
    Lai šis iestatījums stātos spēkā, restartē Spotify.

en: This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
lv_LV: Tādējādi tiks iespējota grafikas procesora (GPU) izmantošana tavā datorā, kas var padarīt Spotify darbību ātrāku, kad tiek pārzīmēts ekrāns, tomēr dažos retos gadījumos arī radīt grafikas problēmas.
    
    Lai šis iestatījums stātos spēkā, restartē Spotify.

en: This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
lv_LV: Tas atiestatīs lietotni sākotnējā stāvoklī, un tā tiks restartēta. Tev tiks veikta atteikšanās un būs jāpiesakās lietotnē vēlreiz.

en: Troubleshooting
lv_LV: Problēmu novēršana

en: Undo
lv_LV: Atsaukt

en: Video Files
lv_LV: Video faili

en: View
lv_LV: Skatīt

en: Volume &Down
lv_LV: &Samazināt skaļumu

en: Volume &Up
lv_LV: &Palielināt skaļumu

en: Volume Down
lv_LV: Samazināt skaļumu

en: Volume Up
lv_LV: Palielināt skaļumu

en: Window
lv_LV: Logs

en: Windows (32 bit)
lv_LV: Windows (32 bitu)

en: Windows (64 bit)
lv_LV: Windows (64 bitu)

en: Your &Account
lv_LV: Tavs &konts

en: Your Account
lv_LV: Tavs konts

en: Your Episodes
lv_LV: Manas sērijas

en: Zoom
lv_LV: Tālummaiņa

en: Zoom &In
lv_LV: Tuvi&nāt

en: Zoom &Out
lv_LV: Tāli&nāt

en: Zoom In
lv_LV: Tuvināt

en: Zoom Out
lv_LV: Tālināt

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSAppleMusicUsageDescription]
en: Spotify will scan your Music folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
lv_LV: Spotify pārmeklēs tavu mapi Mūzika, lai atrastu audio failus. Ja Spotify iestatījumos iespējosi opciju Vietējie faili, tie būs atrodami sānu navigācijas joslā.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSBluetoothAlwaysUsageDescription]
en: This will allow Spotify to find Bluetooth accessories.
lv_LV: Tas atļaus Spotify atrast Bluetooth piederumus.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSDownloadsFolderUsageDescription]
en: Spotify will scan your Downloads folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
lv_LV: Spotify pārmeklēs tavu mapi Lejupielādes, lai atrastu audio failus. Ja Spotify iestatījumos iespējosi opciju Vietējie faili, tie būs atrodami sānu navigācijas joslā.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSLocalNetworkUsageDescription]
en: This lets you listen on different devices. Spotify will also get access to local audio files.
lv_LV: Izmantojot šo iespēju, vari klausīties dažādās ierīcēs. Spotify arī iegūst piekļuvi vietējiem audio failiem.

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleDisplayName]
en: Spotify Installer
lv_LV: Spotify instalētājs

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleName]
en: Spotify Installer
lv_LV: Spotify instalētājs

[ctx: sInstallerOsxAskUserToAuthenticate.]
en: Spotify needs permission to install.
lv_LV: Spotify nepieciešama atļauja, lai instalētu.

[ctx: sInstallerOsxAskUserToQuitSpotify]
en: Please quit Spotify and try again
lv_LV: Lūdzu, izej no Spotify un mēģini vēlreiz

[ctx: sInstallerOsxContinueInBackground]
en: Continue in background
lv_LV: Turpināt fonā

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to download Spotify.
lv_LV: Mēģinot lejupielādēt Spotify, radās kļūda.

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedRetryIn]
en: Download failed. Retrying in %ds.
lv_LV: Lejupielāde neizdevās. Nākamais mēģinājums pēc %1$d s.

[ctx: sInstallerOsxDownloadingSpotify]
en: Downloading Spotify…
lv_LV: Lejupielādē Spotify…

[ctx: sInstallerOsxExtractionFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to extract Spotify.
lv_LV: Mēģinot izgūt Spotify, radās kļūda.

[ctx: sInstallerOsxGenericErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
lv_LV: Mēģinot instalēt Spotify, radās kļūda.

[ctx: sInstallerOsxInstallFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
lv_LV: Mēģinot instalēt Spotify, radās kļūda.

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailed]
en: Installation Failed
lv_LV: Instalēšana neizdevās

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailedDefaultButtonTitle]
en: Download from Spotify.com
lv_LV: Lejupielādēt no Spotify.com

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteContinueButtonTitle]
en: Continue Installation
lv_LV: Turpināt instalēšanu

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteDesc]
en: The installation of Spotify is almost complete. Do you really want to quit?
lv_LV: Spotify instalēšana ir gandrīz pabeigta. Vai tiešām vēlies iziet?

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteTitle]
en: Installation Incomplete
lv_LV: Instalēšana nepilnīga

[ctx: sInstallerOsxInstallingSpotify]
en: Installing Spotify…
lv_LV: Instalē Spotify…

[ctx: sInstallerOsxMMAboutInstallSpotify]
en: About Install Spotify
lv_LV: Par Instalēt Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMBringAllToFront]
en: Bring All to Front
lv_LV: Pārnest visu priekšā

[ctx: sInstallerOsxMMHelp]
en: Help
lv_LV: Palīdzība

[ctx: sInstallerOsxMMHideInstallSpotify]
en: Hide Install Spotify
lv_LV: Paslēpt Instalēt Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMHideOthers]
en: Hide Others
lv_LV: Paslēpt citus

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotify]
en: Install Spotify
lv_LV: Instalēt Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotifyHelp]
en: Install Spotify Help
lv_LV: Instalēt Spotify palīdzība

[ctx: sInstallerOsxMMMinimize]
en: Minimize
lv_LV: Minimizēt

[ctx: sInstallerOsxMMQuitInstallSpotify]
en: Quit Install Spotify
lv_LV: Iziet no Instalēt Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMServices]
en: Services
lv_LV: Pakalpojumi

[ctx: sInstallerOsxMMShowAll]
en: Show All
lv_LV: Rādīt visu

[ctx: sInstallerOsxMMWindow]
en: Window
lv_LV: Logs

[ctx: sInstallerOsxMMZoom]
en: Zoom
lv_LV: Tālummaiņa

[ctx: sInstallerOsxMountFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to mount the downloaded Spotify disk image.
lv_LV: Mēģinot uzstādīt lejupielādēti Spotify diska attēlu, radās kļūda.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonDoNotMove]
en: Do not move
lv_LV: Nepārvietot

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonMove]
en: Move to Applications folder
lv_LV: Pārvietot uz mapi Programmas

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationCouldNotMove]
en: Could not move to Applications folder
lv_LV: Nevarēja pārvietot uz mapi Programmas

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoInDownloadsFolder]
en: This will keep your Downloads folder uncluttered.
lv_LV: Tādējādi tiks uzturēta kārtība tavā mapē Lejupielādes.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoWillRequirePasswd]
en: Note that this will require an administrator password.
lv_LV: Ņem vērā, ka tam ir nepieciešama administratora parole.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionMessage]
en: I can move myself to the Applications folder if you'd like.
lv_LV: Ja vēlies, es varu to pārvietot uz mapi Programmas tavā vietā.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitle]
en: Move to Applications folder?
lv_LV: Vai pārvietot uz mapi Programmas?

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitleHome]
en: Move to Applications folder in your Home folder?
lv_LV: Vai pārvietot uz mapi Programmas tavā mapē Sākums?

[ctx: sInstallerOsxQuitButtonTitle]
en: Quit
lv_LV: Iziet

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformDesc]
en: Sorry, this version of Spotify is for macOS %s or later.
lv_LV: Diemžēl šī Spotify versija ir paredzēta macOS %1$s vai jaunākai versijai.

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformHelp]
en: Find installers for older versions
lv_LV: Atrast instalēšanas programmas vecākām versijām

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformTitle]
en: Unsupported Platform
lv_LV: Neatbalstīta platforma

en: unknown
lv_LV: (nezināma)
