Spotify 1.2.90.0.g940f8576 - en to hu_HU translation catalogue (187 entries)

en: &Copy
hu_HU: &Másolás

en: &Delete
hu_HU: &Törlés

en: &Develop
hu_HU: &Fejlesztés

en: &Edit
hu_HU: &Szerkesztés

en: &File
hu_HU: &Fájl

en: &Help
hu_HU: &Súgó

en: &Log Out
hu_HU: &Kijelentkezés

en: &Minimize to Tray
hu_HU: &Kicsinyítés a jobb alsó sarokba

en: &Next
hu_HU: &Következő

en: &Open Miniplayer
hu_HU: &Minilejátszó megnyitása

en: &Paste
hu_HU: &Beillesztés

en: &Pause
hu_HU: &Szünet

en: &Play
hu_HU: &Lejátszás

en: &Playback
hu_HU: &Lejátszás

en: &Redo
hu_HU: &Ismétlés

en: &Reload
hu_HU: Újratöltés

en: &Repeat
hu_HU: &Ismétlés

en: &Reset Zoom
hu_HU: &Eredeti méret

en: &Show Spotify
hu_HU: Spotify &megjelenítése

en: &Shuffle
hu_HU: &Véletlen sorrend

en: &Troubleshooting
hu_HU: Hibaelhárítás

en: &Undo
hu_HU: &Visszavonás

en: &View
hu_HU: &Nézet

en: A new Spotify upgrade is available, but the automatic upgrade failed. The reason could be that Spotify was installed with another user account. You can continue using the current version or manually reinstall using the link below.
hu_HU: Megjelent egy frissítés a Spotifyhoz, de nem sikerült automatikusan telepíteni. Ennek egy lehetséges oka, hogy egy másik felhasználói fiókkal telepítetted korábban a Spotifyt. Továbbra is használhatod a jelenlegi verziót, de az alábbi linkre kattintva újra is telepítheted az alkalmazást.

en: About Spotify
hu_HU: A Spotify névjegye

en: Actual Size
hu_HU: Tényleges méret

en: Add to Liked Songs
hu_HU: Hozzáadás a Kedvelt dalokhoz

en: All Files
hu_HU: Összes fájl

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
hu_HU: Biztosan letiltod a hardveres gyorsítást?

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
    
    This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
hu_HU: Biztosan letiltod a hardveres gyorsítást?Ezzel letiltod a számítógép grafikai processzorának (GPU) használatát, ami megoldhatja a grafikai problémákat, de előfordulhat, hogy lassabb lesz tőle a Spotify képernyőfrissítése.
    
    A beállítás a Spotify újraindítása után lép életbe.

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
hu_HU: Biztosan engedélyezed a hardveres gyorsítást?

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
    
    This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
hu_HU: Biztosan engedélyezed a hardveres gyorsítást?
    
    Ezzel engedélyezed a számítógép grafikai processzorának (GPU) használatát, ami gyorsabbá teheti a Spotify képernyőfrissítését, de egyes esetekben grafikai problémákat is okozhat.
    
    A beállítás a Spotify újraindítása után lép életbe.

en: Are you sure you want to reset app data?
    
    This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
hu_HU: Biztosan vissza szeretnéd állítani az alkalmazás adatait?
    
    Ezzel visszaállítod az alkalmazást az eredeti állapotába, és újraindítod. Kijelentkezel az alkalmazásból, és újra be kell jelentkezned.

en: Are you sure?
hu_HU: Biztos vagy benne?

en: Audio Files
hu_HU: Hangfájlok

en: Bring All to Front
hu_HU: Összes előtérbe hozása

en: Cancel
hu_HU: Mégse

en: Close
hu_HU: Bezárás

en: Continue on this device
hu_HU: Folytatás ezen az eszközön

en: Copy
hu_HU: Másolás

en: Copy Version Info
hu_HU: Verzióinformáció másolása

en: Cu&t
hu_HU: &Kivágás

en: Custom Files
hu_HU: Egyéni fájlok

en: Cut
hu_HU: Kivágás

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Develop
hu_HU: Fejlesztés

en: Disable &Hardware Acceleration and Restart
hu_HU: Hardveres gyorsítás letiltása, és újraindítás

en: Disable Hardware Acceleration and Restart
hu_HU: Hardveres gyorsítás letiltása, és újraindítás

en: Disable and Restart
hu_HU: Letiltás és újraindítás

en: Do not show this message again
hu_HU: Ne jelenjen meg többé ez az üzenet

en: E&xit
hu_HU: &Kilépés

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Emoji & Symbols
hu_HU: Hangulatjelek és szimbólumok

en: Enable &Hardware Acceleration and Restart
hu_HU: Hardveres gyorsítás engedélyezése, és újraindítás

en: Enable Hardware Acceleration and Restart
hu_HU: Hardveres gyorsítás engedélyezése, és újraindítás

en: Enable and Restart
hu_HU: Engedélyezés és újraindítás

en: File
hu_HU: Fájl

en: Filter
hu_HU: Szűrő

en: Go Back
hu_HU: Vissza

en: Go Forward
hu_HU: Tovább

en: Hardware Acceleration
hu_HU: Hardveres gyorsítás

en: Help
hu_HU: Súgó

en: Hide Others
hu_HU: A többi elrejtése

en: Hide Spotify
hu_HU: A Spotify elrejtése

en: Image Files
hu_HU: Képfájlok

en: Licensing Information
hu_HU: Licencinformációk

en: Liked Songs
hu_HU: Kedvelt dalok

en: Local Files
hu_HU: Helyi fájlok

en: Log Out
hu_HU: Kijelentkezés

en: Migrating Spotify Cache
hu_HU: A Spotify gyorsítótárának áttelepítése

en: Minimize
hu_HU: Kis méret

en: New Playlist
hu_HU: Új műsorlista

en: New Playlist Folder
hu_HU: Új műsorlistamappa

en: Next
hu_HU: Következő

en: Not now
hu_HU: Most nem

en: Offline Mode
hu_HU: Offline mód

en: Open File
hu_HU: Fájl megnyitása

en: Open Spotify
hu_HU: A Spotify megnyitása

en: Open Spotify to pick up where you left off.
hu_HU: Nyisd meg a Spotifyt, és folytasd ott, ahol abbahagytad.

en: P&references...
hu_HU: &Beállítások...

en: P&revious
hu_HU: &Előző

en: Paste
hu_HU: Beillesztés

en: Pause
hu_HU: Szünet

en: Play
hu_HU: Lejátszás

en: Playback
hu_HU: Lejátszás

en: Preferences
hu_HU: Beállítások

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Private Session
hu_HU: Privát zenehallgatás

en: Quit Spotify
hu_HU: Kilépés a Spotifyból

en: Recently Played
hu_HU: Mostanában hallgatott

en: Redo
hu_HU: Ismét

en: Reload
hu_HU: Újratöltés

en: Remove from Liked Songs
hu_HU: Eltávolítás a Kedvelt dalokból

en: Repeat
hu_HU: Ismétlés

en: Report &Issue...
hu_HU: &Probléma bejelentése…

en: Report Issue...
hu_HU: Probléma bejelentése…

en: Reset &App Data and Restart
hu_HU: Alkalmazás adatainak visszaállítása, és újraindítás

en: Reset App Data and Restart
hu_HU: Alkalmazás adatainak visszaállítása, és újraindítás

en: Restart Spotify
hu_HU: Spotify újraindítása

en: SCTA Information
hu_HU: SCTA-információk

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Seek Backward
hu_HU: Ugrás vissza

en: Seek Forward
hu_HU: Ugrás előre

en: Select &All
hu_HU: Ö&sszes kijelölése

en: Select All
hu_HU: Összes kijelölése

en: Services
hu_HU: Szolgáltatások

en: Show &Logs in Explorer
hu_HU: Naplók megjelenítése az Explorerben

en: Show All
hu_HU: Összes megjelenítése

en: Show Logs in Finder
hu_HU: Naplók megjelenítése a Finderben

en: Shuffle
hu_HU: Véletlen sorrend

en: Skip
hu_HU: Átugrás

en: Spotify Community
hu_HU: Spotify-közösség

en: Spotify Failed to Upgrade
hu_HU: Nem sikerült frissíteni a Spotifyt

en: Spotify Help
hu_HU: A Spotify súgója

en: Spotify needs your permission to install an update.
hu_HU: A Spotify az engedélyed kéri egy frissítés telepítéséhez.

en: The cache contains local copies of music data, playlists and album art.
hu_HU: A gyorsítótár helyi másolatot tárol a zenéidből, lejátszási listáidból és albumborítóidból.

en: Third-party Software
hu_HU: Külső felek szoftverei

en: This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
hu_HU: Ezzel letiltod a számítógép grafikai processzorának (GPU) használatát, ami megoldhatja a grafikai problémákat, de az is előfordulhat, hogy lassabb lesz tőle a Spotify képernyőfrissítése.
    
    A beállítás a Spotify újraindítása után lép életbe.

en: This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
hu_HU: Ezzel engedélyezed a számítógép grafikai processzorának (GPU) használatát, ami gyorsabbá teheti a Spotify képernyőfrissítését, de egyes esetekben grafikai problémákat is okozhat.
    
    A beállítás a Spotify újraindítása után lép életbe.

en: This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
hu_HU: Ezzel visszaállítod az alkalmazást az eredeti állapotába, és újraindítod. Kijelentkezel az alkalmazásból, és újra be kell jelentkezned.

en: Troubleshooting
hu_HU: Hibaelhárítás

en: Undo
hu_HU: Visszavonás

en: Video Files
hu_HU: Videofájlok

en: View
hu_HU: Nézet

en: Volume &Down
hu_HU: H&alkítás

en: Volume &Up
hu_HU: &Hangosítás

en: Volume Down
hu_HU: Hangerő le

en: Volume Up
hu_HU: Hangerő fel

en: Window
hu_HU: Ablak

en: Windows (32 bit)
hu_HU: Windows (32 bites)

en: Windows (64 bit)
hu_HU: Windows (64 bites)

en: Your &Account
hu_HU: &Saját fiók

en: Your Account
hu_HU: Saját fiók

en: Your Episodes
hu_HU: Epizódjaim

en: Zoom
hu_HU: Nagyítás

en: Zoom &In
hu_HU: &Nagyítás

en: Zoom &Out
hu_HU: &Kicsinyítés

en: Zoom In
hu_HU: Nagyítás

en: Zoom Out
hu_HU: Kicsinyítés

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSAppleMusicUsageDescription]
en: Spotify will scan your Music folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
hu_HU: A Spotify átvizsgálja a Zene mappádat, hangfájlok után kutatva. Az oldalsó navigációs panelen találod meg őket, ha engedélyezed a Helyi fájlok funkciót a Spotify beállításaiban.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSBluetoothAlwaysUsageDescription]
en: This will allow Spotify to find Bluetooth accessories.
hu_HU: Ez lehetővé teszi a Spotify számára, hogy megtalálja a Bluetooth-kiegészítőket.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSDownloadsFolderUsageDescription]
en: Spotify will scan your Downloads folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
hu_HU: A Spotify átvizsgálja a Letöltések mappádat, audiofájlok után kutatva. Az oldalsó navigációs panelen találod meg őket, ha engedélyezed a Helyi fájlok funkciót a Spotify beállításaiban.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSLocalNetworkUsageDescription]
en: This lets you listen on different devices. Spotify will also get access to local audio files.
hu_HU: Így más készülékeken is hallgathatod a tartalmakat. Továbbá a Spotify hozzáférést kap a helyi hangfájlokhoz.

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleDisplayName]
en: Spotify Installer
hu_HU: A Spotify telepítője

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleName]
en: Spotify Installer
hu_HU: A Spotify telepítője

[ctx: sInstallerOsxAskUserToAuthenticate.]
en: Spotify needs permission to install.
hu_HU: A Spotify engedélyt kér a telepítésre.

[ctx: sInstallerOsxAskUserToQuitSpotify]
en: Please quit Spotify and try again
hu_HU: Lépj ki a Spotifyból, és próbáld meg újból

[ctx: sInstallerOsxContinueInBackground]
en: Continue in background
hu_HU: Folytatás a háttérben

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to download Spotify.
hu_HU: Hiba történt a Spotify letöltésekor.

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedRetryIn]
en: Download failed. Retrying in %ds.
hu_HU: Sikertelen letöltés. %1$d másodperc múlva újra próbálkozunk.

[ctx: sInstallerOsxDownloadingSpotify]
en: Downloading Spotify…
hu_HU: A Spotify letöltése…

[ctx: sInstallerOsxExtractionFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to extract Spotify.
hu_HU: Hiba történt a Spotify kibontásakor.

[ctx: sInstallerOsxGenericErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
hu_HU: Hiba történt a Spotify telepítésekor.

[ctx: sInstallerOsxInstallFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
hu_HU: Hiba történt a Spotify telepítésekor.

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailed]
en: Installation Failed
hu_HU: A telepítés nem sikerült

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailedDefaultButtonTitle]
en: Download from Spotify.com
hu_HU: Letöltés a Spotify.com webhelyről

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteContinueButtonTitle]
en: Continue Installation
hu_HU: Telepítés folytatása

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteDesc]
en: The installation of Spotify is almost complete. Do you really want to quit?
hu_HU: A Spotify telepítése majdnem befejeződött. Biztosan kilépsz?

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteTitle]
en: Installation Incomplete
hu_HU: A telepítés nem fejeződött be

[ctx: sInstallerOsxInstallingSpotify]
en: Installing Spotify…
hu_HU: A Spotify telepítése…

[ctx: sInstallerOsxMMAboutInstallSpotify]
en: About Install Spotify
hu_HU: A Spotify telepítéséről

[ctx: sInstallerOsxMMBringAllToFront]
en: Bring All to Front
hu_HU: Összes előtérbe hozása

[ctx: sInstallerOsxMMHelp]
en: Help
hu_HU: Súgó

[ctx: sInstallerOsxMMHideInstallSpotify]
en: Hide Install Spotify
hu_HU: A Spotify telepítőjének elrejtése

[ctx: sInstallerOsxMMHideOthers]
en: Hide Others
hu_HU: A többi elrejtése

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotify]
en: Install Spotify
hu_HU: A Spotify telepítése

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotifyHelp]
en: Install Spotify Help
hu_HU: Segítség a Spotify telepítéséhez

[ctx: sInstallerOsxMMMinimize]
en: Minimize
hu_HU: Kis méret

[ctx: sInstallerOsxMMQuitInstallSpotify]
en: Quit Install Spotify
hu_HU: Kilépés a Spotify telepítőjéből

[ctx: sInstallerOsxMMServices]
en: Services
hu_HU: Szolgáltatások

[ctx: sInstallerOsxMMShowAll]
en: Show All
hu_HU: Összes megjelenítése

[ctx: sInstallerOsxMMWindow]
en: Window
hu_HU: Ablak

[ctx: sInstallerOsxMMZoom]
en: Zoom
hu_HU: Nagyítás

[ctx: sInstallerOsxMountFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to mount the downloaded Spotify disk image.
hu_HU: Hiba történt a letöltött Spotify-lemezkép csatlakoztatásakor.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonDoNotMove]
en: Do not move
hu_HU: Ne helyezze át

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonMove]
en: Move to Applications folder
hu_HU: Áthelyezés az Alkalmazások mappába

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationCouldNotMove]
en: Could not move to Applications folder
hu_HU: Nem lehetett áthelyezni az Alkalmazások mappába

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoInDownloadsFolder]
en: This will keep your Downloads folder uncluttered.
hu_HU: Így nem lesz rendetlen a Letöltések mappád.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoWillRequirePasswd]
en: Note that this will require an administrator password.
hu_HU: Figyelj arra, hogy ehhez rendszergazdai jelszó szükséges.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionMessage]
en: I can move myself to the Applications folder if you'd like.
hu_HU: Áthelyezhetem magam az Alkalmazások mappába, ha szeretnéd.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitle]
en: Move to Applications folder?
hu_HU: Áthelyezed az Alkalmazások mappába?

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitleHome]
en: Move to Applications folder in your Home folder?
hu_HU: Áthelyezed a saját mappád Alkalmazások mappájába?

[ctx: sInstallerOsxQuitButtonTitle]
en: Quit
hu_HU: Kilépés

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformDesc]
en: Sorry, this version of Spotify is for macOS %s or later.
hu_HU: Sajnáljuk, de a Spotify ezen verziója a macOS %1$s vagy az annál újabb verziók számára készült.

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformHelp]
en: Find installers for older versions
hu_HU: Telepítők keresése a régebbi verziókhoz

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformTitle]
en: Unsupported Platform
hu_HU: Nem támogatott platform

en: unknown
hu_HU: ismeretlen
