Spotify 1.2.90.0.g940f8576 - en to hr_HR translation catalogue (187 entries)

en: &Copy
hr_HR: &Kopiraj

en: &Delete
hr_HR: &Izbriši

en: &Develop
hr_HR: &Razvoj

en: &Edit
hr_HR: &Uredi

en: &File
hr_HR: &Datoteka

en: &Help
hr_HR: &Pomoć

en: &Log Out
hr_HR: &Odjava

en: &Minimize to Tray
hr_HR: &Smanji na traku

en: &Next
hr_HR: &Sljedeće

en: &Open Miniplayer
hr_HR: &Otvori Miniplayer

en: &Paste
hr_HR: &Zalijepi

en: &Pause
hr_HR: &Pauza

en: &Play
hr_HR: &Reproduciraj

en: &Playback
hr_HR: &Reprodukcija

en: &Redo
hr_HR: &Ponovi

en: &Reload
hr_HR: &Ponovno učitaj

en: &Repeat
hr_HR: &Ponavljanje

en: &Reset Zoom
hr_HR: &Poništi zumiranje

en: &Show Spotify
hr_HR: &Prikaži Spotify

en: &Shuffle
hr_HR: &Nasumično

en: &Troubleshooting
hr_HR: &Rješavanje problema

en: &Undo
hr_HR: &Poništi

en: &View
hr_HR: &Prikaz

en: A new Spotify upgrade is available, but the automatic upgrade failed. The reason could be that Spotify was installed with another user account. You can continue using the current version or manually reinstall using the link below.
hr_HR: Dostupna je nova nadogradnja Spotifyja, no automatska nadogradnja nije uspjela. To se možda dogodilo jer je Spotify instaliran upotrebom računa drugog korisnika. Možete nastaviti koristiti trenutačnu verziju ili ručno ponovite instalaciju koristeći poveznicu u nastavku.

en: About Spotify
hr_HR: O Spotifyju

en: Actual Size
hr_HR: Stvarna veličina

en: Add to Liked Songs
hr_HR: Dodajte u pjesme koje vam se sviđaju

en: All Files
hr_HR: Sve datoteke

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite onemogućiti hardversko ubrzanje?

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
    
    This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
hr_HR: Jeste li sigurni da želite onemogućiti hardversko ubrzanje?
    
    To će onemogućiti upotrebu grafičkog procesora (GPU) vašeg računala. Tako će se u nekim slučajevima riješiti problemi s grafikom, no Spotify zbog toga može sporije raditi prilikom osvježavanja prikaza.
    
    Za primjenu ove postavke morate ponovno pokrenuti Spotify.

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite omogućiti hardversko ubrzanje?

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
    
    This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
hr_HR: Jeste li sigurni da želite omogućiti hardversko ubrzanje?To će omogućiti upotrebu grafičkog procesora (GPU) vašeg računala zbog čega će Spotify potencijalno brže osvježavati prikaz. Međutim, u rijetkim slučajevima može doći do problema s grafikom.
    
    Za primjenu ove postavke morate ponovno pokrenuti Spotify.

en: Are you sure you want to reset app data?
    
    This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
hr_HR: Jeste li sigurni da želite poništiti podatke aplikacije?
    
    Ovo će aplikaciju vratiti u izvorno stanje i ponovno pokrenuti. Bit ćete odjavljeni i trebat ćete se ponovno prijaviti.

en: Are you sure?
hr_HR: Jeste li sigurni?

en: Audio Files
hr_HR: Audio datoteke

en: Bring All to Front
hr_HR: Postavi sve naprijed

en: Cancel
hr_HR: Odustani

en: Close
hr_HR: Zatvori

en: Continue on this device
hr_HR: Nastavite na ovom uređaju

en: Copy
hr_HR: Kopiraj

en: Copy Version Info
hr_HR: Kopiraj informacije o verziji

en: Cu&t
hr_HR: I&zreži

en: Custom Files
hr_HR: Prilagođene datoteke

en: Cut
hr_HR: Izreži

en: Delete
hr_HR: Izbriši

en: Develop
hr_HR: Razvoj

en: Disable &Hardware Acceleration and Restart
hr_HR: Onemogući &hardversko ubrzanje i ponovno pokreni

en: Disable Hardware Acceleration and Restart
hr_HR: Onemogući hardversko ubrzanje i ponovno pokreni

en: Disable and Restart
hr_HR: Onemogući i ponovno pokreni

en: Do not show this message again
hr_HR: Nemoj više prikazivati ovu poruku

en: E&xit
hr_HR: &Zatvori Spotify

en: Edit
hr_HR: Uredi

en: Emoji & Symbols
hr_HR: Emojiji i simboli

en: Enable &Hardware Acceleration and Restart
hr_HR: Omogući &hardversko ubrzanje i ponovno pokreni

en: Enable Hardware Acceleration and Restart
hr_HR: Omogući hardversko ubrzanje i ponovno pokreni

en: Enable and Restart
hr_HR: Omogući i ponovno pokreni

en: File
hr_HR: Datoteka

en: Filter
hr_HR: Filtriraj

en: Go Back
hr_HR: Natrag

en: Go Forward
hr_HR: Naprijed

en: Hardware Acceleration
hr_HR: Hardversko ubrzanje

en: Help
hr_HR: Pomoć

en: Hide Others
hr_HR: Sakrij drugo

en: Hide Spotify
hr_HR: Sakrij Spotify

en: Image Files
hr_HR: Datoteke slika

en: Licensing Information
hr_HR: Informacije o licenciranju

en: Liked Songs
hr_HR: Pjesme koje vam se sviđaju

en: Local Files
hr_HR: Lokalne datoteke

en: Log Out
hr_HR: Odjava

en: Migrating Spotify Cache
hr_HR: Migracija Spotifyjeve predmemorije

en: Minimize
hr_HR: Smanji

en: New Playlist
hr_HR: Novi popis za reprodukciju

en: New Playlist Folder
hr_HR: Nova mapa popisa za reprodukciju

en: Next
hr_HR: Sljedeće

en: Not now
hr_HR: Ne sada

en: Offline Mode
hr_HR: Izvanmrežni način

en: Open File
hr_HR: Otvori datoteku

en: Open Spotify
hr_HR: Otvori Spotify

en: Open Spotify to pick up where you left off.
hr_HR: Otvorite Spotify kako biste nastavili tamo gdje ste stali.

en: P&references...
hr_HR: P&referencije…

en: P&revious
hr_HR: &Prethodno

en: Paste
hr_HR: Zalijepi

en: Pause
hr_HR: Pauziraj

en: Play
hr_HR: Reproduciraj

en: Playback
hr_HR: Reprodukcija

en: Preferences
hr_HR: Postavke

en: Previous
hr_HR: Prethodno

en: Private Session
hr_HR: Privatna sesija

en: Quit Spotify
hr_HR: Zatvori Spotify

en: Recently Played
hr_HR: Nedavno reproducirano

en: Redo
hr_HR: Ponovi

en: Reload
hr_HR: Ponovno učitaj

en: Remove from Liked Songs
hr_HR: Uklonite iz pjesama koje vam se sviđaju

en: Repeat
hr_HR: Ponovi

en: Report &Issue...
hr_HR: Prijava &problema…

en: Report Issue...
hr_HR: Prijava problema…

en: Reset &App Data and Restart
hr_HR: Poništi &podatke aplikacije i ponovno pokreni

en: Reset App Data and Restart
hr_HR: Poništi podatke aplikacije i ponovno pokreni

en: Restart Spotify
hr_HR: Ponovno pokreni Spotify

en: SCTA Information
hr_HR: Informacije o SCTA-u

en: Search
hr_HR: Tražilica

en: Seek Backward
hr_HR: Preskoči unatrag

en: Seek Forward
hr_HR: Preskoči unaprijed

en: Select &All
hr_HR: Odaberi &sve

en: Select All
hr_HR: Odaberi sve

en: Services
hr_HR: Usluge

en: Show &Logs in Explorer
hr_HR: Prikaži &zapisnike u Istraživaču

en: Show All
hr_HR: Prikaži sve

en: Show Logs in Finder
hr_HR: Prikaži zapisnike u Tražilu

en: Shuffle
hr_HR: Nasumično

en: Skip
hr_HR: Preskoči

en: Spotify Community
hr_HR: Spotify zajednica

en: Spotify Failed to Upgrade
hr_HR: Nadogradnja Spotifya nije uspjela

en: Spotify Help
hr_HR: Spotify pomoć

en: Spotify needs your permission to install an update.
hr_HR: Spotify treba vaše dopuštenje za instalaciju ažuriranja.

en: The cache contains local copies of music data, playlists and album art.
hr_HR: Predmemorija sadrži lokalne kopije glazbenih podataka, popisa za reprodukcija i vizuala albuma.

en: Third-party Software
hr_HR: Softver treće strane

en: This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
hr_HR: To će onemogućiti upotrebu grafičkog procesora (GPU) vašeg računala. Tako će se u nekim slučajevima riješiti problemi s grafikom, no Spotify zbog toga može sporije raditi prilikom osvježavanja prikaza.
    
    Za primjenu ove postavke morate ponovno pokrenuti Spotify.

en: This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
hr_HR: To će omogućiti upotrebu grafičkog procesora (GPU) vašeg računala zbog čega će Spotify potencijalno brže osvježavati prikaz. Međutim, u rijetkim slučajevima može doći do problema s grafikom.
    
    Za primjenu ove postavke morate ponovno pokrenuti Spotify.

en: This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
hr_HR: Ovo će aplikaciju vratiti u izvorno stanje i ponovno pokrenuti. Bit ćete odjavljeni i trebat ćete se ponovno prijaviti.

en: Troubleshooting
hr_HR: Rješavanje problema

en: Undo
hr_HR: Poništi

en: Video Files
hr_HR: Video datoteke

en: View
hr_HR: Pregled

en: Volume &Down
hr_HR: &Smanji glasnoću

en: Volume &Up
hr_HR: &Pojačaj glasnoću

en: Volume Down
hr_HR: Smanji glasnoću

en: Volume Up
hr_HR: Pojačaju glasnoću

en: Window
hr_HR: Prozor

en: Windows (32 bit)
hr_HR: Windows (32-bitni)

en: Windows (64 bit)
hr_HR: Windows (64-bitni)

en: Your &Account
hr_HR: Vaš &račun

en: Your Account
hr_HR: Moj račun

en: Your Episodes
hr_HR: Vaše epizode

en: Zoom
hr_HR: Zumiranje

en: Zoom &In
hr_HR: &Povećaj

en: Zoom &Out
hr_HR: &Smanji

en: Zoom In
hr_HR: Povećaj

en: Zoom Out
hr_HR: Smanji

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSAppleMusicUsageDescription]
en: Spotify will scan your Music folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
hr_HR: Spotify će tražiti audiodatoteke u vašoj mapi Glazba. Ako u postavkama Spotifyja omogućite opciju Lokalne datoteke, datoteke ćete pronaći u bočnoj navigaciji.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSBluetoothAlwaysUsageDescription]
en: This will allow Spotify to find Bluetooth accessories.
hr_HR: To će Spotifyju omogućiti pronaći Bluetooth dodatke.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSDownloadsFolderUsageDescription]
en: Spotify will scan your Downloads folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
hr_HR: Spotify će tražiti audiodatoteke u vašoj mapi Preuzimanje. Ako u postavkama Spotifyja omogućite opciju Lokalne datoteke, datoteke ćete pronaći u bočnoj navigaciji.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSLocalNetworkUsageDescription]
en: This lets you listen on different devices. Spotify will also get access to local audio files.
hr_HR: Na taj način možete slušati na različitim uređajima. Spotify će dobiti pristup i lokalnim audiodatotekama.

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleDisplayName]
en: Spotify Installer
hr_HR: Alat za instalaciju Spotifyja

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleName]
en: Spotify Installer
hr_HR: Alat za instalaciju Spotifyja

[ctx: sInstallerOsxAskUserToAuthenticate.]
en: Spotify needs permission to install.
hr_HR: Spotify treba dopuštenje za instalaciju.

[ctx: sInstallerOsxAskUserToQuitSpotify]
en: Please quit Spotify and try again
hr_HR: Zatvorite Spotify i pokušajte ponovno

[ctx: sInstallerOsxContinueInBackground]
en: Continue in background
hr_HR: Nastavi u pozadini

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to download Spotify.
hr_HR: Došlo je do pogreške prilikom preuzimanja Spotifyja.

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedRetryIn]
en: Download failed. Retrying in %ds.
hr_HR: Preuzimanje nije uspjelo. Ponovni pokušaj za %1$d s.

[ctx: sInstallerOsxDownloadingSpotify]
en: Downloading Spotify…
hr_HR: Preuzimanje Spotifyja u tijeku…

[ctx: sInstallerOsxExtractionFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to extract Spotify.
hr_HR: Došlo je do pogreške prilikom izdvajanja Spotifyja.

[ctx: sInstallerOsxGenericErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
hr_HR: Došlo je do pogreške prilikom instaliranja Spotifyja.

[ctx: sInstallerOsxInstallFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
hr_HR: Došlo je do pogreške prilikom instaliranja Spotifyja.

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailed]
en: Installation Failed
hr_HR: Instalacija nije uspjela

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailedDefaultButtonTitle]
en: Download from Spotify.com
hr_HR: Preuzmite sa stranice Spotify.com

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteContinueButtonTitle]
en: Continue Installation
hr_HR: Nastavi s instalacijom

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteDesc]
en: The installation of Spotify is almost complete. Do you really want to quit?
hr_HR: Instalacija Spotifyja samo što nije gotova. Stvarno želite izaći?

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteTitle]
en: Installation Incomplete
hr_HR: Instalacija nedovršena

[ctx: sInstallerOsxInstallingSpotify]
en: Installing Spotify…
hr_HR: Instaliranje Spotifyja u tijeku…

[ctx: sInstallerOsxMMAboutInstallSpotify]
en: About Install Spotify
hr_HR: Informacije o instalaciji Spotifyja

[ctx: sInstallerOsxMMBringAllToFront]
en: Bring All to Front
hr_HR: Postavi sve naprijed

[ctx: sInstallerOsxMMHelp]
en: Help
hr_HR: Pomoć

[ctx: sInstallerOsxMMHideInstallSpotify]
en: Hide Install Spotify
hr_HR: Sakrij instalaciju Spotifyja

[ctx: sInstallerOsxMMHideOthers]
en: Hide Others
hr_HR: Sakrij drugo

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotify]
en: Install Spotify
hr_HR: Instaliraj Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotifyHelp]
en: Install Spotify Help
hr_HR: Pomoć pri instraliranju Spotifyja

[ctx: sInstallerOsxMMMinimize]
en: Minimize
hr_HR: Smanji

[ctx: sInstallerOsxMMQuitInstallSpotify]
en: Quit Install Spotify
hr_HR: Zatvori instalaciju Spotifyja

[ctx: sInstallerOsxMMServices]
en: Services
hr_HR: Usluge

[ctx: sInstallerOsxMMShowAll]
en: Show All
hr_HR: Prikaži sve

[ctx: sInstallerOsxMMWindow]
en: Window
hr_HR: Prozor

[ctx: sInstallerOsxMMZoom]
en: Zoom
hr_HR: Zumiranje

[ctx: sInstallerOsxMountFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to mount the downloaded Spotify disk image.
hr_HR: Došlo je do pogreške prilikom montiranja preuzete Spotifyjeve slike diska.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonDoNotMove]
en: Do not move
hr_HR: Nemoj premjestiti

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonMove]
en: Move to Applications folder
hr_HR: Premjesti u mapu Aplikacije

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationCouldNotMove]
en: Could not move to Applications folder
hr_HR: Premještanje u mapu Aplikacije nije bilo moguće

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoInDownloadsFolder]
en: This will keep your Downloads folder uncluttered.
hr_HR: Time će mapa Preuzimanja bili preglednija.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoWillRequirePasswd]
en: Note that this will require an administrator password.
hr_HR: Imajte na umu da ćete trebati lozinku administratora.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionMessage]
en: I can move myself to the Applications folder if you'd like.
hr_HR: Ako želiš, mogu se premjestiti u mapu Aplikacije.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitle]
en: Move to Applications folder?
hr_HR: Premjestiti u mapu Aplikacije?

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitleHome]
en: Move to Applications folder in your Home folder?
hr_HR: Premjestiti u mapu Aplikacije u mapi Početno.

[ctx: sInstallerOsxQuitButtonTitle]
en: Quit
hr_HR: Odustani

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformDesc]
en: Sorry, this version of Spotify is for macOS %s or later.
hr_HR: Nažalost, ova verzija Spotifya namijenjena je za macOS %1$s ili novije verzije.

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformHelp]
en: Find installers for older versions
hr_HR: Pronađi instalacijske programe za starije verzije

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformTitle]
en: Unsupported Platform
hr_HR: Nepodržana platforma

en: unknown
hr_HR: nepoznato
