Icaros - en to pl_PL translation catalogue (232 entries)

[ctx: #VideoTracks]
en: Video tracks
pl_PL: Ścieżki wideo

[ctx: #AudioTracks]
en: Audio tracks
pl_PL: Ścieżki audio

[ctx: #SubtitleTracks]
en: Subtitle tracks
pl_PL: Ścieżki napisów

[ctx: #ContentCompression]
en: Content compression
pl_PL: Kompresja zawartości

[ctx: #ContainsChapters]
en: Contains chapters
pl_PL: Zawiera rozdziały

[ctx: #BitDepth]
en: Bit depth
pl_PL: Bitów na piksel

[ctx: #SubtitleGroup]
en: Subtitles
pl_PL: Napisy

[ctx: tglThumbnail]
en: THUMBNAILING
pl_PL: MINIATURY

[ctx: tglProperty]
en: PROPERTIES
pl_PL: WŁAŚCIWOŚCI

[ctx: tglCache]
en: CACHE
pl_PL: PAMIĘĆ PODRĘCZNA

[ctx: tglTools]
en: TOOLS
pl_PL: NARZĘDZIA

[ctx: tglDebug]
en: DEBUG
pl_PL: DEBUGOWANIE

[ctx: tglAbout]
en: ABOUT
pl_PL: INFORMACJE

[ctx: tglUiSettings]
en: ui settings
pl_PL: ustawienia interfejsu

[ctx: stActivated]
en: ACTIVATED
pl_PL: AKTYWNE

[ctx: stDeactivated]
en: DEACTIVATED
pl_PL: NIEAKTYWNE

[ctx: stDisabled]
en: DISABLED
pl_PL: WYŁĄCZONA

[ctx: stStatic]
en: ENABLED (STATIC)
pl_PL: WŁ. (STATYCZNA)

[ctx: stDynamic]
en: ENABLED (DYNAMIC)
pl_PL: WŁ. (DYNAMICZNA)

[ctx: stNotInstalled]
en: NOT INSTALLED
pl_PL: NIEZAINSTALOWANE

[ctx: stIndexing]
en: INDEXING...
pl_PL: TRWA INDEKSOWANIE...

[ctx: cptFiletypes]
en: THUMBNAIL FILETYPES
pl_PL: TYPY PLIKÓW MINIATUR

[ctx: lblPresets]
en: PRESET:
pl_PL: USTAWIENIA WSTĘPNE:

[ctx: cptSettings]
en: SETTINGS
pl_PL: USTAWIENIA

[ctx: lblOffset]
en: Thumbnail Offset
pl_PL: Przesunięcie miniatury

[ctx: lblPrefTime]
en: Prefer Timestamp
pl_PL: Preferuj znacznik czasu

[ctx: cbxBlkDtct]
en: Enable black/white frame detection
pl_PL: Włączy wykrywanie białej/czarnej klatki

[ctx: lblThreshold]
en: Threshold
pl_PL: Próg

[ctx: cbxShowOverlay]
en: Display icon overlays on thumbnails
pl_PL: Wyświetl nakładki ikon na miniaturach

[ctx: cbxShowVidAdorn]
en: Display movie reel on video thumbnails
pl_PL: Wyświetl perforację na miniaturach wideo

[ctx: cbxCoverArt]
en: Use embedded Cover Art for thumbnails
pl_PL: Użyj osadzonych okładek jako miniatur

[ctx: cbxCoverArtAny]
en: Use any embedded image as Cover Art
pl_PL: Użyj dowolnego osadzonego obrazu jako okładki

[ctx: cbxLandscape]
en: Prefer Landscape Covers
pl_PL: Preferuj okładki poziome

[ctx: tipAddTypes]
en: Add New Thumbnail Filetypes
pl_PL: Dodaj nowy typ pliku miniatur

[ctx: tipBlkDtct]
en: With this option enabled, Icaros will perform a quick and simple
    scan of the grabbed frame. If the frame is either too dark or too
    light, Icaros will skip forward and try to find a better suited frame.
pl_PL: Gdy ta opcja jest włączona, Icaros wykona szybkie, uproszczone
    skanowanie przechwyconej klatki. Jeśli będzie ona zbyt ciemna
    lub zbyt jasna, Icaros spróbuje przejść dalej i znaleźć lepszą klatkę.

[ctx: tipCoverArt]
en: When Cover Art is enabled, Icaros will look for embedded
    cover art in files that support it while generating thumbnails.
    If a cover is found, it will be used as thumbnail, otherwise
    Icaros will automatically fall back to normal thumbnailing.
    
    Note: This should not affect the thumbnailing speed in any
    noticeable way.
pl_PL: Gdy okładki są włączone, podczas generowania miniatur  Icaros
    szuka osadzonych okładek w plikach, które je obsługują. 
    Jeśli okładka zostanie znaleziona, zostanie użyta jako miniatura, 
    a w przeciwnym razie Icaros automatycznie wygeneruje okładkę normalnie.
    
    Uwaga: nie powinno to wpłynąć na szybkość tworzenia miniatur.

[ctx: tipCoverAny]
en: With this option enabled, Icaros will use any embedded image in
    the file as a cover, whether it follows the file specifications or not.
    Images intended as covers will always be preferred.
pl_PL: Po włączeniu tej opcji Icaros użyje dowolnego obrazu osadzonego,
    w pliku jako okładki niezależnie od tego, czy jest to zgodne ze specyfikacją
    pliku. Obrazy przeznaczone na okładki będą zawsze preferowane.

[ctx: tipCoverLand]
en: Some MKV files contain multiple covers. With such files
    Icaros will default to using the first normal/vertical cover.
    This option will make Icaros prioritize landscape/horizontal
    covers instead.
pl_PL: Niektóre pliki MKV zawierają wiele okładek. W wypadku
    takich plików Icaros domyślnie użyje pierwszej zwykłej/pionowej
    okładki. Ta opcja sprawia, że Icaros wybiera zamiast tego
    okładki poziome.

[ctx: dlgcptPrstChng]
en: Preset Info
pl_PL: Informacje o ustawieniach wstępnych

[ctx: dlgPrstChng]
en: The current list contains filetypes that are not included in the selected preset.
    
    Do you wish to include these filetypes in the list?
pl_PL: Bieżąca lista zawiera typy plików nieuwzględnione w wybranych ustawieniach wstępnych.
    
    Czy chcesz dołączyć te typy plików do listy?

[ctx: dlgPrstPsd]
en: PSD is currently being handled by another thumbnail shell extension.
    
    Do you wish for Icaros to assume control of this filetype?
    (You can always remove the filetype again to undo this action)
pl_PL: Pliki PSD są aktualnie obsługiwane przez inne rozszerzenie powłoki dla miniatur.
    
    Czy Icaros ma przejąć kontrolę nad plikami tego typu?
    (Zawsze możesz usunąć ponownie typ pliku, aby cofnąć to działanie).

[ctx: dlgcptThmbCheck]
en: Thumbnail Check
pl_PL: Sprawdzanie miniatur

[ctx: dlgThmbCheck]
en: The following filetypes did not pass the thumbnail check:
    
    {0}
    
    Do you still wish to add them?
pl_PL: Sprawdzenie miniatur nie powiodło się dla następujących typów plików:
    
    {0}
    
    Czy w dalszym ciągu chcesz je dodać?

[ctx: ntfNewFiles]
en: {0} new filetype(s) added ({1})
pl_PL: Dodano nowe typy pliku: {0} ({1})

[ctx: ntfRefresh]
en: Refreshed thumbnails of {0} file(s)
pl_PL: Odświeżono miniatury {0} plików

[ctx: ntfExtrSuccess]
en: Extraction Succeeded!
pl_PL: Wyodrębnianie powiodło się!

[ctx: ntfExtrFailed]
en: Extraction Failed!
pl_PL: Wyodrębnianie nie powiodło się!

[ctx: ntfTimeTaken]
en: It took {0}ms
pl_PL: Trwało {0} ms

[ctx: txtThumbUpdater]
en: Drag and drop one or more files and/or folders to this page to refresh their thumbnails/icons
pl_PL: Przeciągnij pliki i/lub foldery na tę stronę, aby odświeżyć ich miniatury/ikony

[ctx: prstDefault]
en: DEFAULT
pl_PL: DOMYŚLNE

[ctx: prstCommon]
en: COMMON
pl_PL: TYPOWE

[ctx: prstVidOnly]
en: VIDEO ONLY
pl_PL: TYLKO WIDEO

[ctx: prstAudOnly]
en: AUDIO ONLY
pl_PL: TYLKO AUDIO

[ctx: prstMostKnown]
en: MOST KNOWN
pl_PL: WIĘKSZOŚĆ ZNANYCH

[ctx: prstCustom]
en: CUSTOM
pl_PL: UŻYTKOWNIKA

[ctx: txtPropInfo]
en: With  PROPERTIES  activated, Icaros will allow you to view information such as length, width, height, artist etc. in Explorer, for any of the checked filetypes below
pl_PL: Przy aktywnych właściwościach Icaros umożliwia wyświetlanie w Eksploratorze informacji, takich jak długość, szerokość, wykonawca itd., dla dowolnego z typów plików zaznaczonych poniżej

[ctx: cptVideo]
en: VIDEO
pl_PL: WIDEO

[ctx: btnSelectAll]
en: Select All
pl_PL: Wszystkie

[ctx: btnDeselectAll]
en: Deselect All
pl_PL: Żaden

[ctx: cbxShowUnd]
en: Show [Und] on tracks with an undefined language
pl_PL: Pokaż [Nieznany] dla ścieżek z niezdefiniowanym językiem

[ctx: tglIndexer]
en: SETTINGS
pl_PL: USTAWIENIA

[ctx: tglIndexLocs]
en: LOCATIONS
pl_PL: LOKALIZACJE

[ctx: lblCacheLocation]
en: Cache Location
pl_PL: Lokalizacja pamięci podręcznej

[ctx: tipInvalidLocation]
en: Icaros does not have permission to access current Cache Location.
    Click here to attempt to set the proper permissions.
    If the error persists, try another directory.
pl_PL: Icaros nie ma uprawnień dostępu do bieżącej lokalizacji pamięci podręcznej.
    Kliknij tutaj, aby spróbować ustawić odpowiednie uprawnienia.
    Jeśli błąd będzie występować nadal, spróbuj użyć innego katalogu.

[ctx: lblDriveRoot]
en: Free Space on [{0}] Drive:
pl_PL: Wolne na dysku [{0}]:

[ctx: lblMinFreeSpace]
en: Min Free Space
pl_PL: Minimalne wolne miejsce

[ctx: lblMaxCacheSize]
en: Max Cache Size
pl_PL: Maksymalna pamięć podręczna

[ctx: tipMaxCache]
en: Sets the max size limit of the Icaros Cache.
    If 0 is set, the cache size is unlimited.
pl_PL: Ustawia limit maksymalnej wielkości dla
    pamięci podręcznej Icaros.
    Wartość 0 oznacza brak limitu.

[ctx: lblExclTypes]
en: Excluded Filetypes
pl_PL: Wykluczone typy plików

[ctx: tipUsedCache]
en: {0:0.00}% of the available cache space is currently used
pl_PL: Aktualnie jest używane {0:0.00}% miejsca dostępnego w pamięci podręcznej

[ctx: tipCacheSize]
en: Icaros Cache Size
pl_PL: Wielkość pamięci podręcznej Icaros

[ctx: lblEntries]
en: {0} entries
pl_PL: Liczba pozycji: {0}

[ctx: lblCacheTut1]
en: With the Icaros Cache ENABLED, Icaros will keep a local record of all thumbnails in an internal cache.
    This allows Icaros to regenerate any cached thumbnail almost instantly in case Windows Explorer loses them.
pl_PL: Gdy pamięć podręczna Icaros jest włączona, Icaros przechowuje lokalnie wszystkie miniatury w wewnętrznej
    pamięci podręcznej. Umożliwia to ponowne niemal natychmiastowe wygenerowanie miniatur na podstawie
    zawartości pamięci podręcznej, jeśli Eksplorator Windows spowoduje ich usunięcie.

[ctx: lblCacheTut2]
en: 
    By adding folders to the LOCATIONS page, and clicking the Build button below, it is possible to fill the cache
    directly from within IcarosConfig.
pl_PL: 
    Dodając foldery na stronie LOKALIZACJE i klikając przycisk Buduj pamięć podręczną poniżej, możesz zapełnić
    pamięć podręczną bezpośrednio w narzędziu IcarosConfig.

[ctx: lblCacheSt1]
en: STATIC
pl_PL: STATYCZNA

[ctx: lblCacheSt2]
en: DYNAMIC
pl_PL: DYNAMICZNA

[ctx: lblCacheStInfo1]
en: allows Icaros to retrieve cached thumbnails, but only IcarosConfig can modify the cache.
pl_PL: umożliwia Icaros pobieranie miniatur z pamięci podręcznej, lecz tylko narzędzie IcarosConfig może ją modyfikować.

[ctx: lblCacheStInfo2]
en: allows Icaros to retrieve cached thumbnails, as well as dynamically add any new thumbnails to the cache.
pl_PL: umożliwia Icaros pobieranie miniatur z pamięci podręcznej, a także dynamiczne dodawanie do niej wszelkich nowych miniatur.

[ctx: lblStatus]
en: Status:
pl_PL: Stan:

[ctx: lblProgress]
en: Progress:
pl_PL: Postęp:

[ctx: lblCompleted]
en: Completed:
pl_PL: Wykonano:

[ctx: lblFailed]
en: Failed:
pl_PL: Błąd:

[ctx: btnFailed]
en: View
pl_PL: Wyświetl

[ctx: btnBuild]
en: Build Cache
pl_PL: Buduj pamięć podręczną

[ctx: btnRebuild]
en: Rebuild Cache
pl_PL: Odbuduj pamięć podręczną

[ctx: btnCancel]
en: Cancel
pl_PL: Anuluj

[ctx: btnClearCache]
en: Clear Cache
pl_PL: Wyczyść pamięć podręczną

[ctx: lblSetLocInfo]
en: At least one location must be added to use the indexer
pl_PL: Co najmniej jedna lokalizacja musi być dodana, aby można było użyć indeksatora

[ctx: dlgClrIcCache]
en: You are about to delete the Icaros Cache.
    Do you still wish to proceed?
pl_PL: Zamierzasz usunąć pamięć podręczną Icaros.
    Czy w dalszym ciągu chcesz kontynuować?

[ctx: dlgCacheLoc]
en: Select a thumbnail cache location
pl_PL: Wybierz lokalizację pamięci podręcznej miniatur

[ctx: dlgcptFailed]
en: FAILED FILES
pl_PL: PLIKI Z BŁĘDEM

[ctx: tipOpenDirSelect]
en: Open folder and select file
pl_PL: Otwórz folder i wybierz plik

[ctx: btnSaveList]
en: Save List
pl_PL: Zapisz listę

[ctx: stsIdxerInit]
en: Indexer Initialized
pl_PL: Zainicjowano indeksator

[ctx: stsCollect]
en: Preparing files for processing...
pl_PL: Trwa przygotowywanie plików do przetwarzania...

[ctx: stsIdxFiles]
en: Indexing files...
pl_PL: Trwa indeksowanie plików...

[ctx: stsIdxFolders]
en: Indexing folders...
pl_PL: Trwa indeksowanie folderów...

[ctx: stsIdxSuccess]
en: Indexing Completed Successfully
pl_PL: Indeksowanie zakończono pomyślnie

[ctx: stsIdxFailed]
en: Indexing Failed
pl_PL: Błąd indeksowania

[ctx: stsIdxCancel]
en: Indexing was cancelled
pl_PL: Indeksowanie zostało anulowane

[ctx: stsIdxComplete]
en: Indexing Completed
pl_PL: Zakończono indeksowanie

[ctx: lblTimeElapsed]
en: Took: {}h {}m {}s {}ms
pl_PL: Upłynęło: {} godz. {} min {} s {} ms

[ctx: stsEHash]
en: Failed to calculate proper file hash
pl_PL: Nie można obliczyć prawidłowego skrótu pliku

[ctx: stsEThread]
en: Failed to initialize thread
pl_PL: Nie można zainicjować wątku

[ctx: stsECacheInit]
en: Failed to initialize Icaros Cache
pl_PL: Nie można zainicjować pamięci podręcznej Icaros

[ctx: stsEServerInit]
en: Failed to initialize Icaros Thumbnail Provider
pl_PL: Nie można zainicjować dostawcy miniatur Icaros

[ctx: stsECacheLimit]
en: Maximum cache size reached
pl_PL: Pamięć podręczna osiągnęła maksymalną wielkość

[ctx: stsESpaceLimit]
en: Minimum space limit reached
pl_PL: Osiągnięto minimalny limit miejsca

[ctx: stsEDBAccess]
en: Failed to access the database
pl_PL: Brak dostępu do bazy danych

[ctx: stsEIDXAccess]
en: Failed to access the index
pl_PL: Brak dostępu do indeksu

[ctx: stsERegAccess]
en: Failed to access the registry
pl_PL: Brak dostępu do rejestru

[ctx: stsECleanUp]
en: Clean up was incomplete
pl_PL: Czyszczenie było niekompletne

[ctx: stsENoFiles]
en: Indexer found no files with included filetypes in current cache locations
pl_PL: Indeksator nie znalazł żadnych plików uwzględnianych typów w bieżących lokalizacjach pamięci podręcznej

[ctx: stsEUnknown]
en: Undetermined result
pl_PL: Nieokreślony wynik

[ctx: btnAdd]
en: Add
pl_PL: Dodaj

[ctx: btnRemove]
en: Remove
pl_PL: Usuń

[ctx: btnClear]
en: Clear
pl_PL: Czyść

[ctx: hdrLocation]
en: Included Locations
pl_PL: Dołączone lokalizacje

[ctx: hdrViewSize]
en: View Size
pl_PL: Rozmiar miniat.

[ctx: hdrRecursive]
en: Recursive
pl_PL: Podfoldery

[ctx: hdrExcluded]
en: Excluded Locations
pl_PL: Wykluczone lokalizacje

[ctx: enuSmall]
en: Small
pl_PL: Małe

[ctx: enuMedium]
en: Large
pl_PL: Duże

[ctx: enuLarge]
en: XL
pl_PL: Bardzo duże

[ctx: enuXL]
en: Win 8 Icons
pl_PL: Ikony Windows 8

[ctx: enuXXL]
en: Win 10 Icons
pl_PL: Ikony Windows 10

[ctx: dlgAddDir]
en: Please select the directory, you wish to add to the list
pl_PL: Wybierz katalog, który chcesz dodać do listy

[ctx: dlgClearLocs]
en: Are you sure, you wish to clear all the entries off this list?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie pozycje z tej listy?

[ctx: dlgDirAccessErr]
en: The selected folder does not have the proper Read/Write permissions to use as Cache Location.
    Will you allow Icaros to add the necessary user permissions to this folder?
pl_PL: Uprawnienia do odczytu/zapisy wybranego folderu nie są odpowiednie w przypadku lokalizacji
    pamięci podręcznej. Czy Icaros może dodać odpowiednie uprawnienia do tego folderu?

[ctx: dlgMoveCache]
en: You are about to change the Cache Location. Would you like to move the existing cache to new the location?
pl_PL: Zamierzasz zmienić lokalizację pamięci podręcznej. Czy chcesz przenieść istniejącą pamięć podręczną do nowej lokalizacji?

[ctx: dlgMoveError]
en: The Icaros Cache is currently locked by another process, please try restarting Explorer, then try again.
    If it is still locked after restarting Explorer, a reboot may be required.
pl_PL: Pamięć podręczna Icaros jest teraz zablokowana przez inny proces. Spróbuj uruchomić ponownie Eksploratora i ponowić działanie.
    Jeśli blokada jest nadal obecna po ponownym uruchomieniu Eksploratora, może być wymagane ponowne uruchomienie komputera.

[ctx: cptIcRunWrn]
en: Close IcarosConfig confirmation
pl_PL: Zamknij potwierdzenie IcarosConfig

[ctx: dlgIcRunWrn]
en: The Icaros cache indexer is still running.
    Are you sure you wish to close IcarosConfig and stop the indexer?
pl_PL: Indeksator pamięci podręcznej wciąż działa.
    Czy na pewno chcesz zamknąć IcarosConfig i zatrzymać indeksator?

[ctx: cptWinCache]
en: WINDOWS THUMBNAIL CACHE
pl_PL: PAMIĘĆ PODRĘCZNA MINIATUR SYSTEMU WINDOWS

[ctx: lblWinCacheSize]
en: Cache Size:  {0} MB
pl_PL: Wielkość pamięci podręcznej: {0} MB

[ctx: btnWinCacheClear]
en: Clear
pl_PL: Czyść

[ctx: tipOpenCacheLoc]
en: Open Windows thumbnail cache directory
pl_PL: Otwórz katalog pamięci podręcznej miniatur systemu Windows

[ctx: cptExplorer]
en: WINDOWS EXPLORER
pl_PL: EKSPLORATOR WINDOWS

[ctx: btnExpRefresh]
en: Refresh
pl_PL: Odśwież

[ctx: btnExpRestart]
en: Restart
pl_PL: Uruchom ponownie

[ctx: cptResetTypes]
en: RESET NATIVE FILETYPES
pl_PL: RESETUJ NATYWNE TYPY PLIKÓW

[ctx: btnResetThumb]
en: Reset Thumbnail Filetypes
pl_PL: Resetuj typy plików miniatur

[ctx: btnResetProps]
en: Reset Property Filetypes
pl_PL: Resetuj typy plików właściwości

[ctx: txtResetLimits]
en: The native filetypes can only be reset while Icaros thumbnailing
    and/or properties are not activated
pl_PL: Natywne typy plików można zresetować tylko wtedy, gdy miniatury
    i/lub właściwości Icaros są nieaktywne

[ctx: dlgClrCacheErr]
en: The Thumbnail Cache is currently in use.
     Wait a moment, then try again.
pl_PL: Pamięć podręczna miniatur jest aktualnie używana.
     Zaczekaj chwilę i spróbuj ponownie.

[ctx: dlgcptExpRestrt]
en: Restart Explorer
pl_PL: Uruchom ponownie Eksploratora

[ctx: dlgExpRestrt]
en: Warning!
    Restarting Explorer may interrupt file copy/move operations,
    and may cause certain processes to halt.
    
    Do you wish to continue?
pl_PL: Uwaga!
    Ponowne uruchomienie Eksploratora może przerwać operacje kopiowania/przenoszenia
    i spowodować zatrzymanie niektórych procesów.
    
    Czy chcesz kontynuować?

[ctx: dlgRstThumb]
en: Are you sure, you want to reset all native filetypes back to their default thumbnail providers?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zresetować wszystkie natywne typy plików, ustawiając dla nich domyślnych dostawców miniatur?

[ctx: dlgRstProps]
en: Are you sure, you want to reset all native filetypes back to their default property handlers and property lists?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zresetować wszystkie natywne typy plików, ustawiając dla nich domyślne programy obsługi i listy właściwości?

[ctx: dlgRstSuccess]
en: All native filetypes was reset successfully!
pl_PL: Wszystkie natywne typy plików zostały zresetowane pomyślnie.

[ctx: lblSize]
en: SIZE:
pl_PL: WIELKOŚĆ:

[ctx: enuThumbnailViaIcaros]
en: THUMBNAILING VIA ICAROS
pl_PL: MINIATURY Z ICAROS

[ctx: enuThumbnailViaExplorer]
en: THUMBNAILING VIA EXPLORER
pl_PL: MINIATURY Z EKSPLORATORA

[ctx: enuPropertiesViaIcaros]
en: PROPERTIES VIA ICAROS
pl_PL: WŁAŚCIWOŚCI Z ICAROS

[ctx: enuPropertiesViaExplorer]
en: PROPERTIES VIA EXPLORER
pl_PL: WŁAŚCIWOŚCI Z EKSPLORATORA

[ctx: btnRunAllTest]
en: Run All
pl_PL: Uruchom wszystko

[ctx: btnRunTest]
en: Run ({0})
pl_PL: Uruchom ({0})

[ctx: hdrTestFiles]
en: Test Files
pl_PL: Testuj pliki

[ctx: hdrTime]
en: Time
pl_PL: Czas

[ctx: hdrShellExtension]
en: Shell Extension
pl_PL: Rozszerzenie powłoki

[ctx: hdrCache]
en: From Cache
pl_PL: Z pamięci podręcznej

[ctx: lblDropFiles]
en: DROP FILES AND/OR FOLDERS YOU WISH TO TEST HERE
pl_PL: UPUŚĆ PLIKI I/LUB FOLDERY DO PRZETESTOWANIA TUTAJ

[ctx: lblNoProperties]
en: NO PROPERTIES HAS BEEN GENERATED FOR THIS FILE
    USE THE 'PROPERTY TEST' TO VIEW PROPERTIES FOR THIS FILE
pl_PL: NIE WYGENEROWANO ŻADNYCH WŁAŚCIWOŚCI DLA TEGO PLIKU
    UŻYJ OPCJI „TEST WŁAŚCIWOŚCI”, ABY WYŚWIETLIĆ WŁAŚCIWOŚCI PLIKU

[ctx: lblLevel]
en: LVL:
pl_PL: POZIOM:

[ctx: lblDebugCount]
en: {0} ENTRIES
pl_PL: POZYCJI: {0}

[ctx: tipRefresh]
en: Refresh the thumbnails of the selected files in Explorer
pl_PL: Odśwież miniatury wybranych plików w Eksploratorze

[ctx: tipSubDirDepth]
en: The level/depth of subdirectories to scan through when getting files from a dropped folder (1-9)
pl_PL: Liczba poziomów podkatalogów do skanowania przy pobieraniu plików z upuszczonego folderu (1-9)

[ctx: tipClosePanel]
en: Close panel
pl_PL: Zamknij panel

[ctx: tipAutoScrollOn]
en: Disable auto scrolling
pl_PL: Wyłącz automatyczne przewijanie

[ctx: tipAutoScrollOff]
en: Enable auto scrolling
pl_PL: Włącz automatyczne przewijanie

[ctx: tipThumbPlaceholder]
en: Use one of the two 'Thumbnail tests' to view the thumbnail for this file
pl_PL: Użyj jednego z testów miniatur, aby wyświetlić miniatury dal tego pliku

[ctx: tipThumbPreview]
en: Thumbnail dimensions:
    {0} x {1}
pl_PL: Wymiary miniatur:
    {0} x {1}

[ctx: lnkSupport]
en: Follow Beta development of Icaros or get support
pl_PL: Śledź wersje beta Icaros lub uzyskaj pomoc techniczną

[ctx: lblSpcTks]
en: SPECIAL THANKS TO
pl_PL: SPECJALNE PODZIĘKOWANIA

[ctx: lblLocalize]
en: LOCALIZATION
pl_PL: LOKALIZACJA

[ctx: cbxPropLocal]
en: Enable Property Localization
pl_PL: Włącz lokalizację właściwości

[ctx: lblTheming]
en: THEME OPTIONS
pl_PL: OPCJE MOTYWU

[ctx: lblChromeClr]
en: CHROME COLOR
pl_PL: KOLOR CHROME

[ctx: enuMonoColor]
en: Mono Color
pl_PL: Jednokolorowe

[ctx: enuColorPerPage]
en: Color Per Page
pl_PL: Kolory dla stron

[ctx: cbxRemWinSize]
en: Remember Window Size
pl_PL: Pamiętaj wielkość okna

[ctx: cbxRemWinPos]
en: Remember Window Position
pl_PL: Pamiętaj pozycję okna

[ctx: cbxAnimation]
en: Disable Page Animations
pl_PL: Wyłącz animacje strony

[ctx: lblGlassOpacity]
en: Glass Overlay Opacity
pl_PL: Przezroczystość szklanej nakładki

[ctx: lblGlassDark]
en: Dark
pl_PL: Ciemny

[ctx: lblGlassLight]
en: Light
pl_PL: Jasny

[ctx: tipModSettings]
en: To Export/Import/Reset the Icaros settings, thumbnailing
    and properties must be deactivated
pl_PL: Aby można było eksportować, importować lub resetować
    ustawienia Icaros, miniatury i właściwości muszą być nieaktywne

[ctx: optExport]
en: Export Settings
pl_PL: Eksportuj ustawienia

[ctx: optImport]
en: Import Settings
pl_PL: Importuj ustawienia

[ctx: optReset]
en: Reset All Settings
pl_PL: Resetuj wszystkie ustawienia

[ctx: dlgThemeAccent]
en: Would you like to use this theme's default chrome colors?
    
    Warning: This will overwrite your current chrome color settings!
pl_PL: Czy chcesz użyć domyślnych kolorów chrome tej kompozycji?
    
    Uwaga: spowoduje to nadpisanie bieżących ustawień kolorów chrome!

[ctx: cptThemeAccent]
en: Use default theme chrome colors?
pl_PL: Użyć domyślnych kolorów chrome kompozycji?

[ctx: dlgExportLoc]
en: Please chose where you wish to export the Icaros settings
pl_PL: Wybierz, gdzie chcesz wyeksportować ustawienia Icaros

[ctx: dlgImportWrn]
en: This will overwrite ALL your existing settings.
    
    Do you still wish to continue?
pl_PL: To spowoduje zastąpienie WSZYSTKICH istniejących ustawień.
    
    Czy w dalszym ciągu chcesz kontynuować?

[ctx: dlgResetAll]
en: This will reset ALL your existing settings.
    
    Do you still wish to continue?
pl_PL: To spowoduje zresetowanie WSZYSTKICH istniejących ustawień.
    
    Czy w dalszym ciągu chcesz kontynuować?

[ctx: cptResetWrn]
en: Settings Reset Confirmation
pl_PL: Potwierdzenie resetowania ustawień

[ctx: lblWlcIntro1]
en: WELCOME
pl_PL: WITAMY

[ctx: lblWlcIntro2]
en: TO THE NEW ICAROS GUI
pl_PL: W NOWYM INTERFEJSIE ICAROS

[ctx: lblWlcSelect]
en: Please select your preferred
pl_PL: Wybierz

[ctx: lblWlcLang]
en: language:
pl_PL: język:

[ctx: lblWlcTheme]
en: theme:
pl_PL: kompozycję:

[ctx: lblWlcTip1]
en: Click here to change language and ui settings
pl_PL: Kliknij tutaj, aby zmienić ustawienia języka i interfejsu

[ctx: lblWlcTip2]
en: Click these icons to browse the various pages of settings
pl_PL: Kliknij te ikony, aby przeglądać strony ustawień

[ctx: lblWlcTip3]
en: Click the 'Activation buttons' to toggle the state of the shell extensions
pl_PL: Kliknij przyciski aktywacji, aby przełączyć stan rozszerzeń powłoki

[ctx: lblWlcTip4]
en: Drag and drop files onto this page to test if Icaros can thumbnail them
    The filetype will automatically be added to the list of 'Thumbnail filetypes', if it is compatible with Icaros
    
    Dropping a file that already exists in the 'Thumbnail filetypes' list, will just refresh that file's thumbnail
pl_PL: Przeciągnij i upuść pliki na tę stronę, aby przetestować, czy Icaros może
    utworzyć miniatury. Typ pliku zostanie automatycznie dodany do listy „Typy plików miniatur”,
    jeśli jest zgodny z Icaros.
    
    Upuszczenie pliku, którego typ jest już na liście „Typy plików miniatur” spowoduje tylko odświeżenie jego miniatury

[ctx: tipAddFiles]
en: Add files
pl_PL: Dodaj pliki

[ctx: tipClearList]
en: Clear list
pl_PL: Wyczyść listę

[ctx: tipWow64On]
en: Icaros is enabled for 32-bit file dialogs
pl_PL: Icaros jest włączony dla 32-bitowych okien dialogowych plików

[ctx: tipWow64Off]
en: Icaros is disabled for 32-bit file dialogs
pl_PL: Icaros jest wyłączony dla 32-bitowych okien dialogowych plików

[ctx: tipBrowse]
en: Browse to location
pl_PL: Wybierz lokalizację

[ctx: cptDonate]
en: Donate
pl_PL: Darowizna

[ctx: lblDonateTxt]
en: If you like Icaros please consider making a donation to keep up the development of Icaros
pl_PL: Jeśli lubisz Icaros, zastanów się nad darowizną dla nas, aby umożliwić jego dalszy rozwój

[ctx: lblDonateTxt2]
en: Donations received so far in {0}
pl_PL: Datki otrzymane dotychczas w {0}

[ctx: lblFlattrTxt]
en: Become a microdonator to continuously support the development of Icaros
pl_PL: Zostań mikrodarczyńcą, aby w sposób ciągły wspierać rozwój Icaros

[ctx: lblCreatedBy]
en: Created and developed by
pl_PL: Stworzony i rozwijany przez

[ctx: tipMail]
en: Send a mail to the developer of Icaros
pl_PL: Wyślij wiadomość e-mail do twórcy Icaros

[ctx: tipTwitter]
en: Follow Icaros development on Twitter
pl_PL: Śledź rozwój Icaros na Twitterze

[ctx: swtOn]
en: On
pl_PL: Włączone

[ctx: swtOff]
en: Off
pl_PL: Wyłączone

[ctx: btnDone]
en: Done
pl_PL: Gotowe

[ctx: btnYes]
en: Yes
pl_PL: Tak

[ctx: btnNo]
en: No
pl_PL: Nie

[ctx: btnContinue]
en: Continue
pl_PL: Kontynuuj

[ctx: btnGotIt]
en: Got It!
pl_PL: Rozumiem

[ctx: dlgcptConf]
en: Confirmation
pl_PL: Potwierdzenie

[ctx: dlgcptInfo]
en: Info
pl_PL: Informacje

[ctx: dlgcptError]
en: Error
pl_PL: Błąd

[ctx: btnRstColor]
en: Reset Color
pl_PL: Resetuj kolor

[ctx: btnMin]
en: Minimize
pl_PL: Minimalizuj

[ctx: btnMax]
en: Maximize
pl_PL: Maksymalizuj

[ctx: btnResDown]
en: Restore Down
pl_PL: Przywróć w dół

[ctx: btnClose]
en: Close
pl_PL: Zamknij
